DZIŚ JEST:   15   GRUDNIA   2019 r.

III Niedziela Adwentu
Św. Maryna
Św. Marii od Krzyża di Rosa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jesteście poniżej bardzo śmieszni. PiS udaje katolików i patriotów. Nie rozpędza band LGBT na ulicach, trzyma sojusz z żydami, banderowcami i masońskim USA. I wy twierdzicie, że to lewackie PiS jest katolickie i propolskie?
16 dni temu / Leszek Sz
 
To jakiś malowany lis. Cieszymy się, że pan Braun dołączył do koalicji. Jest dla nas bardzo cennym nabytkiem - stwierdził na poniedziałkowej konferencji Korwin-Mikke.
29 dni temu / alek
 
WYPISZ, WYMALUJ ESKIMOS ze Wzgórz Golan, OKUPANT narodu Palestyńskiego !!!
1 miesiąc temu / King Henry Happ
 
Uważam wszelkie skrajności i to po każdej stronie za bardzo niebezpieczne. Świat jest tak ułożony, że wszędzie potrzeba dyplomacji i wzajemnego zrozumienia. W przeciwnym wypadku dochodziło zawsze do wojen domowych i niech partia pana Brauna od czasu do czasu sobie to przypomni.
1 miesiąc temu / Maryna
 
Ja tez glosuje na Pana Brauna. Tylko Jemu ufam. Glosuje na wartosci - etyke, uczciwosc, honor a przy tym rozlegla wiedze i erudycje.
2 miesiące temu / Ere
 
W drugiej połowie życia przykładam w wyborach jedynie miarkę moralną - głosuję na dekalog albo wcale. Czyli odpadają socjaliści, złodzieje, aborterzy i wrogowie Kościoła. Czyli głosuję na Browna. Reszta mnie nie obchodzi, nawet JKM, którego szanuję. Ale głosuję na Brauna - tylko jemu ufam.
2 miesiące temu / Jeffs
 
Dobrze ze wierza w Boga jak w Partii Pis
2 miesiące temu / Janusz
 
Myślałem że tylko yntelygencja pełowska pogardza każdym kto nie popiera tych najmądrzejszych...a tu poważna konkurencja- Konfederacja, ktorej zwolennicy ogłosili sie jedynymi, prawdziwymi Polakami,do tego jeszcze- najbardziej " katolickimi"...co to stolce w sejmie nie robią z ludzką mózgownicą??!!!
3 miesiące temu / polactwo
 
Glosuje na PiS bo na prawo od PO nie ma normalniejszej partii- spływają po mnie wasze obelgi ,takie same jak proniemieckich platfusow. Konfederacja z ludzmi o sentymencie prorosyjskim to POdobna zaraza a taki jest wydźwięk antyamerykanizmu Braunowych oszołomów na tym portalu jak i wypowiedzi Korwina, co łatwo mozna znalezc na yutubie
3 miesiące temu / Darius
 
"Grzegorz Braun i Konwencja Inauguracyjna Konfederacji Korony Polskiej - Warszawa 7 września 2019 r."
3 miesiące temu / ytube
 
Tylko Konfederacja Korony Polskiej pragnie, bezwarunkowo zakłada i jest w stanie wraz z władzami duchownymi ogłosić Chrystusa Królem Polski. Rząd PiS w przeddzień Małej Intronizacji w Łagiewnikach był obecny w Krakowie, ale wyjechał bo wolał być w tym dniu w Izraelu. Czytam komentarze i oczom nie wierzę. Połowa komentatorów katolickiego portalu wybiera rząd zaprzyjaźniony z żydami, w miejsce wsparcia i wniesienia do Sejmu tych Polaków, którzy chcą wypełnienia woli Bożej przez Polaków, przekazanej nam przez Sługę Boża Rozalię Celakównę! Jak łatwo was przekupić. Właśnie w wiadomościach PiS pompuje PSL i Kukiza, PO i SLD. Co się z wami dzieje????
3 miesiące temu / katol
 
