Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Koniec z lotami dla niezaszczepionych? Łukasz Warzecha || Jaka jest prawda?


Odtwórz w YouTube
 

Australijska linia lotnicza Quantas jako pierwsza ogłosiła, że wstęp do ich samolotów będą mieć jedynie ci zagraniczni klienci, którzy okażą dowód szczepienia na COVID-19. Czy to zapowiedź czekających nas ograniczeń? Zapytaliśmy o to dziennikarza i publicystę Łukasza Warzechę.


DATA: 2021-01-12 13:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

nie "Kłantas" ino "Kantas"; czuwaj!
1 miesiąc temu / miki
 
Jon ma rację plan jest realizowany, codziennie coś co wczoraj wyśmiewano okazuje się prawdą. Propaganda też reaguje natychmiast: ludzie mówią - celebryci nie chorują to już chorują, nie widać chorych w szpitalach to już nawet program o oddziale covid w szpitalu, mniej jest zmarłych to już codziennie dużo umarło i branża się nie wyrabia , w Szwecji mniej zakażeń to już pokazanie jacy oni głupi, demonstracje u nas - źle, u Łukaszenki dobrze. Zachorowania też rosną albo maleją w zależności kogo mają dotyczyć i co w kalendarzu widać. O niektórych krajach i wyznaniach to się w ogóle nie mówi, ich to omija.
1 miesiąc temu / Johnny
 
Ave Maria! Dyskutujemy na temat celowości i skuteczności szczepień, a czy przymus szczepień jest w porządku? Po katolicku jest tak, że szczepienia powinny być dobrowolne, a szczepienia dzieci uzależnione od woli rodziców. Dziś w Polsce mamy od wielu lat przymus szczepień niemowląt i dzieci, a głosów katolickich w tej sprawie brak lub bardzo mało, także na tym portalu niestety.
1 miesiąc temu / ewcia
 
Ave Maria! I jeszcze jedno. Jeśli pan Warzecha uważa za bezpieczne i dobrze przebadane szczepionki na inne niż covid choroby, to skąd się biorą liczne nop-y niepożądane odczyny poszczepienne wśród polskich niemowląt i dzieci? KTO SIĘ ZA TYMI DZIEĆMI UJMIE?
1 miesiąc temu / ewcia
 
"Nowe badanie opublikowane w najważniejszym medycznym periodyku świata - The New England Journal of Medicine - rzuca nowe światło na leczenie chorych na COVID-19 przy pomocy osocza ozdrowieńców. Wniosek jest krótki i bardzo konkretny. I niestety zupełnie nie taki, na jaki wielu z nas chciałoby liczyć." Proszę Państwa - leku niestety NIE BĘDZIE. To nie jest tak, że wirus jest wymysłem. To jest tak, że jest to znak od Boga. Z którym nie uporamy się tak prosto. To jest ten znak ostateczny.
1 miesiąc temu / anendotos
 
Piszący naiwne, że to prywatne linie i mogą robić co chcą, info, że to przedsmak tego co będzie. Zakazy przemieszczania, izolacja, areszt i tak czy siak przymusowe szczepienie. Zakaz w liniach Quantan to początek.
1 miesiąc temu / Jon
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.