DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tą ustawą powinni się zająć prawdziwi ekolodzy i praktycy, rolnicy z naukowcami przyrodnikami. Przygotowaniem ustawy zajmowali się "n a u k o w c y" amatorzy, którzy posiadają jakieś zwierzątko domowe i uprawiają rolę w doniczce. Pomagały im panie piastujące kotki, pieski i inne zwierzątka, które zastępują im dzieci lub wnuki odzywkami typu " mamusia ci przyniesie, tatuś pomoże lub ukocha". Prawdziwi ekolodzy - do roboty!!!!!!
6 dni temu / zezowaty
 
To koniec PiS
9 dni temu / oppdal
 
Jarosze i wegetarianie. Jedźcie sałatę i jabłuszka i marcheweczke jak wam smakują. Tutaj nie chodzi wcale o zwierzęta rządzącym to tylko sciema. Tutaj jest inna rzecz. Globalizacja i ustanowienie królestwa Diabła. Większe prawa dla zwierząt niż dla ludzi. Do tej samej kategori was przyłaczą co zwierzeta i na równi będziecie traktowania na początku. Ludzie dla nowego porządku świata jest za dużo i muszą zgładzić 3/4 populacji do tego to wszystko zmierza. Poczytajcie troche o Massoneri i czerwonej lorzy to dowiecie się więcej.
11 dni temu / Wędkarz
 
ustawa o futrzakach napisana jest przes adwokata diabla,obecny minister rolnictwa,posade otrzymal w nagrode,obudz sie polsko.
13 dni temu / trojden.
 
Nie jestem dobrym człowiekiem. Przeżyłem życie całe w całkowicie błędnym przeświadczeniu na swój temat. O jakże się myliłem! I co teraz? Pójdę do piekła razem ze złymi ludźmi, którzy narazili się Naczelnikowi... P.S. Przed wojną, do której doprowadziła polityka sanacji, ówczesny premier w uznaniu, że nie ma czego już sanować, też ulepszał co ty;lko wpadło mu do głowy - tak powstały słynne Sławojki. O końcu ulepszania i premiera lepiej nie wspominać.
20 dni temu / Michał Rogozi
 
Popieram p. prezesa Kaczyńskiego jestem jaroszem. Czekam na dalsze kroki Zjednoczonej Prawicy. W kolejce są świnie, krowy,byki, kaczki, gęsi, kury, indyki. Zastanowiłbym się nad rybami nie wiem jakie pożywienie zastępcze p. prezes i inni hodowcy kotów będą meli do zaoferowania swoim kochanym pupilom. Ksiądz Rydzyk pewnie zaproponowałby zająć się życiem dzieci nienarodzonych, no ale, wszystko po kolei, według ważności.
28 dni temu / Marcin
 
A niech to! Zaraza lewacka w PiS.
29 dni temu / Gość
 
A w spółdzielni mieszkaniowej wykładają trutki na zwierzęta futerkowe
29 dni temu / qwe
 
Kogo trzymać na łańcuchu w zamian za zwięrzęta? Żadne zwierze nie upadło do poziomu człowieka.... nie było mordercą,nie tworzyło komunizmu, nie organizowało rewolucji komunistycznych i in.
1 miesiąc temu / Tera
 
Brawo, nareszcie! Chwala PIS-owi za ten gest wobec naszych "braci mniejszych"!
1 miesiąc temu / ter.
 
Andrzej , podobnie jak Bronisław, jest zięciem "barabasza" i nie pozwoli na ograniczenie uboju rytualnego.
1 miesiąc temu / leon
 
o tak spuścimy psy z łańcucha ale ciekawo kogo rozszarpią ;
1 miesiąc temu / Edek
 
A może rzućmy się w opary absurdu: Proponuję jako "dobry człowiek" : Wolność dla wszystkich psów !!! - zwłaszcza tych miejskich. Dlaczego chodzą na smyczy, do tego w obroży która jest symbolem niewolnictwa i jeszcze w kagańcu - uwolnijmy je , niech sobie pohasają po mieście. I dlaczego mieszkają w tak małych mieszkaniach, proponuję : 20 m2 kojca w mieszkaniu dla każdego psa. A co ? Czy tylko ludzie na wsi mają być "dobrymi ludźmi" ? Może niech tzw. "miastowi" którzy w życiu nie widzieli prawdziwej pracy na wsi, a z psem wychodzą na siku wokół bloku zastosują do siebie definicję "dobrych ludzi".
1 miesiąc temu / absurd
 
