DZIŚ JEST:   06   SIERPNIA   2020 r.

Przemienienie Pańskie
Św. Hormizdasa, papieża
Bł. Oktawiana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


"będziemy chronić życie od poczęcia" tylko zabrakło końcówki- "do naturalnej śmierci" Jednym z postulatów Konfederacji jest kara śmierci a więc w jaki sposób oni chronią życia?
9 miesięcy temu / Monika
 
Tylko Konfederacja jest spoza układu okrągłostołowego, reszta pis/po/psl/sld i + inne różne dziwaczne przystawki jo jest jedna i ta sama banda, która od trzydziestu lat niszczy naszą ojczyznę. Wybór jest prosty.
10 miesięcy temu / Piotr
 
Super, wreszcie partia realnej prawicy która wie czego chce. Nie zaś wie czym mamić wyborców. Mają mój głos.
10 miesięcy temu / Wiktor
 
Trzymam za słowo.
10 miesięcy temu / Rzymianin
 
Głosujmy na Konfederację !!!!!
10 miesięcy temu / ann
 
@jkl, ani myślę bronić Korwina, mówi dużo, bez zastanowienia, czasem ma rację czasem bredzi, musi jest pozbawiony empatii. Ale jest tylko jednym z wielu polityków Konfederacji, i najbardziej schyłkowym, ma swoje lata... To szafowanie "hipokryzją", by przemycać usprawiedliwienie aborcji, z podprogowym przekazem, że uwalnia kobiety od męczarni zajmowania się niepełnosprawnymi dziećmi, to dopiero cynizm, nihilizm i .... . Zmiana nowobolszewickiej polityki społecznej PiSu, nie oznacza pozostawienia ludzi pokrzywdzonych na lodzie, oznacza odejście od hodowania w ludziach postaw roszczeniowych. Zmiany PiSowskiego programu życia z dzieci i kosztem przyszłości, na otwarcie perspektyw i rozwój dla dzieci, i następnych pokoleń...
10 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Bardzo dobrze to brzmi, aż za dobrze. Partia idealna? Na pewno na papierze dużo lepsza niż PiS, bo Ci obiecanki cacanki, ale efektów brak. Ani zakazu aborcji, ani niskich podatków, ani inwestycji. Gdzie Przekop Mierzei? Gdzie lotnisko centralne? Gdzie sprzeciw wobec 447. O Konfederacji muszę jeszcze poczytać co to za ludzie, ale brzmi to dobrze.
10 miesięcy temu / Michał
 
@jkl: Nie obrażaj katolików a szczególnie tych z Konfederacji. Instytut Ordo Iuris przygotował w 2016 projekt Ustawy kompleksowo traktującej skutki likwidacji aborcji eugenicznej i zaprezentował go publicznie. I tak, oprócz całkowitego zakazu aborcji był przedstawiony bardzo dobry realny kompleksowy program pomocy, opieki, godnego życia dla dzieci i rodzin z trudnościami zdrowotnymi. Judeochrześcijanin Kaczyński z akceptacją Episkopatu odrzucił zakaz aborcji, integralny program pomocowy, Szydło bezczelnie wykorzystała fragmenty projektu Ordo Iuris i ogłosiła część propozycji Ordo Iuris jako własną propozycję PiS dla matek, które zdecydują się zrezygnować z aborcji eugenicznej i urodzić dziecko. Kaczyński i Szydło dobrze wiedzieli czego żąda od nich satanistyczny rząd światowy reprezentowany fasadowo przez UE, USA i żydów. Przykazanie "Nie zabijaj" nie ma dla nich żadnego znaczenia. Dbają tylko o własne stołki i władzę. Zatem nie popisuj się swoim chamstwem.
10 miesięcy temu / mws
 
@Jakub Pierwsza sprawa to Kaja Godek wyrzuciła się sama. Późnej zdążyła storpedować działania Prawicy RP, by na końcu przyłączyć się do Liroya. Posłuchaj sobie co o niej sądzą w Prawicy RP. I sprawa druga. Poseł Sobecka to powiedziała, a poseł Joanna Lichocka uraczyła nas stwierdzeniem, że zakaz aborcji jest uważaj NIELUDZKI! Mają większość. I zgadnij co się stanie z podpisami zebranymi przez środowisko Kai Godek. Zostaną zmielone : A Kaja już PiS zdążyła poprzeć. Mega. To jest ośmieszanie całego ruchu antyaborcyjnego. Po wyborach nic nie zostanie załatwione pod byle pretekstem. Oni po prostu nie chcą tego ruszyć.
10 miesięcy temu / zgred
 
