DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Powinno być miejsce na rynku dla obydwu stron.
11 miesięcy temu / Sal
 
Od nie określonych ilości kadmu w glebach bardziej obawiałbym się ewidentnie szkodliwych herbicydów typu "roundap" używanych przy produkcji żywności GMO - zabijających zarówno pszczoły jak i człowieka.
11 miesięcy temu / Obserwator
 
Jakoś do tej pory gleby nie zostały zatrute kadmem - ciekawe, co? Mało tego, zawartość kadmu w glebach systematycznie spada, mimo, że stosuje się "kadmowe" nawozy. Więc może lepiej nie zabierać głosu nie wiedząc, o czym się pisze.
11 miesięcy temu / @republikanin
 
puenta? kadm jest toksyczny, a ruski jest też toksyczny. wystarczy? a banany z byłych kolonii francuskich mają właściwą krzywiznę, winniczek to ryba, a marchewka to owoc ziemny.
11 miesięcy temu / niunia jewropejsata
 
Tak to jest, jeśli importem i regulacjami środowiskowymi zajmują się państwa. Albo wciskają wszystkim produkty gorszej jakości albo uzależniają całe narody od jakiegoś państwowego dostawcy (tu Rosji). Tak to również jest, jak eksportem jakiegoś produktu zajmują się państwa, np. Rosja. Rodzi to groźny lobbing polityczny oraz manipulacje cenowe oraz dostawowe na kontynentalną skalę.
11 miesięcy temu / aaa
 
Jeśli to prawda z tym zanieczyszczeniem, to chyba dobrze? Czy też lepiej na złość Rosji zatruć sobie gleby?
11 miesięcy temu / Republikanin
 
Mało wyraziście podana ta informacja. W rzeczywistości sprawa ta to olbrzymi skandal, który doprowadzi do całkowitego przejęcia rynku przez Rosjan i wyparcia obecnych dostawców, takich jak Maroko, co będzie miało dalekosiężne skutki. Upadnie branża, będąca jednym z głównych gałęzi przemysłu w krajach północnoafrykańskich, co doprowadzi do poważnych perturbacji ekonomicznych i społecznych, i zwiększy presję migracyjną na Europę. A cała sprawa z kadmem to jedna wielka ściema - oczywiście, że kadm jest trujący, ale jego ilości w nawozach są bez znaczenia, a wszelkie badania wykazują, że ilość kadmu w glebie systematycznie się zmniejsza. Kolejny pseudonaukowy, pseudoekologiczny "argument", który łyknęli pożyteczni idioci z Brukseli, za czym stoi działalność już nawet nie lobbingowa, ale agenturalna Rosji. Przy okazji - uderzy to ogromnie również w Polski przemysł nawozów sztucznych, który Rosjanie już kilkakrotnie próbowali zneutralizować.
11 miesięcy temu / pga
 
Jakaś puenta?
11 miesięcy temu / Dziobak
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.