DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

Konfederacja zapowiada: będziemy chronić życie od poczęcia

Konfederacja zapowiada: będziemy chronić życie od poczęcia
FOT.Maciek Markowski/FORUM

Pełna ochronę życia od poczęcia – ten postulat ogłosił Krzysztof Bosak podczas konwencji wyborczej Konfederacji. Obok Bosaka deklaracje programowe składali m.in. Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke czy Konrad Berkowicz.

 

Zarówno Berkowicz jak i Korwin-Mikke zapewniali, że Konfederacja obroni rodziców przed „przymusową indoktrynacją, na przykład ze strony ideologii LGBT”. Zapewnili wprowadzenie przepisów przeciwko ofensywie środowisko homoseksualnych.

 

Konwencję otworzyło wystąpienie Grzegorza Brauna, który zapewnił, że Konferedecja jest otwarta na współpracę z innymi środowiskami. – Połączyliśmy siły, żeby zmieniać naszą ojczyznę, chcemy zbudować silną i bogatą Polskę – zaznaczył.

 

Wśród złożonych obietnic, obok deklaracji obrony życia od poczęcia, pojawiły się także „program 1000+” czyli ulga podatkowa polegająca na redukacji PiT do zera proc., dobrowolny ZUS a także obniżenie ceny benzyny do 3 zł za litr. Wśród zapowiedzi pojawił się także postulat usprawnienia sądów.

 

W zakresie edukacji, przedstawiciele Konfederacji zaproponowali „bon edukacyjny”, który umożliwi rodzicom podejmować decyzję o tym, czego chcą uczyć swoje dzieci.

 

Politycy Konfederacji zapewniali również, że nie zapłacą roszczeń żydowskich. Mają także uszczelnić granicę Polski, by chronić ją przed napływem nielegalnych imigrantów.

 

 

Źródło: radiomaryja.pl

ged

 


DATA: 2019-09-21 20:48
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
19
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"będziemy chronić życie od poczęcia" tylko zabrakło końcówki- "do naturalnej śmierci" Jednym z postulatów Konfederacji jest kara śmierci a więc w jaki sposób oni chronią życia?
9 miesięcy temu / Monika
 
Tylko Konfederacja jest spoza układu okrągłostołowego, reszta pis/po/psl/sld i + inne różne dziwaczne przystawki jo jest jedna i ta sama banda, która od trzydziestu lat niszczy naszą ojczyznę. Wybór jest prosty.
9 miesięcy temu / Piotr
 
Super, wreszcie partia realnej prawicy która wie czego chce. Nie zaś wie czym mamić wyborców. Mają mój głos.
9 miesięcy temu / Wiktor
 
Trzymam za słowo.
9 miesięcy temu / Rzymianin
 
Głosujmy na Konfederację !!!!!
9 miesięcy temu / ann
 
@jkl, ani myślę bronić Korwina, mówi dużo, bez zastanowienia, czasem ma rację czasem bredzi, musi jest pozbawiony empatii. Ale jest tylko jednym z wielu polityków Konfederacji, i najbardziej schyłkowym, ma swoje lata... To szafowanie "hipokryzją", by przemycać usprawiedliwienie aborcji, z podprogowym przekazem, że uwalnia kobiety od męczarni zajmowania się niepełnosprawnymi dziećmi, to dopiero cynizm, nihilizm i .... . Zmiana nowobolszewickiej polityki społecznej PiSu, nie oznacza pozostawienia ludzi pokrzywdzonych na lodzie, oznacza odejście od hodowania w ludziach postaw roszczeniowych. Zmiany PiSowskiego programu życia z dzieci i kosztem przyszłości, na otwarcie perspektyw i rozwój dla dzieci, i następnych pokoleń...
9 miesięcy temu / antyPOPiS
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.