Konfederacja hipokrytów i dwulicowych pseudo katolików chcą zakazać całkowicie aborcji, a jednocześnie mówią kobiecie,że jej dziecko niepełnosprawne nie dostanie nic od państwa i to rodzina ma się z nim męczyć całe życie. Korwin Mikke to DARWINISTA SPOŁECZNY jest to najbardziej radykalny pogląd polityczny na życie społeczne. Wszystkie najbardziej rozwinięte państwa świata to według kryteriów Konfederacji i Korwina Mikke państwa socjalistyczne i komunistyczne.Niema na świecie państwa do którego mogłaby się odnieść Konfederacja.Polska była pierwszym państwem z ustrojem darwinizmu społecznego taki ustrój proponuje Konfederacja jako uzdrowienie Polski.
10 miesięcy temu / jkl
 
@Lit, paliwo bez problemu mogłoby być po 3zl. Prawdziwy patologiczny populizm, to redystrybucja środków, przez zabieranie tym którym się chce, by kupić głosy, od czasem niezaradnych czy pokrzywdzonych losem, ale najczęściej wychowanych na PRLowskiej maksymie "czy się stoi, czy się leży cztery tysiące się należy". Obniżka i likwidacja zbędnych podatków, racjonalizacja wydatków, ograniczenie biurokracji, likwidacja zbędnych struktur Państwa,itd.. to droga do prawdziwego rozwoju gospodarczego i trwałej poprawy życia Polaków. PiSowska recydywa PRLu Gierka, to droga do bankructwa Państwa, a bezrefleksyjna wasalizacjia Polski względem osi Waszyngton-Telawiw, to zdrada ...
10 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Głosuj na PiS, będziesz miał Palestynę i obóz koncentracyjny dla Polaków w Polin.
10 miesięcy temu / spoko
 
cd. Co do rzekomego braku ekonomistów w Konfederacji, to proszę sobie zobaczyć tzw. "jedynki" na listach. Już choćby dr nauk ekonomicznych Sławomir Mentzen i jego gotowe projekty ponad stu ustaw. Pozostałe jedynki to przede wszystkim osoby z wyższym wykształceniem technicznym, ekonomicznym, prawniczym, przedsiębiorcy.
10 miesięcy temu / sisi
 
@Rocky Pełna zgoda. Niestety inni komentujący sieją propagandę. Nikt z nas głosujących na Konfederację nie twierdzi, że jest to idealna opcja, bez skazy, ale faktem jest, że jest to jedyna propolska opcja w tych wyborach. A pisanie, że powinna być taka, czy inna partia, w sytuacji, gdy listy do wyborów są zamknięte, to kompletne nieporozumienie. Co mamy głosować na kogoś, kto nie kandyduje?! Kwestia umieszczania pewnych osób na listach została wyjaśniona przez samych Konfederatów. Pani Kaja Godek, z przykrością to stwierdzam, ośmieszyła sprawę obrony życia i pokazała, że własne wygórowane ambicje stawia wyżej, niż sprawę, o którą walczy. Nie podobał jej się okręg wyborczy. A gdzie obrona życia i tradycja nadal coś znaczy, jak nie w okręgach wiejskich. Tam miała realną szansę, ale odeszła z Konfederacji i przeszła do Marka Jurka. Po czym jego także wystawiła i przeszła do Liroya. Naprawdę to jest poważne traktowanie sprawy?! cdn.
10 miesięcy temu / sisi
 
Jeżeli PIS jeszcze przed wyborami nam emerytom podniesie stopę wolna od podatku do kwoty jaka maja posłowie zagłosuje na PIS ,ale jestem pewny na 100% ze tego nie zrobią wiec mowię jestem pewny ze na PIS nie zagłosuje. A 13 14 czy nawet 18 emeryturę niech sobie przyznają bo maja mało,a tak cieżko pracują,wiec pomóżmy im by sobie poszli odpocząć a my mamy konfederacje,może coś z tego dobrego wyjdzie bo ja juz na PIS nie liczę myśle ze coraz wieksza rzesza nas starych pisiorow tak myśli. Pozdrawiam
10 miesięcy temu / Kazimierz
 