Panie Kaczyński, czy lepiej jest najedzonemu psu na łańcuchu, czy hasającemu na wolności przymierającemu głodem. Czy lepiej być sobą, czy zerkać w stronę lewactwa???
1 miesiąc temu / pytanko
 
Pis nie chce mieć psów na łańcuchu, ale wyborców już tak!!
1 miesiąc temu / Zawiedziony
 
Powstaną młodzieżówki bojówki- skad my to znamy panie kaczyński. Na mojej działce pojawiają się żaby i kuropatwy - czy bede musiała budowac dla nich domki z co i łazienka? wszystko możliwe tylko czekac jak zawitaja do mnie pisowskie bojówki,a głosowałam na PIS więc nigdy wiecej "Pawki Morozowa"
1 miesiąc temu / Kdrawska
 
Dobrze nareszcie maski PiS opadły Niebawem zalegalizują LGBT i może wtedy niektórzy ich wyznawcy dostrzegą, o co w tym wszystkim chodzi.
1 miesiąc temu / poal
 
Dania jest największym producentem zwierząt futerkowych w Europie a Polska na 2-gim miejscu - Kto skorzysta jak w Polsce zlikwidują te hodowle?
1 miesiąc temu / anonim_galeon
 
Dlaczego ograniczenie uboju rytualnego A nie zakaz? To jest straszne i okrutne ale jak to mówi red Michalkiewicz dla starszych i madrzejszych są inne miary?
1 miesiąc temu / Ma
 
W końcu jakaś dobra zmiana. A wy wyjcie ze złości źli ludzie!
1 miesiąc temu / Thebest
 
@do wkurzony- a pokaz mi inna partię, ktora w Działaniu godna bylaby poparcia- dotychczas to jednak PiS cokolwiek robił bez umizgow do Merkel czy Putina .Konfederacja to na razie właśnie krasomówstwo i emocje.
1 miesiąc temu / Wkurzony
 
Wypalił się ten twór polityczny. Pan Kaczyński już raz próbował.Każdego dnia zasilanych jest troje dzieci. To jest oblicze ;Dobrego człowieka".
1 miesiąc temu / Jacek
 
Niemieccy hodowcy zwierząt futerkowych na start. Polska pozbywa się kolejnej dziedziny gospodarki, w której coś znaczyła. Jeśli przyszłością PiSu ma być p.Moskal to na mój głos niech nie liczy. Przestanę chodzić na wybory. To zdaje się p.Czabański tak miłuje zwierzęta, że stawia je wyżej od ludzi. Na jakim świecie my żyjemy? Dzieci morduje się bez opamiętania, a każe się nam czcić zwierzęta. Tę ustawę poprą nie dobrzy ale głupi ludzie. Kto wam każe źle traktować zwierzęta. Po co wszystko regulować ustawami.
1 miesiąc temu / Kika
 
NARESZCIE PIS KACZYNSKI I RYTUALNY RZAD POKAZUJE TA DRWINA POLAKOM KIM DLA NICH JESTESMY A KTO BEDZIE W NIEDALEKIEJ PRZYSZLOSCI NAMI ZARZADZAL / mamy 500 plus 13 EMERYTURKE ALE NAS PO PROSTU JUZ NIE BEDZIE BO SZCZEPIONECZKA ALE CO INNEGO OWE ZWIERZADKA
1 miesiąc temu / zbigniew
 
Za 3 lata Polski nie będzie.
1 miesiąc temu / @Hanys
 
Prezes przygotowuje grunt pod okultystyczny Polin, z nową obowiązującą wiarą w reinkarnację, wyznawaną przez Trumpa i Chabad. Jak to się wszystko pięknie układa.
1 miesiąc temu / wew
 
