DZIŚ JEST:   24   LIPCA   2019 r.

Św. Kingi, księżnej
Św. Krystyny z Bolsena
 
 
 
 

Konfederacja proponuje: Karta Polskiej Rodziny zamiast Karty LGBT+

Konfederacja proponuje: Karta Polskiej Rodziny zamiast Karty LGBT+
Fot. Mateusz Wlodarczyk/FORUM

Liderzy Konfederacji przedstawili w Sejmie założenia Karty Polskiej Rodziny. To odpowiedź nowej koalicji startującej w wyborach do europarlamentu na lewicowe roszczenia wprowadzane poza społeczną kontrolą.

 

W imieniu Konfederacji zwięzłe postulaty przedstawiła Kaja Godek, inicjatorka projektu „Zatrzymaj Aborcję”.

 

- Przede wszystkim wycofanie się Polski z Konwencji Stambulskiej. To kwestia jednego podpisu tak naprawdę, nie jest to skomplikowana procedura, można to zrobić bardzo szybko – mówiła dziennikarzom.

 

- Po drugie, zakaz seksualizacji dzieci i młodzieży przez aktywistów homoseksualnych, seksedukatorów, bez zgody rodziców. Dzisiaj, na podstawie prawa oświatowego wszystkie organizacje, które wchodzą do szkół, powinny przechodzić bardzo drobiazgową procedurę sprawdzania, czy to jest naprawdę ich miejsce, czy mogą takie zajęcia prowadzić. Dochodzą sygnały z całej Polski, to zjawisko powszechne, że ta procedura jest obchodzona. Wchodzą organizacje bez zgody rodziców. Często nawet nauczyciele nie wiedzą, na jaką lekcję udostępniają swoje godziny – wyjaśniała liderka Fundacji Życie i Rodzina.

 

- Stop finansowaniu organizacji LGBT ze środków publicznych – gdybyśmy wycofali dotacje rządowe, samorządowe i unijne dla organizacji zajmujących się promocją ideologii homoseksualnej, to wszystko by padło. Nikt normalny nie płaci na takie organizacje, to jest niepotrzebne zwykłym ludziom. Ludzie tego nie chcą – mówiła Kaja Godek.

 

- Nie dla państwowych małżeństw homoseksualnych, nie dla adopcji dzieci przez pary homoseksualne – szanowni państwo, para „gejów” to nie jest rodzina i ona nigdy rodziną nie będzie. Wyciąganie dziecka z jednej patologii i umieszczanie go w innej patologii to nie jest rozwiązanie – przypominała.

 

- Potwierdzenie prawa do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami, artykuł 48 Konstytucji RP – ile razy jest rozmowa o wychowaniu dzieci, o homoideologii, o tym wszystkim, co proponują środowiska homoseksualne, my mówimy: w Polsce Konstytucja tego zabrania a organizacje, które próbują to promować, obchodzą polski porządek konstytucyjny. Nie ma na to zgody rodziców, Konfederacji, żadnych normalnych ludzi – podsumowała liderka Konfederacji.

 

 

Źródło: Twitter

RoM

 

 


DATA: 2019-03-20 07:42
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

homoseksualizm tak jak pedofilie tzeba leczyc a nie promowac. Chcielismy UE to ja mamy ,nie ma kasy na wazniejsze zeczy a kasa na promocje homoseksualizmu jest. ,,Boze widzisz i nie grzmisz,,
4 miesiące temu / rte
 
To jest za mało. Postulaty "zakaz seksualizacji dzieci i młodzieży przez aktywistów... bez zgody rodziców." i "Potwierdzenie prawa do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami" to tykająca bomba zegarowa. A jak rodzice się zgodzą to co? To Państwo ma pozwalać na takie rzeczy? Idąc tą logiką pozwolimy na deprawacje dzieci w "nowoczesnych" domach. Encyklika papieża Piusa XI "DIVINI ILLIUS MAGISTRI" cytat1:"Stąd w zakresie wychowania państwo...ma obowiązek ochraniać swoimi ustawami wcześniejsze prawo rodziny do chrześcijańskiego wychowania dzieci",cytat2:"należy do państwa ochraniać to samo prawo dziecka, kiedy fizycznie albo moralnie nie byłoby opieki ze strony rodziców wskutek ich braku, niezdolności lub NIEGODNOŚCI,ponieważ ich wychowawcze prawo...nie jest bezwzględne ani despotyczne, ale zależne od naturalnego i Bożego prawa, a stąd podległe powadze i sądowi Kościoła, jako też czujności i prawnej ochronie państwa w stosunku do powszechnego dobra"
4 miesiące temu / jgw
 
to nieuczciwe,wiedzą że nic nie zrobią bo dostaliśmy to w pakiecie wraz z wstąpieniem do Unii ,i nadal nie powiedzą tego społeczeństwu
4 miesiące temu / rety
 
@sgh: "Chyba każdy już rozumie że rząd PiS to POPiS." - przykro mi, ale te 20-kilka procent głosujących i te około 50 procent niegłosujących tego NIE rozumie. Taka jest smutna prawda i im wcześniej zrozumiemy to my oraz politycy prawicowi, tym lepiej. Polacy jako całość wymagają lat prawicowej, konserwatywnej i religijnej ewangelizacji, nasz naród w istocie poganieje i lewicowieje w zastraszającym tempie.
4 miesiące temu / Republikanin
 
Konfederaci chyba ciągle liczą, że partia Piotrowskiego dołączy do nich. Składali też propozycje partii Marka Jurka, jak sami twierdzą bez jakichś wymagań, warunków wstępnych, ale środowisko pana Jurka nie jest zainteresowane. A przypomnę, że są wśród konfederatów osoby chcące jedynie cofnięcia UE do wspólnoty gospodarczej, więc tłumaczenie, że nie przystąpią, bo Korwin chce rozwalić unię nie ma większego sensu.
4 miesiące temu / BP
 
POPiS w każdej dziedzinie doprowadza państwo do upadku. Chyba każdy już rozumie że rząd PiS to POPiS.
4 miesiące temu / sgh
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.