@ollek, co do ekonomistów w Konfederacji, z pewnością się mylisz. Co nie zmienia faktu, że wszystko co proponuje Konfederacja, to w obecnej rzeczywistości wyłącznie propozycje mające zjednać wyborców. Celem nadrzędnym jest wejście do sejmu, by przynajmniej ostrzegać społeczeństwo przed szkodliwymi działaniami, które w parlamencie składającym się z formacji okrągło stołowego układu, przechodziłyby przez aklamację. Różnica między Korwinem, a Narodowcami czy G.Braunem, jest większa niż między partiami układu. To jednak wspólny cel, jakim jest zachowanie suwerenności i chrześcijańskich wartości jako fundamentów Państwa, stanowią o wartości tego projektu politycznego. A wobec samego PiSu, kreującego się werbalnie na prawicę, będzie punktem odniesienia i zabezpieczeniem, że sprawy ważne, takie jak zakaz aborcji, niezgoda na holorekiet447, czy stawianie interesu Polski i Polaków na pierwszym miejscu, będą podnoszone aż do skutku...
10 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Antypopis...dodaj antykonfederacja- bo dołączyli do twoich adwersarzy z podobną listą POpulistycznych obietnic najlepsze to benzyna za 3 złote?!!... czego to sie nie chwyta w drodze do koryta
10 miesięcy temu / Lit
 
@Jakub No tak Kaja Godek poszła do Liroya, to dopiero żarcik :
10 miesięcy temu / wowa
 
@antyPOPiS Do zarządzania finansami państwa potrzebne jest gruntowne wykształcenie ekonomiczne, a z tego co wiem,żaden z Konfederatów nie ma takowego mogę się mylić,ale nie można dopuścić Balecerowicza-bis, wiadomo do czego to doprowadziło. Tutaj dobrym rozwiązaniem mógłby być merkantylizm i swego rodzaju ekonomiczny izolacjonizm.
10 miesięcy temu / ollek
 
Tak są za życiem.że wyrzucili Kaję Godek... Zresztą chcieli umieścić przyjaciela bolka na listach do sejmu, też nie są wiarygodni.Na prawicy powinna powstać jeszcze jedna partia najlepiej składająca się z członków Onr czy Młodzieży Wszechpolskiej, choć mam nadzieję że Pis jak bedzie miał większość konstytucyjną zakaże mordowania nienarodzonych dzieci, czytałem wywiad na Radio Maryja.pl z panią poseł Sobecką i podobno prezes Kaczyński jej obiecał zająć się sprawą.Mam nadzieję że słowa nie pójdą na marne,my Katolicy nie mozemy sie bać.W Polsce musi być ochrona każdego życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
10 miesięcy temu / Jakub
 
Niestety w mentalności Polaków jest to, że żądło przynają sie do swoich błędów. Dlatego tak wieku którzy głosowali na PIS i sie rozczarowali cały czas na nich głosują bo nie potrafią sobie spojrzeć w oczy. Wolą sie dalej zakłamywać i żyć nadzieją, że PiS sie zmieni. Powiadam Wam PIS sie nigdy nie zmieni a bedziecoraz gorzej. Dajcie szanse konfederacji chociaż raz. TERAZ. O to Was bardzo proszę.
10 miesięcy temu / Rocky
 
@antyPOPiS 100% racji
10 miesięcy temu / sisi
 
cd Nie wspominając już o olbrzymim zagrożeniu, jakie stanowi dla Polski Ustawa 447. Czy Wy zwolennicy PIS naprawdę uważacie, że najwyższe władze USA uchwalają ustawy dla picu?! Jak bardzo trzeba ignorować oczywiste fakty i myśleć, że Amerykanie uchwalili ustawę, której nie będą realizować w praktyce sic!?! Ludzie wyłączcie TV i odłóżcie propagandową prasę, bo przez Wasze zaślepienie staniemy się kolonią już nią niemal jesteśmy, bo nasza armia nas nie obroni, a w naszym kraju stacjonują obce wojska - zapewne sprzeciwialiście się obecności wojsk radzieckich w Polsce, ale za sukces uznajecie obecność wojsk amerykańskich, które na eksterytorialnych terenach słuchają rozkazów sztabu amerykańskiego!. Mówicie, że ludzie popierający Konfederację szkodzą Polsce. Podczas, gdy jedynie Konfederacja wprawdzie nieidealna, złożona z różnych środowisk, ale jako jedyna ma program i mówi o sprawach najważniejszych dla Polski. 13-10-2019 tylko Lista nr 4!
10 miesięcy temu / sisi
 