Cóż za perfidia perfidia prezesika. Prezesik z premierem z PO organizuje nam wojnę z Rosją o Białoruś, rozwalił gospodarkę, odebrał niezależność energetyczną, indoktrynuje dzieci, okrada Polaków z ostatnich oszczędności, współogranizuje zamachy na niezależnych od popis i lewicy prezydentów miast i Polaków z Konfederacji patrz afera podkarpacka 2.0, i jak twierdzi to jest "dobry moment na walkę o "prawa" zwierząt". Czy ten człowiek jest zdrowy na umyśle, czy właśnie zdradził Polskę po raz kolejny i ostateczny?
1 miesiąc temu / tps
 
następnym krokiem będzie przyznanie zwierzętom praw:wyborczych,do zawierania związków małżeńskich oraz adoptowania dzieci-to wariactwo idzie właśnie w takim kierunku
1 miesiąc temu / marek
 
tzw."netykieta"mówi ze pisanie samymi dużymi literami oznacza wrzask ,tego się z zasady nie czyta
1 miesiąc temu / do STALY CZYTEL
 
Panie Jarku: od 6 lat nie potraficie zreformować polskich sądów a zajmujecie się coraz większymi głupotami i coraz bardziej samymi sobą. Wygląda na to, że spora część prawicowych wyborców za trzy lata poszuka INNEJ, prawdziwie prawicowej partii. Z tego wprost wynika że nie będzie trzecich wygranych wyborów.
1 miesiąc temu / Hanys GórnoŚl
 
na jakiej podstawie zrobiłeś ze mnie zwolennika aborcji?? czy to co opisałam jest dobre? co innego użyć skóry z martwego zwierzęcia i utrzymać przemysł skórzany a co innego to okrucieństwo zupełnie niepotrzebne bo sztuczne futra są nie do odróżnienia.
1 miesiąc temu / ewa do Mirek
 
jak się głosuje na krasomówstwo i emocjami to tak potem jest
1 miesiąc temu / do wkurzony
 
PANI EWO SKONT TA WIEDZA NA TEMAT UBOIU NOREK ,SKALPOWANIE TYCH ZWIEZAKOW,UBUI RYTUALNY WIADOMO KTO W TYM UCZESTNICZY,TO JEST OPISANE W STARYM TESTAMENCIE.PANIE PREZESIE PIS PRZYPADKOWO USLYSZALEM DRAMATYCZNY OPIS W JAKI SPOSOB ZOSTAL POTRAKTOWANY KOT RASY TURECKIEJ OPIEKUN TEGO FUTRZAKA JEST PANSKIM WYZNAWCO/A MIMO TO KOCIKA POTRAKTOWAL OKRUTNIE ,BYL UWIONZANY DO GRZEJNIKA JAK PIES LANCUCHEM,DLATEGO ZE NIE NAUCZYL SIE ZALATWIAC DO KUWETY.ZLITOWALA SIE PANI KTORA POSIADALA KOTKE PO PRZEJSCIACH I PSA TERAZ KOT I PIES ZYJO WPELNI ZGODY.
1 miesiąc temu / STALY CZYTELNIK
 
Ja nie jestem dobrym człowiekiem, ja jestem normalnym człowiekiem. PiS koniecznie chce się przypodobać lewactwu europejskiemu i zaczął walczyć z hodowcami zwierząt, nie bacząc na straty gospodarcze, z podobnych powodów z dymisjonowano min.Szyszko. Komuna też zaczęła walkę z polskością od niszczenia polskiego rolnika. PiS i Duda wygrali dzięki polskim rolnikom a teraz zaczęli ich niszczyć, polską gospodarkę. To chyba pomysły młodzieżówki PiS która koniecznie chce być europejska, to nie są spadkobiercy ideowi młodzieży obrońców Zadwórza przed bolszewikami, Orląt Lwowskich czy młodzieży Powstania Warszawskiego. A w ogóle jak to jest że zwierząt nie wolno wykorzystywać w celu rozrywki, przecież trzymanie kota w domu to jest dla rozrywki, innej roli ten kot czy pies kanapowy nie pełni. Na fermie Wojciecha Wójcika onet zrobił propagandowy negatywny film, tak to można zrobić film z wypadku samochodowego i zakazać jazdy samochodami. Jak widać prezes Kaczyński współpracuje z onetem dla niszcz
1 miesiąc temu / Czesław
 
