DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Konwencja PiS: Prorodzinne deklaracje prezesa Kaczyńskiego

Konwencja PiS: Prorodzinne deklaracje prezesa Kaczyńskiego
Fot. Forum

Nie będzie małżeństw homoseksualnych, a tym bardziej nie będzie adopcji dzieci. Natomiast będzie w Polsce wolność, wolność we wszystkich dziedzinach, wolność nieograniczona przez poprawność polityczną – powiedział w Pile podczas „rodzinnej” konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński.

 

 

Lider obozu rządzącego stwierdził, że Polska musi otoczyć swoją opieką rodzinę. Zadeklarował chęć odpierania wymierzonych w nią napaści. – Monogamiczna rodzina oparta na związku kobiety i mężczyzny (…) jest dziś atakowana na różne sposoby (…). Musimy ten atak odrzucić – dodał.

 

- Z pełnym szacunkiem odnoszę się do rodzin, w których mamy matkę i dzieci, czy rzadziej ojca i dzieci. To też są rodziny i niczego im nie odbieramy – stwierdził Jarosław Kaczyński.

 

- Rodzina przede wszystkim jest tą komórką społeczną, która nie tylko przekazuje życie, ale także przekazuje podstawowe normy kulturowe i cywilizacyjne. To jest najistotniejsze i dlatego jej bronimy i będziemy jej bronić – obiecał prezes PiS. Odnotował on także „atak na dzieci, próbę ich seksualizacji od najmłodszych lat, próbę wyrwania ich rodzinie, podporządkowania ich kulturze edukacji, na którą rodzina się nie zgadza”.

 

My się nie zgadzamy i się nie zgodzimy —zadeklarował.

 

– Nie będzie małżeństw homoseksualnych, a tym bardziej nie będzie adopcji dzieci. Natomiast będzie w Polsce wolność, wolność we wszystkich dziedzinach, wolność nieograniczona przez poprawność polityczną. Ta poprawność już w różnych miejscach Europy bardzo tę wolność ograniczyła. U nas tego nie będzie, nie zmuszą nas byśmy przyjmowali tego rodzaju rozwiązania. Polska będzie wolnym krajem – powiedział prezes PiS.

 

 

Źródło: wPolityce.pl

RoM

 

 

 


DATA: 2019-09-14 18:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Za dobrej zmiany poszedł do pudła człowiek za zabicie karpia dla klienta. Winszuje! Mordowanie nienarodzonych obywateli 3 RP bezkarnie - mamy kompromis. Judasze w pełnej krasie.
8 miesięcy temu / Mieszko
 
Kompletnie nie wierzę PIS-owi. Mieli cztery lata podczas których żadna afera finansowa nie została wyjaśniona, a winni ukarani, ustawę antyaborcyjną wyrzucili, dopuścili do marszów lgbt, nie panują nad programami szkolnymi i zrzucają na rodziców obowiązek pilnowania, by dzieci w szkole nie zostały zgorszone. Oprócz tego po cichu przyjmują imigrantów ukraińskich i innych i nie zrobili nic, by uchronić nas przed roszczeniami żydowskimi - ustawa 447. Czy takim ludziom można zaufać?
8 miesięcy temu / tradycja
 
Polityka prorodzinna Kaczyńskiego to jak polityka antyislamska isis. W ostatnim 4-letnim planie rozbijanie rodzin przez PiS liczba rozwodów z powodu rozbicia małżeństw, dzięki emigracji jednego z małżonków, wzrosła. Adwokaci najlepiej zarabiają na rozwodach. Biznes kwitnie.
8 miesięcy temu / zorientowany
 
Mili Państwo, proszę informować o wszystkich ugrupowaniach, które mają na celu ochronę rodziny. Tak się składa, że partia rządząca wcale nie realizuje agendy konserwatywnej...
8 miesięcy temu / Krzysztof S.
 
Ciekawe dużo gadania mało robienia oni działają jak PO na zlecenie obcych ambasad było to widać przy ustawie IPN jaka jest prawda.
8 miesięcy temu / Oskar
 
Jaki mąż stan
8 miesięcy temu / Bibi
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.