Jakie to smutne,że niektórzy tu komentujący nadal łudzą się, że PIS jest partią prawicową i katolicką sic!. Daliście się zmanipulować i kompletnie ignorujecie fakty, a fakty są takie, że PIS jest partią socjalistyczną, która zadłuża nas i przyszłe pokolenia Polaków Wy naprawdę myślicie, że PIS Wam coś daje. Ludzie ogarnijcie się, rządzący nie zarabiają pieniędzy, tylko pobierają je w formie najróżniejszych podatków! Kolejna rzecz, której katolik nie ma prawa ignorować! PIS ma pełnię władzy, a dzieci nadal są mordowane szef KPRM Michał Dworczyk na antenie Polsat News potwierdził, że PIS nie zmieni tzw. "kompromisu aborcyjnego"!, propaganda LGBT jest w natarciu a można by np. temat propagandy w szkołach, rozwiązać na szczeblu ministerialnym, czego PIS nie robi!, a Konwencja Stambulska nadal obowiązuje, nadal finansowane są tzw. artyści, a faktycznie bluźniercy ministerstwo nadal finansuje różne teatry i pseudoartystów!...cdn
10 miesięcy temu / sisi
 
pis to nie jest partia katolicka, dalej można zabijać dzieci, a lewicowe partie typy SLD czy Wiosna są promowane w mediach publicznych na potęgę!
10 miesięcy temu / OTD
 
jedyna obecnie partia za życiem, jednak jest jeszcze nadzieja, trzymam za was kciuki
10 miesięcy temu / Albika
 
@Andrzej: PiS kategorycznie jest lewicą. Kaczyński dziś w Krakowie zapowiedział jeszcze większe wzmocnienie socjalizmu - odmiany komunizmu. Socjalizm i komunizm zostały potępione przez Papieży. Nie namawiaj nikogo do grzechu przeciw Bogu i bliźnim.
10 miesięcy temu / sws
 
Na dzisiejsze trudne czasy wojennej likwidacji cywilizacji łacińskiej - tylko Konfederacja. PiS się zużył, PiS wymiękł. Nie nadaje się. Pozwólmy im odpocząć na emeryturze politycznej.
10 miesięcy temu / rew
 
Całym sercem popieram Konfederację i liczę na jej dobry wynik w najbliższych wyborach.
10 miesięcy temu / ???????
 
Do "tradycja": Jesli Konfederacja bylaby partia prawicowa, to wspieralaby PIS, zamiast z nim walczyc, bo przed PISem unikalna szansa utrwalenia i poglebienia wprowadzonych reform. A takze bezpiecznego - po wyborach - podjecia tematow, na ktore lewackie media rzucilyby sie teraz z radoscia, w tym ochrony zycia. Oslabienie PIS - to wzmocnienie lewicy - to naprawde jest tak proste. Przewiduje, ze w skali kraju Konfederacja uzyska 1%. W tym moze 0.5%, ktore "urwie" PISowi - i o tyle slabsza bedzie reprezentacja PIS w Sejmie. Jesli to bedzie 0,5%, ktore gwarantowaloby wiekszosc konstytucyjna, to Konfederacja bedzie winna zaprzepaszczenia wielkiej szansy na doglebna i trwala zmiane kraju. Jesli zas bedzie to 0,5%, ktore gwarantowaloby PISowi kontynuacje rzadow, i wygra lewactwo, Konfederacja i jej zwolennicy beda winni najciezszej przewiny: skierowania Polski na sciezke Irlandii.
10 miesięcy temu / Andrzej
 
Zaangażowani katolicy, którzy popierają PiS są religijnymi ślepcami kub hipokrytami. PiS już dał dużo dowodów, że etykę katolicką traktuje instrumentalnie. Czas na Konfederację.
10 miesięcy temu / H265
 
@Rrr, na Korwina nikt nie musi głosować, na kartach jest wybór. Zaś pani Kaja Godek, popełniła grzech pychy, myślała że wylicytuje lepszą pozycję, a straciła nie tylko szansę na reprezentowanie obrońców życia, to też sympatię wielu ludzi, których swoimi fochami zawiodła... Każdy kto oglądał wczorajsze "wiadomości" TVPiS i sposób prezentacji Konfederacji, a ma dość lat by pamiętać propagandę czasów komuny, musi przyznać że Urban przy wyrobnikach Kurskiego, to cienki leszcz. Poprostu mieliśmy PiSowski pokaz Goebellsizmu w najgorszej formie...
10 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Konfederacja na Śląsku 14%, Lewica z gejami też się trzyma mocno... Króluj nam Chryste !
10 miesięcy temu / Jerzy z Pogoni.
 