Brawo panie Grzegorzu, bez Boga ani do proga!!! Na pohybel szatanowi i jego ziemskim sługusom!!!
3 miesiące temu / Olek Wilk
 
Grzegorz Braun nie jest człowiekiem "znikąd" czy "z teczki". W latach poprzedzających dojście PiS do władzy tj.przed 2014 był bardzo chętnie zapraszany do TV Trwam. Media O.Rydzyka wystawiły mu wilczy bilet gdy ogłosił swój start w wyborach prezydenckich jako kontrkandydat Dudy - człowieka znikąd, tego samego Dudy, który na podstawie informacji medialnej o śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku przekazał klucze do Kancelarii Prezydenta Komorowskiemu. Z przykrością stwierdzam istnienie w 2014 sojuszu PiS z TV Trwam przeciw Polakom. Czy TRWA nadal? Przekonamy się wkrótce.
3 miesiące temu / roy
 
@Czesław, chyba żyjesz w alternatywnej rzeczywistości?, bo propagandowy kit który powielasz za PiSowskimi mediami, dobrze sprzedaje się w telewizorze, ale gdy wyłączysz pilota czar pryska, jak PiSowska obrona Polskich interesów, chocby przy traktatacie lizbońskim, ustawie IPN, Just447+, czy najnowsze zwolnienie z podatków amerykańskich firm internetowych. Konfederacja potrzebna jest by zastopować dalsze staczanie się PiSu w lewicowe szaleństwo, i bezrefleksyjne wasalstwo wobec osi Waszyngton-Tel awiw...
3 miesiące temu / antyPOPiS
 
@jj: Bronisz żenująco płytkiego podejścia do polityki i polityków. Mówisz "logika, rozsądek, poglądy nie mają żadnego znaczenia. Liczy się kasa i populizm" . Kaczyński wyraźnie prowadzi populistyczną rozgrywkę w kierunku wojny domowej na przykład w formie majdanu, a wy opowiadacie bzdety o "palnięciach" Korwina.
3 miesiące temu / litości bardzi
 
KONFEDERACJA ? to nieszczęsliwa nazwa. Były Konfederacje Warszawskie, Sandomierska itd. w sumie bardzo zgubne dla historii Polski ale najbardziej znane to: Konfederacja Barska ? zakończona klęską, Kofederacja Targowicka ? niby zwycięska ale jest symbolem zdrady Ojczyzny i głupoty katolicy zwracają sie o ochronę katolicyzmu do prawosławnej carycy, no i ostatnia Konfederacja Polski Niepodległej ? z poza układu okrągłostołowego, zasłuzona w odzyskaniu przez Polskę niepodległości ale w końcu się rozpadła i zniknęła ze sceny politycznej. Obecna Konfederacja ? Braun, Korwin Mikke, Winnicki to według mnie taka z potęgowana opozycja totalna. Krytykuje wszystko ?w czambuł? a szczególnie obecną pisowską władzę, jeszcze bardziej jak ta ogłupiała totalna opozycja. Równa PO i PiS a przecież można pochwalić PiS za politykę wewnetrzną nie tylko socjalną i gospodarczą ale i tożsamościową, historyczną. Wówczas krytyka polityki w stosunku do pamięci kresowej jak też polityki w stosunku d
3 miesiące temu / Czesław
 
@Jan. PiS to jest lewica. Dostali 4 lata i dokonali wszystkich przygotowań do rozbioru i likwidacji Polski. Nikt już nie wierzy takim jak ty. I nie wzywaj imienia Pana Boga na daremno.
3 miesiące temu / oton
 
@antyPOPIS też tak uważam w kwestii strachu popisu przed Konfederacją. A co do wątku sojuszu, który się pojawił w komentarzach to moim zdaniem jedyny sojusz jaki powinniśmy zawrzeć to sojusz z Bogiem i Maryją, doświadczenie pokazuje, że wszystkie ziemskie sojusze kiepsko się dla nas kończyły...
3 miesiące temu / Polka
 