Nie lubię cyrku, ale skoro zwięrzeta nie mogą w nim występować, a ludzie tak, to to oznacza, że zwierzęta sa bardziej wartościowe od ludzi i mają lepszą ochronę prawną. Powie ktoś ludzi nikt nie zmusza..., ale my tysiące lat temu udomowiliśmy szereg zwierząt i co teraz z nimmi zrobić? Pozabijać? Bo żyć same na wolności nie są w stanie. No to trzeba je wybić. Tak będzie "humanitarniej". Przestają rozumiec na czym polega cywilizacja. Raczej nie Bach, Beethoven, Michał Anioł i Shakespeare, tylko LGBT i Greta Thunberg.To wsadzić ich do klatek i dac do cyrku. Zdaje się, że powoli cofamy się do epoki kamienia łupanego. Łup, łup, łup.
1 miesiąc temu / Michał Rogozi
 
Być może myślą sobie, że wtedy zabraknie łańcuchów i klatek dla aferowiczów i politycznych kanalii . . .
1 miesiąc temu / AndrzejBR
 
@ewa , dzieci rozrywane żywcem narzędziami morderców nazywanych aborterami sa mniej ważne ? Dla Kaczyńskiego i członków jego partii są.
1 miesiąc temu / Mirek
 
Kaczyński judasz dla którego większą wartosc ma zwierzę niż życie dzieci abortowanych
1 miesiąc temu / Aaa
 
Myślę, że wkrótce na scenie politycznej z prawej strony będzie Solidarna Polska wespół z Konfederacją. A co do PiS, to można zastanawiać się czy rozpad nastąpi przez błędne działania starzejącego się i wyskakującego z coraz to nowymi filipkami wodza, czy też w chwili, gdy go zabraknie. Co do wykończenia przemysłu futerkowego: zwierzęta futerkowe nabierają futra na zimną porę roku. Tylko jest jeden problem: w ostatnich latach zimy są słabe, podobnie jak i wyfutrzenie zwierząt. Zwłaszcza w hodowlach duńskich i niemieckich. Ponieważ problemem stały się konkurencyjne, polskie hodowle, oferujące towar znacznie wyższej jakości, postanowiono je wykończyć.
1 miesiąc temu / M
 
@ewa- powtarzasz kłamstwa lewactwa ,jak te o złym traktowaniu zwierząt na fermach- ciekawe kto kupiłby skóry z zaniedbanych zwierząt??!! Jakoś nikt nie interesuje się fermamy Smitfielda, gdzie tuczy się świnie a my jemy tą padlinę- jak łekolodzy mający głęboko w zadzie ścieki w Wiśle
1 miesiąc temu / Darius
 
@trooper owszem nie wyklucza, ale tu chodzi raczej o hierarchię ważności, o to żeby najpierw zająć się mordowanymi ludźmi a dopiero później zwierzętami. A co do pomysłów pis, to ciekawe jak rolnik ma uwiązać krowę jeśli nie na łańcuchu? Chyba zostaje mu tylko ładnie poprosić żeby nie uciekała z obory i grzecznie stała na swoim miejscu. Może jeszcze zamknąć oborę, ale wtedy przylecą zieloni z niebieskimi, że trzeba krówki zabrać bo się duszą w zamkniętej oborze.
1 miesiąc temu / Polka
 
Ubój rytualny czyli podcinanie szyi zwierzęciu do jego wykrwawienia się trwa dość długo i powinien być całkowicie zakazany ! A ja trzymam pieska na łańcuchu ok. 4 metrowym przy solidnej budzie do czasu, bo i tak dostanie wkrótce kojec. Śmieszy mnie to, bo mnie będą zabraniać trzymać psa na łańcuchu, a ten ma większą przestrzeń do biegania niż pierwsze z brzegu zwierzę trzymane w bloku !
1 miesiąc temu / nilko
 