Dam swój głos Konfederacji. Pisowi z wielu powodów nie. Głównie 447...
10 miesięcy temu / Kasandra
 
Sądzę, że obecnie nie ma alternatywy dla postulatów Grzegorza Brauna. Ja zagłosuję na Konfederację.
10 miesięcy temu / Brad
 
PIS gra nie fair, co widać w wiadomościach jak zamilczana, albo zwyczajnie szkalowana jest Konfederacja. Jeśli PIS byłoby partią prawicową, to powinni wspierać inną partię prawicową, czyli KONFEDERACJĘ, a nie z nią walczyć! Zagłosuję na Konfederację, bo obłuda PIS-u jest nieznośna; nie wypełnili zobowiązań przedwyborczych, a teraz kolejnymi obietnicami chcą przekupić otumanionych ludzi. Nie wiem czy głosowanie na PIS nie jest nawet grzechem, bo to głosowanie na ludzi, którzy popierają aborcję i gorszycieli czyli LGBT.. PIS tylko werbalnie jest przeciwko aborcji i przeciwko sodomitom, ale realnie nic nie robi, by zło powstrzymać. Księża powinni się wypowiedzieć w tej sprawie...
10 miesięcy temu / tradycja
 
Polacy powinni zagłosować na propolska i prokatolicka Konfederację. Już mam dość faryzeistwa ekip komunistycznych i kanciastego stołu.Żenująca jest postawa mediów a zwłaszcza toruńskich . Kogo oni promują ?!
10 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Może ktoś w końcu będzie bronił życia bo PiS kłamało, nic w tej sprawie nie zrobiło. A w mediach promuje Lewicę....
10 miesięcy temu / Krakuss
 
Najlepsze interesy robią działacze PiS et consortes w publicznych spółkach, przyjaznych mediach, urzędach itd. Doiła Platforma, doją i oni. Przerośnięta administracja, nadmierny fiskalizm, biurokracja i legislacyjna biegunka to kwintesencja państwa PiS. Czy według J.Kaczyńskiego, który powołuje się na chrześcijańskie wartości, łupienie obywateli z 2/3 ich dochodówPIT,ZUS,VAT,akcyza,podatki lokalne jest zgodne z VII i X przykazaniem? Ludzie, którzy chcą, żeby Polska wreszcie wyrwała się z tego socjalistycznego obłędu, zagłosują na Konfederację. Niższe podatki, to więcej pieniędzy w kieszeniach obywateli.
10 miesięcy temu / Zych ze Zgorzel
 
Zagłosuję na Konfederację. Nie ufam Pisowi.
10 miesięcy temu / Wp.pl.dan.
 
Ja tez nie ufam Konfederacji. Na Kaję Godek i Marka Jurka bym zaglosowal-na Korwina podziekuję.
10 miesięcy temu / Rrr
 
Gdyby PiS miał czyste intencje, nie blokowałby Konfederacji. Konfederacja deklaruje współpracę z PiS w sprawach broniących Polaków. Obrona życia dla Konfederacji oznacza obronę wszystkich Polaków w każdej dziedzinie życia. PiS jak zwykle kłamie. Za parawanem frazesowów kryje się nwo i zniewolenie człowieka.
10 miesięcy temu / dyt
 
@ollek, niska cena energii, a więc także paliwa to szybszy rozwój gospodarczy, i w perspektywie stabilnie rosnące wpływy budżetowe. W Polsce mamy przede wszystkim problem z nie racjonalnym wydawaniem pieniędzy, kosztotwórcze inwestycje na które wpierw Państwo się zadłuża, by później wiecznie do nich dopłacać jest drogą do bankructwa. Chwilowe zmniejszenie przychodów, będzie wymuszało racjonalizację wydatków, i ograniczenie zbędnych kosztów Państwa...
10 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Grzegorz Braun - spotkanie w Rzeszowie
10 miesięcy temu / ytube
 