@AndrzejBR: Dziękuję za odpowiedź. Zgoda, można pomyśleć że głosowanie w tym systemie jest umacnianiem systemu. Ale to co proponujesz będzie możliwe dopiero po Paruzji albo po wojnie, przy założeniu że jakikolwiek katolik zostanie przy życiu. Tymczasem żyjemy tu i teraz i jesteśmy odpowiedzialni za dzieci, rodziców, rodziny, parafie, Ojczyznę. Pan Bóg nie zwolnił nas z odpowiedzialności i konieczności zmiany świata na wzór Królestwa Bożego. Obojętność będzie grzechem zaniechania, zezwoleniem na trwanie zła. Konfederacja Korony Polskiej podejmuje próby w warunkach jakie daje Bóg, z pełną ufnością w Jego pomoc. Pycha jest im całkowicie obca. Przeciwnie, dostrzegam rzadką w tych czasach pokorę i zawierzenia Bogu każdego kroku. Korona opiera się na Maryi, Kościele i Tradycji. Odważnie podejmuje tematy niewygodne, wydawać by się mogło już przegrane. Gietrzwald jest dla nich bardzo ważny. Tyle. Zachęcam do zainteresowania.
3 miesiące temu / rew
 
do @litości: Spokojnie... W kontekście Korwina @Moher-owi raczej chodziło o to, że ten Jegomość lubi coś "palnąć" na finiszu kampanii, co albo bezpośrednio zraża potencjalnych wyborców, albo daje pożywkę do "grzania" tematu przez media. A poza tym @moher nic nie pisał że popiera Pis czy jak wolisz POPIS... i po co to wzywanie od polactwa? Mniej emocji drogi internauto a wiecej zdrowego rozsądku i chłodnego myślenia. Pozdrawiam.
3 miesiące temu / JJ
 
Na bez rynku i rak ryba. Zgadzam się z piszącym: ?Dziś prawdziwi patrioci,życzący dobrze Polsce, mają tylko jedną partię do wyboru - i każdy głos oddany na kanapowe partyjki nawet te najlepsze ideowo, jest głosem zmarnowanym, de facto oddanym na wrogów? , bo uniemożliwia Prawicy tj. PIS pełne przejęcie władzy i zajęcia się tematami ochrony, życia itp. Obecne działania Brauna i mu podobnych rozbijając prawą stronę, są działaniami na rzecz lewactwa, antyklerykałów, i ruchów LGBT Zachęcam do cierpliwości, pokory inaczej programy Brauna i ruchów mu bliskich nigdy nie znajdą szansy bytu. A nawet gorzej, możemy się jako katolicy obudzić jak Meksykanie na początku XX wieku w państwie antykatolickim. Szczęść Boże
3 miesiące temu / Jan
 
Sercem jestem z wami.Niech Polska będzie Polską a naród wolny i dumny.Brońmy tego co nasze .Wolności , wiary, rodziny. Jesteśmy ostatnim bastionem Europy walczmy o naszą Ojczyznę. Wszystkim renegatom,dewiatom odszczepień com mówimy NIE.
3 miesiące temu / stanzof
 
@Też zdemaskowany, bredzisz i ironizujesz Pi$owską demagogią rodem z szabasowych kolacji u Danielsa z pomyjami Sakiewicza i Targalskiego. Strach Kaczystów przed Konfederacją, widać po traktowaniu przez medialne szczujnie PiSu. Więc realne poparcie dla Konfederacji musi być daleko większe niż sondażowe manipulacje...
3 miesiące temu / antyPOPiS
 
Bardzo mi się podoba w KKP silne odniesienie do wartości Katolickich. Uważam ,że tylko w oparciu o takie mocne fundamenty można myśleć o budowie Suwerennego i silnego państwa.
3 miesiące temu / sługa
 