Przepraszam ,że głosowałem na pisokomunę- niby mniejsze zło niż PO a jednak różnica tylko fasadowa. Włażą z buciorami w życie Polaków jak każda z partii w tej menażerii zwanej Parlamentem
1 miesiąc temu / Wkurzony
 
tak glosowalista,to tak mata!!!!!!!!!!!!!!od 30 lat....
1 miesiąc temu / najwyzsza pora
 
Jak zwykle pomysły mające zniszczyć polską gospodarkę znajdują poparcie POPiSu i lewactwa, nic więcej w temacie, bo widać to od lat i kto ma oczy widzi.
1 miesiąc temu / finka
 
Zdaje się że PiS ostro skręca w lewo. A futerka dalej będą sprzedawane tylko, made in germany. Pięknie, kolejna gałąź gospodarki do skasowania.
1 miesiąc temu / bjs
 
w hodowli na futra chodzi nie o sam fakt zabijania tylko o okrucieństwo ,żeby futro nie liniało obdziera się żywe zwierzę szok z bólu zamyka cebulki i włos nie wypada ,i to akurat jest godne potępienia
1 miesiąc temu / ewa
 
Powtarzam: bardziej już nie mogę NIE głosować na pis.
1 miesiąc temu / Kasandra
 
A co z myszami?
1 miesiąc temu / sp
 
Katolicy mają zbyt mały wpływ na rzeczywistość w Polsce. Pozwolili zakwitnąć antykatolickiej tyranii, obecnie Kaczyńskiego-Morawieckiego. Stało się tak gdyż zdecydowana większość katolików, jak się wydaje, zachwyciła się protestanckimi metodami oraz niekatolickimi ideami. Katolicy zakosztowali protestanckiego aktywizmu, który mało przynosi pożytku, a oddala od wiary katolickiej, w zamian oferując pozorną pociechę nieustannej walki z wiatrakami, czyli ulegania mniemaniom i złudzeniom. Należy porzucić arsenał protestancki, a powrócić do arsenału katolickiego. Należy zacząć walczyć katolickim orężem, czyli WZIĄĆ DO RĘKI MIECZ, O CO PROSI CHRYSTUS. Naszemu Panu przyniesiono 2 miecze i rzekł: "Wystarczy". To oznacza, że nie potrzeba wiele do zwycięstwa, poza odwołaniem się do potęgi dwóch mieczy: władzy duchownej oraz sprawiedliwej władzy świeckiej. Katolik musi wspierać prawdziwą hierarchię władzy! Musi od duchownych wymagać pełnienia obowiązku obrony świętej wiary.
1 miesiąc temu / Murem
 
Może racja,,, wystarczy,że ludzie są na smyczy. Utracili pracę bo wyprzedano polskie firmy. Nie tuła się za chlebem Niemiec, Francuz, Anglik a Polaków ilu? Nie żyją z zawodu: polityk Widać dramatyczne oderwanie od życia % urzędasów dostających comiesięczną pensję nie ubliżając ludziom rozumiejącycm i współczującym innym.. Nie umierają ze strachu jak wiele ludzi , że firma upadła/ upadnie i braknie na życie, utrzymanie rodziny, spłatę kredytów mieszkaniowych i wiele innych. Czy nie widzą ile polskich małych sklepów po pół roku epi demii już nie ma? A gdzie są właściciele, pracownicy i czy żyją godnie?
1 miesiąc temu / Roman
 
wśród sponsorów tego "gniota" jest firma niemiecka która utylizuje właśnie odpadki...
1 miesiąc temu / janka
 
A aborcji nie można zatrzymać. Zakaz zabijania zwierząt futerkowych jest na rękę niemieckiej konkurencji.
1 miesiąc temu / Niktoś
 
Hodowla zwierząt futerkowych niczym nie różni się od hodowli świń albo indyków. To jest pierwszy krok do likwidacji całej hodowli w Polsce . PIS realizuje scenariusz likwidacji polskiego rolnictwa .
1 miesiąc temu / Mirek
 
Zdrozeje mięso bo odpadki trzeba będzie utylizowac a nie jak dziś karmić nimi zwierzaki futerkowe - drogie mięso obalilo Gierka obali i PIS
1 miesiąc temu / Katolikpolak68
 
PiS - pies, to samo.\\ "Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały", Mt 7, 3. 5-6.
1 miesiąc temu / Ryś
 
