Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   LUTY   2020 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Kongres Polskiej Rodziny!


Prezentujemy zapowiedziany materiał filmowy z pierwszego Kongresu Polskiej Rodziny, który odbyły sie 20 kwietnia na UKSW w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedziami m.in. arcybiskupa Henryka Hosera, prof. Aleksandra Nalaskowskiego oraz Krzysztofa Ziemca! 


DATA: 2013-09-18 13:22:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Za rozpad rodziny odpowiada POLSKIE PRAWO i POLSKIE SĄDY, które od lat 60-tych DEMORALIZUJĄ kobiety przez stronnicze traktowanie mężczyzn w sprawach rozwodowych. Kobiety to wiedzą, że jakie by nie były, to dostaną i dzieci i alimenty w postaci kasy. Taka perspektywa niestety MOTYWUJE wiele kobiet do rozwodu. W ten sposób kobiety stały się WŁAŚCICIELKAMI DZIECI w rodzinach, a tym samym głowami rodzin - bez parytetów we władzach państwowych powstał w Polsce faktyczny MATRIARCHAT. Doprowadziło to do sytuacji, że za wychowanie kolejnego pokolenia odpowiadają matki. One także odpowiadają za brak wychowania ojcowską ręką zarówno dzieci żyjących w małżeństwach, jak i poza nimi. Wszystkie dzieci powinny być wychowywane zarówno przez matki, jak i ojców. MĘŻCZYŹNI NATOMIAST BOJĄ SIĘ ANGAŻOWAĆ W MAŁŻEŃSTWA CZY TEŻ WYCHOWANIE, bo wiedzą, że przy byle okazji stracą i żonę i dzieci (2/3 pozwów o rozwód składają kobiety). RZĄD POWINIEN ZMIENIĆ USTAWY, aby zmieniło się orzecznictwo
ponad 6 lat temu / ue
 
Ciekaw jestem, czy zaproszono na kongres pracowników Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie i Ośrodków Pomocy Społecznej ? Tam pracują z rodzinami na co dzień i doskonale znają ich problemy materialne,miezkaniowe, społeczne,wychowawcze i jakie by jeszcze nie były. Pani na początku prezentacji preciwstawia zasiłek na urodzenie dziecka - zasiłkowi pogrzebowemu, który jest wyższy. Zły argument. Zasiłek pogrzebowy jest jak najbardziej zasiłkiem rodzinnym i chroni rodzinę przed nagłym, koniecznym, wielkim wydatkiem, jakim są koszty pogrzebu członka rodziny. Na urodzenie dziecko jest zasadniczo więcej czasu, aby do tego wydarzenia się przygotować. Tak w ogóle, to wszystko zależy od tego, ile jest do dyspozycji pieniędzy w budżecie, m. in. na świadczenia rodzinne, Przypominam, że już obecnie jest on deficytowy, dług publiczny rośnie. Żródłem dochodu budżetu są i pozostaną podatki,w tym ten nieszczęsny VAT. Ile by kosztowało wprowadzenie "bonów" i reorganizacja systemu ?
ponad 6 lat temu / janusz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.