@Moher: Korwin.. zamknięty.. w szafie. Ekonomia realna też? Myślisz że pis daje ci że swoich własnych pieniędzy? Należysz do tej 60% części polactwa co to nawet nie wie że płaci jakieś podatki i jest przekonane że zasiłki rosną na drzewach w POPiSowym państwie?
3 miesiące temu / litości
 
Wybory tzw.demokratyczne maja tylko jedno podstawowe zadanie: Wyłudzić od plebsu przyzwolenie, bo bez niego nie mają absolutnie żadnego prawa nam robić to co robią! To jest czysto szatańska gra o wydobycie z nas TAK dla jego niecnych planów! Obojętnie czy większość względna czy bezwzględna, liczy się efekt - przecież chcieliście to macie! Ten obowiązujący system jest tak skonstruowany, jak prasa hydrauliczna, cokolwiek do niej wrzucimy wyjdzie ten sam wyciśnięty kształt! Przekonało się o tym tysiące Polaków niby w dobrej wierze działających, a efekt wciąż ten sam. Więc ja osobiście nigdy nie dałem swojego TAK dla kłamców. Natomiast dla tych co wciąż mają złudzenia, proszę, głosujcie na tego Brauna, efekt będzie ten sam co zawsze, tylko w innej MASCE!Aby coś zmienić, trzeba ten system zresetować, i na organizowanie życia Narodu Polskiego powołać ludzi odpowiedzialnych spośród nas tam gdzie mieszkamy, żadnych samozwańców i przywożonych w teczkach ludzi znikąd!
3 miesiące temu / AndrzejBR
 
Bron Panie Boże Polskę i Polaków przed sympatykami Konfederacji-tylko my jestesmy najlepsi,najprawdziwsi patrioci, święci za zycia- reszta to zdrajcy i łotry.... Przypominają jak żywo Platformę- yntelygencję zszokowana ze jakiś "motłoch" rządzi Polską ...tylko jakoś mało Was zostało " Korwinowych ,"prawdziwych polaczkow" w naszej Ojczyźnie ,szukajacych sojuszy na wschodzie zamiast zachodzie
3 miesiące temu / Też zdemaskowa
 
@Moher49: Dlaczego nie powinien? Co masz do Brauna? Znowu chodzi o fałszywe drzewo genealogiczne powielane przez pewien krąg oszustów? Czekam na argumenty i konkrety.
3 miesiące temu / bociek
 
@Moher49, "rozbijacka inicjatywa"?, wręcz przeciwnie, prawa strona cierpi na chroniczne rozdrobnienie, mnogość samozwańczych "generałów" i brak pokory wobec rzeczywistości. Wolałbym by RN samodzielnie znalazł się w sejmie, ale to poprostu niemożliwe. Takie są realia, do nich należy dostosować strategię. Każdy ma możliwość wyboru kandydata, i od tych wyborów będzie liczyć się "waga" poszczególnych ugrupowań, i kierunek jaki przyjmie Konfederacja...
3 miesiące temu / antyPOPiS
 
@Moher49, "rozbijacka inicjatywa"?, wręcz przeciwnie, prawa strona cierpi na chroniczne rozdrobnienie, mnogość samozwańczych "generałów" i brak pokory wobec rzeczywistości. Wolałbym by RN samodzielnie znalazł się w sejmie, ale to poprostu niemożliwe. Takie są realia, do nich należy dostosować strategię. Każdy ma możliwość wyboru kandydata, i od tych wyborów będzie liczyć się "waga" poszczególnych ugrupowań, i kierunek jaki przyjmie Konfederacja...
3 miesiące temu / antyPOPiS
 
Do Anarchokapitali: jak zastapić piękna polszczyzną...... czuję się wysoce zniesmaczony..... ???
3 miesiące temu / Nic
 
Kolejna rozbijacka inicjatywa. RUCH NARODOWY nie powinien się łączyć z Korwinami, Braunami itp. Korwin na czas wyborów powinien być zamknięty w szafie.
3 miesiące temu / Moher49
 