No ładnie... Ludzie w kagańcach a psy pod ochroną. Cały ten PIS. - a jednak Duda- "Chcemy także ograniczyć ubój rytualny w Polsce. On będzie się odbywał wyłącznie na potrzeby związków wyznaniowych. " Mydlenie oczu. Przecież Polacy nie stosują takiego uboju, tylko związki wyznaniowe. Semickie.
1 miesiąc temu / GreAnn
 
Dantejskie sceną będą się działy. Pod byle pretekstem , przy ochronie policji będą odbierane zwierzęta krowy, konie itp. Nie wiedzą co czynią...
1 miesiąc temu / marcin849
 
Od teraz moj glos tylko na partie rzadzaca...
1 miesiąc temu / Rrr
 
Wszystko w porządku z tą ustawą. Popieram. Wyjątek stanowi zakaz hodowli zwierząt futerkowych. I co to da? Jak nie w Polsce to gdzie indziej będą to robić.Jest popyt, jest podaż. Jak nie z polskich futrzaków to z zagranicznych kupią ludzie futro. W Polsce branża futrzarska jest prywatna, polska i jedna z największych w Europie. Czy Ci ludzie myślą? Komuś to przeszkadza? Już kiedyś chcieli to zrobić i dalej idzie. Sam nie używam futra, nie kupuję, uważam to za głupotę ale nikomu nie zabraniam tego robić. Fermy futerkową skończą się jak ludzie przestaną kupować. Szkoda, że nie pomyślą o ludziach co stracą pracę z powodu zamknięcia branży futrzarskiej. Jak mówił kiedyś poseł D. Sośnierz: Do garu bigosu ktoś wrzucił śledzia. Na koniec do przeciwników aborcji. Zakaz znęcania się nad zwierzętami nie stoi w sprzeczności z zakazaniem aborcji i byciem przeciwko temu. Można zakazać znęcania się nad zwierzętami i można zakazać aborcji. Jedno drugiego nie wyklucza.
1 miesiąc temu / trooper
 
Jeśli wprowadzą też związki partnerskie one nikomu praw nie umniejszą!, to będą rządzić jeszcze 2 kadencje. Nie dotykać konwencji i pozbyć się radykałów.
1 miesiąc temu / Dobreradydlapis
 
Być może myślą sobie, że wtedy zabraknie łańcuchów i klatek dla aferowiczów i politycznych kanalii . . .
1 miesiąc temu / AndrzejBR
 
{To jest ustawa, którą poprą wszyscy dobrzy ludzie ? przekonywał Kaczyński.} - wydukał bezczelny obłudnik
1 miesiąc temu / Ante Portas
 
Ale się śpieszą odebrać pracę tysiącom pracowników. I gdzie będzie przeniesiona hodowla zwierząt futerkowych? Ukraina, Białoruś, Rosja...? Gdzie będą utylizowane tony odpadów z zakładów drobiarskich, którymi skarmiane są zwierzęta futerkowe. Następnym etapem zakaz hodowli gęsi i drobiu. Co raz więcej zakazów w socjalistycznej Polsce. Przestańcie się wtrącać w nasze życie! I przestańcie zabijać bestialsko nienarodzone dzieci z trisomią! Zróbcie coś dla tych niewinnych ofiar systemu socjalistycznego w Polsce!
1 miesiąc temu / NN
 
Do człowieczka pod spodem. Dla czego pytasz ''Rolnika''czy chciałby dostać środki uspokajające przed ubojem ? Porównujesz ludzi do zwierząt ? Czy ty masz równo pod sufitem czy leki dzisiaj nie zostały wzięte ? Tylko śmierdzące czerwone onuce humanizują zwierzęta i dehumanizują ludzi. Nie należy zadawać zbędnego cierpienia zwierzętom. Ale stawianie znaku równości między losem zwierząt a ludzi to czysty kretynizm najniższych lotów. Nie pozdrawiam
1 miesiąc temu / Firlej
 
Marionetkowy rząd realizuje politykę globalistów przeciwko ludzkości. Bóg to widzi!!!
1 miesiąc temu / ac
 
