DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Malgorzata Ten sam UW odwołał wykład p.Terlikowskiego. @Wyborca Jest inicjatywa StopPedofilii, która wpisuje to do Kodeksu Karnego. Może wystarczy Sejmowi odwagi
ponad 1 rok temu / Trąbolot
 
Młodzi ,ledwo dorośli studenci zwykle lubią poczuć się trochę swobodniej ale nawet rozwiązłość nie jest dla nich tak szkodliwa jak zarażenie zboczeniami. Stąd ten atak na naszą przyszłą młodą inteligencję. Propagowanie zboczeń powinno być karalne.Uczelnie wolne od LGBT !!!!
ponad 1 rok temu / Kasandra
 
Airam:twierdzisz ze dobrze się stalo ze warszawa i polska xostaly napadniete w 39 roku? Ze im się to należało? Przeraza sz mnie swoja aprobatą dla niemieckiej zbrodni. .
ponad 1 rok temu / Poprawność
 
A czy to nie uniwersytet powinien być miejscem ścierania się różnych poglądów i walk na argumenty ,filozoficzne dysputy ?
ponad 1 rok temu / Malgorzata
 
Czy projektowana ustawa o podniesieniu karalności czynów pedofilskich do lat trzydziestu równocześnie obejmie unijno-europejskich propagatorów dewiacji seksualnych,mających prawo wstępu do gminnych szkol i przedszkoli ?
ponad 1 rok temu / wyborca
 
I pomyśleć,że takie imprezy, tacy ludzie są finansowani również za moje podatki. Ja muszę pracować, oni się dzięki mnie bawią i deprawują. Przecież to czysta forma pasożytnictwa ! Żerują dzięki mnie i jednocześni mi szkodzą. Gdyby to było tylko możliwe nikt z UW, kto idzie pod tęczową flagą nie dostałby ode mnie załamanego grosza. Myślę, że gdyby mieli się "bawić" za własne pieniądze szybko by skończyli z głupotami.
ponad 1 rok temu / west
 
Dlaczego chcecie mówić o czym mają dyskutować dorośli ludzie?
ponad 1 rok temu / Ewa
 
Fatima Różaniec pokuta pokuta!!
ponad 1 rok temu / Gosc
 
Napisałbym tak: Fundamentaliści spod sztandaru obciętej tęczy planują detonację na UW toksycznych treści zagrażających podstawom cywilizacji homo sapiens. Skażenie może się rozlać na cały kraj. Lokalne służby już zostały zainfekowane gdyż nie podejmują działań zmierzających do opanowania sytuacji. Być może będzie potrzebna interwecja z góry. Uprasza się o otoczenie strefy zagrożenia kordonem modlitwy. :
ponad 1 rok temu / Trąbolot
 
Jest na to remedium: prywatyzacja oświaty.
ponad 1 rok temu / Ioannes
 
napiszcie jakiś artykuł o uniwersytetach, nauce itd, to jest egipska plaga homo-pedo-lewako-lobby to nie przypadek, że wiec polityczny Tuska był na dwóch uczelniach, atak na prof Legutko z powodu wypowiedź na temat pederastii, wystarczy zobaczyć listy wyborcze wiosny, ile tam nauczycieli akademickich, prześladowania prawicowych studentów, chowanie lewackich bojówek na terenie uczelnie, już nie wspominam o wprowadzaniu gender na studia, czy też blokowanie spotkań ze studentami prawicowych czy katolickich przedstawicieli
ponad 1 rok temu / szok
 
Według informacji przekazanych przez organizatorów na jednym z portali społecznościowych konferencja została sfinansowana z budżetu Samorządu Studentów UW. Dalej powinno brzmieć: zasilanego przez Sorosa. Warszawo, prosisz się o powtórkę z 1939 roku. Wówczas zostałaś zmieciona z powierzchni ziemi, bo byłaś jak biblijna Sodoma i Gomora. Byłaś Warszawo najbardziej zdemoralizowanym miastem w Europie. Gniłaś w swym zepsuciu. Póki czas Warszawo, póki jeszcze żyjesz zejdź z obranej drogi ZŁA.
ponad 1 rok temu / Airam
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.