DZIŚ JEST:   22   SIERPNIA   2018 r.

NMP Królowej
Św. Agatonika z Towarzyszami
Bł. Bernarda z Offidy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tu widać samych darczyńców co za kraj miłujących innych.A to na teatr, a to na dzieci,a to na drogi.Ach co za bogaci i wspaniałomyślni ty Polacy.
ponad 1 rok temu / nn
 
Dla mnie sprawa jest oczywista. Jesli pan prezes Kaczynski nie zajmie sie powaznie aborcja, to przerabie w nastepnych wyborach. TO PROSTE, bo ja i bardzo wielu ludzi nie bedzie glosowac na niego.
ponad 1 rok temu / mrowka
 
@Stroke, jeżeli przeczytasz ustawę 500+ to dostrzeżesz, że płacisz również na rodziny zagranicznych dyplomatów itd. :D
ponad 1 rok temu / Hmmm
 
Tylko jedno (mogłoby być więcej) pytanie: skoro płacę na 500+ dla Ukraińców to rozumiem, że Ukraińcy dostaną i mieszkania za nasze pieniądze. Mamy, naród polski, od razu sobie gardło poderżnąć, tak by było najlepiej? /// @Zofia, cyt(Zofia): "Jestem przeciw aborcji, ale najlepszy protest to po prostu prokreacja, do aborcji nikt nie zmusza".Ode mnie (Stroke) komentarz tego: Proszę nie rozmiękczać w zawoalowanym stylu na modłę: "Jestem przeciw gwałtom, ale najlepszy protest to po prostu siedzenie w zamknięciu w domu, do wychodzenia z domu nikt nie zmusza i do gwałcenia także"
ponad 1 rok temu / Stroke
 
Kaczyński i Duda tak bacznie wsłuchują się w głosy Polaków, że im w tym hałasie umyka ustawa frankowa. Gdzieś też umyka fakt, że Polacy nie chcą płacić abonamentu.
ponad 1 rok temu / Hmmm
 
czyżby pani Beata Szydło nie chciała zabrać głosu w tym cyrku, żeby się nie skompromitować? czyżby przejrzała na oczy i dała sobie na razie na wstrzymanie? przecież "dobra zmiana" w sprawach najistotniejszych dla Polski i Polaków pcha nas w przepaść: wprowadzenie obcych wojsk na teren kraju (po wygnaniu Ruskich), "kompromis" aborcyjny, dalsze zadłużanie kraju, gender dalej ma się dobrze, złodzieje i bandyci nie są rozliczani - trwa tylko tzw. "gonienie króliczka", "Raport WSI" dalej zamknięty w szafie PAD-a (?, albo i gdzie indziej), archiwa IPN-u dalej udostępniane selektywnie, dalej utrzymywanie nas jako najbardziej rozbrojonego narodu Europy w obecnej napiętej sytuacji, kupowanie złomu wojskowego za najwyższe ceny (jak za PełO i ZSL), mimo wyroku sądowego najniższa kwota wolna od podatku w Europie, 23% VAT, wysoka akcyza, skomplikowane przepisy podatkowe, gnębienie polskich przedsiębiorców, a ulgi dla korporacji zagranicznych, żywność modyfikowana genetycznie ...
ponad 1 rok temu / JARO
 
Ach! Jaki dobry ten nasz Car, Ojczulek. On i jego ministrowie tyle chcą nam dać! I 500+, i mieszkania, i internety, i nie wiemy nawet, jakie jeszcze dobra nam szykują. Tylko że to złodzieje. Biorą kolejne kredyty, które mają spłacać nasze dzieci... i dzieci ich dzieci...
ponad 1 rok temu / Emil M.
 
Do Autora: Naród, który potrzebuje przepisów jak żyć i mieć dzieci jest ciężko chory. GJ.Cezar Gdzie są rodzice, dziadkowie, co zrobili by młodzi wiedzieli jak żyć , by znali i stosowali w swoim życiu Najpiękniejsze prawo 10 Bożych Przykazań?
ponad 1 rok temu / Mkirosław
 
Na kongresie J.Kaczyński stwierdził, że nie jest socjalistą a ludzie, którzy go o to posądzają są w błędzie. J.Kaczyński nie wie kim jest i jakie ideały wprowadza w życie. Smutne to i w sumie przerażające..
ponad 1 rok temu / sm
 
Ja się cieszę, ze p. Kaczyński i rząd kategorycznie sprzeciwia się przyjęciu "uchodźców". Nie jest to łatwe, gdyż Episkopat naciska żeby przyjąć... Nawet ks. Bashabora dzis mówił o otwarciu na obcych... Co do aborcji to są naciski rządu światowego na wszystkie państwa. Jestem przeciw aborcji, ale najlepszy protest to po prostu prokreacja, do aborcji nikt nie zmusza.
ponad 1 rok temu / Zofia
 
Czyżby p. Kaczyński nie bał się lucypra?
ponad 1 rok temu / John Galt
 
Putin spotkał się z Kissingerem. Oskarżenia o agenturalność rosyjską prezydentów w USA nie ucichły. Trwają przetasowania i zmiana taktyki we wprowadzaniu NWO. Zakaz aborcji i zakaz gender nie leży w interesie żadnego rządu, cywilizacja śmierci ma obowiązywać w nowym wspaniałym zdepopulowanym świecie.
ponad 1 rok temu / wes
 
Życie lub Śmierć,Zbawienie lub Potępienie.Nie ma trzeciej drogi.Rządzący obódźcie się.
ponad 1 rok temu / Paweł
 
Bezbożni, żoliborscy socjaliści budują szklane domy i pozwalają na mord na niewiniątkach. Skończą jak ich sanacyjni idole - pouciekają do Londynu gdy na Polskę spadną pierwsze bomby. A nachodźców nie przyjmują bo najprawdopodobniej robią miejsce pod Judeopolonię. W sumie nie wiadomo co gorsze - muslimy czy Eskimosi. Bredni Morawieckiego nie da się już słuchać.
ponad 1 rok temu / Leaf427
 
Dla Polaków to żadna zmiana. Nieco inne hasła.
ponad 1 rok temu / Sally
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.