Psy na łańcuszkach ważniejsze dla nich od zabijanych dzieci. Wstyd. Cały naród poniesie tego konsekwencje. Czemu milczy na te niedorzeczności stawiania zwierząt ponad ludźmi nasz prymas i episkopat. Wody w usta nabrali czy szekli do kieszeni ?
1 miesiąc temu / mj
 
A Ty przed ubojem chciałbyś dostać środki uspokajające? Pozdrawiam.
1 miesiąc temu / @ Rolnik
 
"ograniczenie uboju rytualnego: ciekaw jestem co się kryje pod tym zapisem i czy przypadkiem nie jest to ukłon w stronę eskimosów.
1 miesiąc temu / Rocky
 
Ograniczenie prawa do uboju rytualnego tylko dla związków wyznaniowych? Co oni bełkocą? Czy ktoś słyszał o uboju rytualnym innym niż dla związków wyznaniowych, np. dla zabawy? Reszty nie będę komentował, bo zrobili to już inni. Najgorsze jest to, że nie licząc Konfederacji i niedobitków z PSL, wszyscy pozostali w sejmie popierają te popaprane pomysły. Tak więc nawet odsunięcie PiS-u nic nie da nie tylko w tej materii, a szanse na realny wpływ na władzę przez Konfederację są praktycznie żadne. Normalność w coraz większej liczbie obszarów życia odchodzi niestety w siną dal. Z Panem Bogiem.
1 miesiąc temu / Stefan
 
Widzę że komuś tu przeszkadza że sobie futerka za parę tysięcy nie kupi xd
1 miesiąc temu / Odgłosy
 
Brawo PiS ! Tylko żli ludzie pragną znęcania się nad zwierzętami.
1 miesiąc temu / wierny
 
Problem leży gdzie indziej, PiS-owi nie staje intelektu w szafie!
1 miesiąc temu / opiniowiec
 
Żądam ochrony praw człowieka i życia od poczęcia a potem możemy zadbać o zwierzęta.Co jest z tymi rządzącymi? To co jak nie poprę tej ustawy to ja jestem złym człowiekiem? Absurd!
1 miesiąc temu / Alicja
 
i jak tu nie głosować na Korwina?
1 miesiąc temu / Tedd
 
A aborcja dzieci kwitnie pod rządami prorodzinnej partyjki!
1 miesiąc temu / R.
 
eko szaleństwo... pis to lewica !
1 miesiąc temu / tak
 
Czy nie da się jakoś skrócić im kadencji? Bo za trzy lata już Polski nie będzie.
1 miesiąc temu / Republikanin
 
Niedługo wprowadzą zakaz jedzenia mięsa Jak ktoś myśli że PiS to prawica to bardzo się myli...
1 miesiąc temu / Magda
 
Nowy temat zastępczy. A ludzi można abortowac nadal
1 miesiąc temu / Obserwatorka
 
Zwierzęta, powiadasz... A aborcja, oczywiście, nadal bez zmian ?
1 miesiąc temu / Frondo z Krainy
 
Ja tam nie jestem za trzymaniem zwierząt na łańcuchach, ale to dziwne priorytety w sytuacji gdy przez czcicieli Lucyfera są niszczone same fundamenty naszej cywilizacji praktycznie na każdym polu. A tutaj PiS jakoś nie wykazuje żadnej aktywności, a jedyne działania sprowadzają się do dalszego usypiania elektoratu. Rabini i bezpośredni mocodawcy muszą być chyba bardzo zadowoleni, że tak dobrze udało się podstawienie Polakom PiSu i Naczelnika za "prawicę".
1 miesiąc temu / abc
 
A ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Kiedy projekt ustawy? Może w najbliższy czwartek?
1 miesiąc temu / pb
 
Moim zdaniem hodowla zwierząt futerkowych wcale nie musi być czymś złym. Wystarczy żeby była prowadzona zgodnie z wymogami z obowiązującymi przepisami. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na fermach był monitoring przez 24 godz - jako warunek do prowadzenia hodowli zwierząt. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zwierzęta, a w szczególności futerkowe przed ubojem otrzymały środki uspokajające...
1 miesiąc temu / Rolnik
 
