DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2019 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Koniec z promowaniem homoseksualizmu! Trump powołał nowego ambasadora w Hiszpanii

Koniec z promowaniem homoseksualizmu! Trump powołał nowego ambasadora w Hiszpanii
Donald Trump. FOT.By Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America (Donald Trump) [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons

Doug Mainwaring z LifeSiteNews informuje o nowym ambasadorze Stanów Zjednoczonych w Hiszpanii, który przybył do Madrytu przed Bożym Narodzeniem, by objąć swoje stanowisko. Administracja Donalda Trumpa wyraźnie odcina się od planów Obamy, by „narzucić agendę LGBT na świecie poprzez presję dyplomatyczną”, gdyż nowy ambasador, Richard Duke Buchan III, ma żonę i trójkę dzieci. Zastąpił Jamesa Costosa, który był zadeklarowanym homoseksualistą żyjącym w „związku małżeńskim” z innym mężczyzną – projektantem wnętrz Michaelem Smithem.

 

Jak zauważa Mainwaring, kiedy w styczniu 2017 roku Obama opuścił Biały Dom, zatrzymał się na kilka dni w domu Costosa i Smitha. Costos należał do siedmiu ambasadorów Stanów Zjednoczonych, otwarcie deklarujących swój homoseksualizm, którzy podpisali „wspólny list wyjaśniający w jaki sposób porozumienia handlowe przyczynią się do eksportu (...) wartości równości i tolerancji” promowanych przez administrację Obamy.

 

Ów dokument pokazuje, że administracja Obamy „dążyła do wykorzystania polityki handlowej i innych środków, by zmusić pozostałe kraje do akceptacji importu ideologii LGBT”. Jak zwraca uwagę dziennikarz, taka polityka była szokująca dla „krajów rozwijających się, w szczególności w Afryce i na Karaibach, gdzie dążenia do tego, by importować małżeństwa tej samej płci i transgenderyzm spotkały się z oporem i odrzuceniem”.

 

Sygnatariusze dokumentu wyrażali dumę z faktu, że należą do administracji prowadzącej taką politykę. Stwierdzali m.in.: „Angażujemy się w bliską współpracę z Białym Domem, chcąc zapewnić, by każde porozumienie handlowe zaaprobowane przez Kongres było siłą działającą na rzecz postępu w dziedzinie praw człowieka dla każdego, w tym osób LGBTI”.

 

Nowy ambasador jest założycielem i dyrektorem generalnym Hunter Global Investors L.P. z siedzibą na Florydzie. Wychował się natomiast na farmie w Północnej Karolinie. Zarówno Buchan, jak i jego rodzina kontynuują tradycje rodzinne, zajmując się uprawą i sprzedażą „organicznych (...) pomidorów i innych warzyw”. Dostarczają też „świeże produkty do lokalnych organizacji charytatywnych”.

 

Poza tym Buchana łączą od niemal 40 lat silne więzi z Hiszpanią, w której studiował – na uniwersytetach w Walencji i Sewilli. Nowy ambasador również wiele podróżował po Hiszpanii i wraz z rodziną „ustanowił udany program wymiany pomiędzy studentami z Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych”.

 

 

Źródło: LifeSiteNews

jjf

 

 

Zobacz także:

 

W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw


DATA: 2018-07-17 17:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

cóż... pieski szczekają, a karawana idzie dalej.
ponad 1 rok temu / Obsrywator
 
Dobra decyzja Prezydenta USA Donalda Trumpa. Tak trzymac!
ponad 1 rok temu / Slawomir Tomasz Roch
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.