Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Koniec własności prywatnej w Polsce? Wielki Reset już trwa! || Jaka jest prawda?


Odtwórz w YouTube
 

O Wielkim Resecie i zmianach, do jakich dochodzi na świecie i w Polsce, mówi przedsiębiorca i publicysta Dariusz Matuszak związany z Warsaw Enterprise Institute.

 

  


DATA: 2021-01-12 07:54:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jeden z właścicieli firmy ubezpieczeniowej powiedział..... ludzie nie muszą mieć własności, wystarczy,że mają pracę, umowy śmieciowe, mieszka w mieszkaniu na wynajem i in.
21 godzin temu / Stach
 
Ja powiedziałem synowi że nie muszę mieć wnuków bo nie będzie mój potomek niewolnikiem . Tak jak ja i mój syn. Nawet jak się ma firmę to tylko na chwilę jest się wolnym.
3 dni temu / Wątek
 
ekipa rządząca wyszła z założenia - jeśli nie weźmiemy w tym udziału "wielki brat" i tak nas usunie, a tak przynajmniej mamy rolę nadzorcy nad dystryktem Polska - plebsem, motłochem czy jak tam wolicie. Zobaczcie Państwo jak absurdalne decyzje są podejmowane - co, nagle wszyscy zwariowali ? - dlaczego jako jedni z pierwszych tak ochoczo klepnęli agendę 2030 ? dlaczego konwencja stambulska jest jeszcze nie wypowiedziana ? /i nie będzie/ dlaczego wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji nie został jeszcze opublikowany ? /i pewnie nie będzie/, dlaczego strajk "kobiet" w czasie "pandemii" hasał po Polsce jak święte krowy, a inni byli od razu pacyfikowani ? itd. itd.
4 dni temu / tak tylko
 
Jeśli ja na swojej ziemi nie mogę wybudować czego chcę, nie mogę wyciąć tego co posadziłem 50 lat temu, nie mogę jej sprzedać komu chcę TO JESTEM JEJ WŁAŚCICIELEM ?
4 dni temu / normal
 
10 zasad Global Compact - to już działa w ramach ideologii zrównoważonego rozwoju
5 dni temu / ac
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.