Reprezentanci Korony startują zazwyczaj z miejsca piątego list Konfederacji. Zależy od okręgu.
3 miesiące temu / Do BP
 
A ja zagłosuję na konfederację. Nie bedę już głosował na tych co już przy okrągłym stole byli. Czas na tych co jeszcze nie rządzili
3 miesiące temu / Graun
 
Bruksela chyba najbardziej obawia sie konfederacji, bo owa moglaby wystawic unijne rozliczenie typu "polexit".
3 miesiące temu / Bartek
 
I tak nie przekroczą progu wyborczego, obecny socjalizm ekonomiczny tak omamił co niektórych, że nie widzą dlugo falowych skutków tego rozdawnictwa bo liczy się tu i teraz, a po nas choćby potop.
3 miesiące temu / Janek
 
Jeżeli czyta to ktoś z partii Korona: proszę o uzupełnienie informacji, który kandydat jest od Was, na stronie PKW lub chociaż na stronie Konfederacji. Chciałabym moim głosem wesprzeć ruch pana Grzegorza, a widziałam tam jedynie informacje, kto jest z RN, a kto z Wolności. Dziękuję
3 miesiące temu / BP
 
Ludzie generała Wileckiego to służby obce czy polskie?
3 miesiące temu / Lolek
 
PKN...................POLSKA................KONFEDERACJA..........NARODOWA
3 miesiące temu / Zett
 
@AndrzejBR: Czytasz i komentujesz ten portal od dawna, a więc rozumiesz co się naprawdę dzieje. Na kogo zagłosujesz? Pytam z ciekawości.
3 miesiące temu / rew
 
Dziwne i Korwin do tej formacji się załapał nie wiem czy mu po drodze z hasłem Wiara Rodzina no może Własność to jeszcze mu pasuje
3 miesiące temu / Jon
 
@Ale zadęcie: Mówisz "Pełnym pogardy"??? Odpowiedz kim trzeba być, żeby negować działania Konfederacji i Grzegorza Brauna w obecnej sytuacji Polaków w Polsce, do której doprowadzili samozwańczy "Prawi i Sprawiedliwi" oszuści? Wszyscy wiedzą w jakim punkcie jesteśmy. Oni też, a jednak nadal kłamią, ich kolaboranci komentują. Jeśli nie wiesz o co chodzi, ta rozmowa mam nadzieję Cię otrzeźwi. Jeśli nie zrozumiesz natychmiast, odsłuchaj kilka razy. Zmartwię Cię, to wszystko niestety jest prawdą. You tube: Grzegorz Braun i Pan Nikt - Faceci w czerni
3 miesiące temu / sympatyk
 
Aby choć w namiastce mówić o Koronie, trzeba najpierw przywrócić urząd Interrexa!!!- bez niego korona to mniej niż atrapa, to lep na muchy!!!!
3 miesiące temu / AndrzejBR
 
Będę głosował na Konfederację bo chcecie zniesienia podatku dochodowego od osób fizycznych i cit-u
3 miesiące temu / Gloria
 
Konfederacja jako jedyna nie oszukuje Polaków. Wbrew zmianom znaczeniowym wypracowanym przez układ PO-PiS-PSL-SLD miłość bliźniego nie jest populizmem. Według układu okrągłego stołu i magdalenki "miłość" polega na obiecywaniu życia łatwego i przyjemnego, bez oglądania się na konsekwencje przyjętych rozwiązań. Te prowadzą nas do anihilacji. Każdy ma dziś wybór, ja sądzę że społecznie jest to wybór ostateczny.
3 miesiące temu / onion
 
cyt. "rusofil, chiński komunista, z czym do ludzi, szczęka opadła..." a potem sam głosował na Dudę. Jak można tak kłamać? W miejsce konkretnych zarzutów popartych argumentami same oszczerstwa. To jest przywiązanie do prawdy? To jest dopiero "zadęcie"
3 miesiące temu / dag
 