Głosowanie na PiS jest grzechem wielokrotnym. Judeochrześcijanie słowa Chrystusa traktują wybiórczo. Judeochrześcijaństwo stoi w całkowitej opozycji do wiary katolickiej i obraża Boga. To protestantyzm.
10 miesięcy temu / do qba
 
u mnie 2/3 rodziny głosuje na konfederację ! Ja też ! PiS podniesie ZUS i chce budować elektrownie jądrowe oraz nie zmienia ustawy o zabijaniu dzieci nienarodzonych!
10 miesięcy temu / głosujcie na k
 
Mam 60 lat pierwsza partia patriotyczna patriotyczna . Popieram
10 miesięcy temu / Tygrys
 
Zagłosuje oczywiscie na PiS.
10 miesięcy temu / qba
 
3 zł za litr benzyny? W 2018 roku w Polsce zużycie benzyny było na poziomie 33,5 miliona metrów sześciennych benzyny. Metr sześcienny to 1000 litrów. Czyli zużyto 33,5 miliardów litrów. Blisko połowa ceny paliwa,to podatki akcyza,VAT,opłata paliwowa i emisyjna,reszta, to cena detaliczna z rafinerii. Średnia cena paliwa to 5,11 zł. Po odliczeniu podatków ta cena wynosi 2,58, tylko 42 grosze mniej niż głosi Konfederacja. W takim razie nasuwa się pytanie, jak Konfederacja chciałby załatać tak ogromną wyrwę w podatkach? Będzie musiała skądś wziąć zaprawę,by tę dziurę uzupełnić,skąd?
10 miesięcy temu / ollek
 
Niech niebiosa pomogą, by dostali się do sejmu!
10 miesięcy temu / Malgorzata
 
@ryś: Ja też nie rozumiem, szczególnie że przeszła do "arcykonserwatywnego" Liroya, żeby za moment przeskoczyć do Jurka. Pogubiła się zwyczajnie... a szkoda
10 miesięcy temu / bvr
 
Tvpis juz wieczorem zrobil swoje i 10min wiadomosci poswiecil na obsmarowanie Kongederacji. Dlatego na nich zaglosuje.
10 miesięcy temu / qba
 
Szacunek dla polonia christiana za pokazywanie Prawdy
10 miesięcy temu / Jp
 
Jeśli zarabiamy na rękę 2800 to pracodawca musi na nas wydać 4800 bo 2000 to podatki. Trzeba powiedzieć STOP okradaniu Polaków z ich pieniędzy.
10 miesięcy temu / kartan26
 
Lol, benzyna do 3zl za litr, kogo to obchodzi, kiedy swiat przechodzi na silniki elektryczne
10 miesięcy temu / jakzwykle
 
Coś we mnie pękło po dzisiejszych wiadomościach TVP. Nie lubię lewicowości PiS ale ich tolerowałem, ale to co TVP z rozkazów PiS zrobiło z Konfederacją to Goebbels się chowa. Jeszcze mocnoej będę promował Konfederację.
10 miesięcy temu / Piotr38
 
Czy aby na pewno? Czy to tylko obietnice przedwyborcze.? Bo jeśli to prawda to nie rozumiem odejścia Pani Godek...
10 miesięcy temu / ryś
 
Konfederacja jest pomijana w sądarzach w TVP1. Pod uwage sa brane partie bandy czworga.To jest skandal
10 miesięcy temu / Supcio
 
Bardzo dobra Konwencja Konfederacji. Napawa entuzjazmem i optymizmem. Konkretna, spójna, szczera, pozbawiona gomułkowskich przemówień a'la Kaczyński. Brawo.
10 miesięcy temu / ben
 
Tak jak ostatnio, też tym razem, będę głosować na Konfederację.
10 miesięcy temu / kwiatek77
 
Tak się składa że Ruch Narodowy, Wolność Korwina i Grzegorz Braun ZAWSZE głosili pełną ochronę życia w przeciwieństwie do PiS. Radio Maryja i PCh do tej pory nie zauważyli?
10 miesięcy temu / chd
 
Konfederacja to jedyna partia opowiadająca się przeciw aborcji. A dzisiejsze Wiadomości TVP wylały na Konfederację więcej hejtu niż na PO.
10 miesięcy temu / Kazimierz S
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.