Pis to wojująca lewica z prawicy tylko nazwa.
1 miesiąc temu / Michał
 
Oto troska PiS. Ludzie drżyjcie.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Co tam aborcja niewinnych dzieci. Ważne że zwierzątka nie będą "cierpieć". A zakaz hodowli zwierząt futerkowych i poszerzenie uprawnień rabusiom cudzej własności to wspieranie wolności obywateli RP i wspieranie przedsiębiorczości. Ktoś tu całkiem oszalał. Mam nadzieję że ludzie na wprowadzenie tego wariactwa nie pozwolą.
1 miesiąc temu / 123
 
A aborcja w Polsce wciąż legalna i powszechna. 1000 dzieci mordowanych każdego roku w szpitalach przy pełnej refundacji NFZ. Tysiące dzieci zabijanych przez spirale aborcyjne, refundowane przez NFZ. Tysiące dzieci zabijanych przez pigułki aborcyjne, na nielegalną dystrybucję których PiS przymyka oko. Ale zwierzętom będzie lepiej...
1 miesiąc temu / A aborcja wcią
 
A wprowadzą rozporządzenie w sprawie wymaganych wymiarów kocich kuwet?
1 miesiąc temu / Jerry
 
Zakaz hodowli zwierząt futerkowych w następnej kolejności mięsnych ,bo to też okrutne ,później mlecznych i jajecznych bo to wyzysk.Zakaz oganiania się od dzików bo to prześladowanie zwierząt.Panu prezesowi polecam zgłosić się do ornitologa psychiatry. A wszyscy mamy zapisać się do sekty hare kryszny.
1 miesiąc temu / Andrzej.
 
A co z zabijaniem dzieci w łonie matki. Dla PIS ważniejsze są zwierzęta niż dzieci. Niech posłowie zobaczą film jak zabija się dzieci...
1 miesiąc temu / Grabowski Boles
 
PIS pokazał swoja prawdziwą twarz - twarz lewaka. któremu żal zwierząt na futra ale nie żal zabijanych dzieci w łonach matek. To już koniec PIS, BÓG nie da długo z siebie kpić nawet przy poparciu biskupów.
1 miesiąc temu / wreszcie
 
Na konferencji prasowej dotyczącej niszczenia polskiego przemysłu futrzarskiego Moskal powiedział, że jeszcze 100 lat temu dziecko biedaka nie mogło uczyć się w tej samej klasie co dziecko bogacza. Stalinizm w czystej postaci. Proletariusze wszystkich krajów łączcie się.
1 miesiąc temu / Cyprian
 
Żałosne... PiS troszczy się o zwierzęta, lecz nic nie zrobił dla ochrony nienarodzonych. Jeżeli prawdą jest, że PiS odwołuję się do sanacji przedwojennej, to się niczemu nie dziwię, że sprawę nienarodzonych traktują jako drugorzędną. To polska sanacja przedwojenna jako drugi rząd na świecie w 1932 roku zatwierdził możliwość aborcji w Polsce. Po za tym, co z wiarą przedstawicieli tej parti. Nie boją się potępienia wiecznego? A co do przedstawiciela młodzieżówki PiS, to słyszałem jego wypowiedzi. Budzą tylko rozczarowanie i mówią wyraźnie, że PiS coraz bardziej skręca w kierunku orwelowskiej wizji świata, która niewiele ma wspólnego z Chrystusem i Jego Ewangelią.
1 miesiąc temu / Krakusik
 
co - zwierzęta ? - tym będziecie się zajmować ? - zwierzęta ważniejsze niż ludzie ?! - a co np. z zakazem aborcji ! - co z wypowiedzeniem konwencji stambulskiej ! - co z zakazem zboczonej edukacji lgbt w szkołach ! - przyszedł taki moment żeby dobrzy ludzie wam podziękowali za władzę !
1 miesiąc temu / tak tylko
 
W stronę centrum marsz! Daleko od miejsca w którym byłbym zadowolony, ale przynajmniej wyhamowuje tyradę przeciwko najsłabszym.
1 miesiąc temu / Dawid
 
I bardzo dobrze, że tego chce
1 miesiąc temu / rrr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.