Zobaczymy ilu mieszkańców Polski ma sumienie.
3 miesiące temu / etyng
 
@Ale zadęcie', znaczy się 'sympatyk' cię po prostu zdemaskował. Więc po co te cudacznie z otrzeźwieniem, masz PiSraelitów, masz cymes. Polacy mają wybór, każdy w Konfederacji znajdzie odzwierciedlenie swoich poglądów, ja kibicuję RN, a dla Grzegorza Brauna mam wiele szacunku, i życzę jego formacji by zmobilizowali jak najwięcej sympatyków... PS. tego samego nicku używa nas przynajmniej dwóch,na szczęście pogląd mamy chyba jeden, na dzisiaj jedyną formacją pro Polską, łącząca wartość katolickie i narodowe jest Konfederacja...
3 miesiące temu / antyPOPiS
 
sympatyk... I tym jednym wpisem pełnym pogardy otrzezewiłes mnie przed łykaniem tych Korwinowo- Braunowych zaklęć o jedynej, najprawdziwszej parti wyswiecanych patryjotuf.
3 miesiące temu / Ale zadęcie
 
Konfederacja ma świetny program.Macie głos mój i mojej rodziny :
3 miesiące temu / Tylko Prawica K
 
panie Grzegorzu, nareszcie jest na kogo głosować i to w ciemno; życzymy wielkiego zwycięstwa, pod patronatem Naszej Pani Niebieskiej, już w najbliższych wyborach; Szczęść Boże;
3 miesiące temu / JARO
 
Szkoda to każdego głosu oddanego na PiS. Przez mijającą kadencję politycy tej partii rozpętywali kolejne burze w szklance wody, zniżajac się do poziomu rynsztoka w pyskówkach z lewakami. Samao PiS dla sprawy katolickiej nie zrobił nic. Dalej zabijane sa dzieci nienarodzone, obce i wrogie ruchy lgbt za podejrzaną kasę zaczynaję się dobierać do naszych dzieci, a lewakom za ukradzine pieniądze żyje sie jak w raju. Wystarczy.
3 miesiące temu / Mnemoniuk
 
Ja i moi znajomi na pewno głosujemy! Powodzenia!
3 miesiące temu / Marek
 
Dlaczego żydzi tak bardzo pchają się komentować na katolicki portal? Nie wystarczają im żydowskie Karnowskich, Sakiewiczów i Michników? Wszędzie ich pełno a podobno ich nie ma. Pozdrawiam Polaków z Korony i popierających Konfederację.
3 miesiące temu / sympatyk
 
Mija sobota, w sumie dosc pogodny i cieply wrzesniowy dzien. W zasadzie nic nie zakloca spokoju mojego i mojej rodziny oprocz jazgotu politykow wszelkiej masci. Od lewa do prawa i prawa do lewa. Płoty obwieszone plakatami, olbrzymie bilbordy i zaklamane twarze. Obietnice lepszego bardziej dostatniego zycia obiecywane przez mianujacych sie dobrymi katolikami rozwodnikami czy znecajacymi sie nad wlasnymi dziecmi i zonami przedstawicielami prawicy. Sodomici negujacy definicje rodziny i malzenstwa z lewej strony gloszacy wyzszosc popedu seksualnego nad wiare w Boga. I co mam wybrac?Po raz kolejny i az do grobowej deski wybiore niedzielna Msze Swieta i powrot do domu do rodziny nie dajac sie skusic na wyborcze obietnice. Oddaje Bogu co boskie a cala reszta jest tylko epizodem.
3 miesiące temu / Jaro76
 
Jako libertarianin czuję się wysoce zniesmaczony i dotkliwie obrażony za zestawienie mnie w jednym szeregu z randystami. Ludożercy ok, ale randyści? Serio? Co wam libertarianie zrobili?
3 miesiące temu / Anarchokapitali
 
Szczęść Boże, Panie Grzegorzu. Świetnie, że rozwijacie struktury w regionie. Cieszę się, że współpraca między poszczególnymi partiami Konfederacji dobrze się układa. Oby to przetrwało. Nawet jeśli w tych wyborach nie będzie sukcesu, nie ustawajcie w budzeniu świadomości Polaków. Kropla drąży skałę.
3 miesiące temu / Wernyhora
 
Super, powodzenia! Ważny trzon Konfederacji. Dosyć rządów, lewaków, masonów, farbowanych prawicowców. Polska potrzebuje katolików, konserwatystów, prawicowców a i świetności jak za czasów gdy była monarchią.
3 miesiące temu / qlnick
 
Nawet lubię Grzegorza Brauna - ale za filmy! Bo polityka to już nie jego broszka! Casus Wajdy - gdyby poprzestał na robieniu filmów - niektórych bardzo dobrych - to do dziś byłby w pamięci jako wielki reżyser! Wszedł w politykę po stronie złodziejskiej sitwy - pozostanie w pamięci na zdjęciu z opadniętą szczęką chwilę po ogłoszeniu wyboru Prezydenta Dudy! Dziś prawdziwi patrioci,życzący dobrze Polsce, mają tylko jedną partię do wyboru - i każdy głos oddany na kanapowe partyjki jest głosem zmarnowanym, de facto oddanym na wrogów! Tego nie rozumie ani Korwin, ani Braun ani nawet niektórzy obrońcy życia.NB. Akurat masoni przyznaliby się do masonerii - chcąc wejść jako krety do tej Konfederacji!
3 miesiące temu / gość
 
Braun z czym do ludzi.
3 miesiące temu / wierny
 
To nie prognozuje tylko głosuj na P.Brauna bo żydzi cię skonsumują i już nie będziesz prognozowal
3 miesiące temu / Kobieta
 
Niech Pan Bóg Błogosławi panu Brwinowie idziemy z Konfederacja do wyborów. A Kaczyński dalej obiecuje rolnikom i emerytom. Rolnikom obiecuje dopłaty a one są a to przy dopłatach korzystają grubi złodzieje którzy wykupują setki hektarów od biednych rolników i tak się stanie że będą kołchozy i ci małorolni będą służyć za grosze u tych niby rolników a ani z rolnictwem nie mają nic wspólnego tylko nakupili hektarów dla dopłat bo jak dużo hektarów to i więcej pieniędzy.Jak Kaczyński nas poniża że emeryci poleca na kasę i obiecuje 13 i 14 a w tym czasie sprzedają nas żydom. Ludzie opamiętajcie się nie dajmy się sprzedać za parę groszy. To nie on nam daje ze swojej kieszeni to są nasze podatki miesiąc w miesiąc nam zabierane.
3 miesiące temu / Kobieta
 
Prognozuję 3% dla Konfederacji. Kolejna sezonowa partyjka.
3 miesiące temu / Łukasz
 
Pana Brauna cenię za wiedzę i uważam za osobę godną zaufania. Jednak jego język jest zbyt dosadny. Wyznawca Jezusa nie powinien wyzywać i to na forum publicznym ludzi o innych poglądach, nawet takich, których nie szanuje w czym swoją drogą ma rację.Pozdrawiam pana Grzegorza, życzę sukcesu, ale też umiaru w doborze słownictwa. Wielu porządnych ludzi to jednak zraża.
3 miesiące temu / Wierząca Polka
 
Brawo i powodzenia!
3 miesiące temu / antyPOPiS
 
Trzeba być rusofilem i chińskim koministą.
3 miesiące temu / pp
 
BRAUN RULEZ !!!!
3 miesiące temu / Karol
 
Korona to diament Konfederacji.Przykładem młodego pokolenia wyzwalania Polski spod obcej okupacji jest Jakub Baryła.
3 miesiące temu / Spostrzegawczy
 
O rany! To jakaś zasmucająca egzotyka. Szkoda głosu.
3 miesiące temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.