DZIŚ JEST:   17   LISTOPADA   2019 r.

XXXIII Niedziela zwykła
Św. Grzegorza z Tours
Św. Elżbiety Węgierskiej
Św. Grzegorza Cudotwórcy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


CD Niech się podróżnik ? Pan Wojciech Cejrowski ogarnie i przestanie się zachowywać jak Pani Kaja Godek bo mężczyźnie takie lawirowanie nie przystoi. Pozdrawiam serdecznie.
1 miesiąc temu / JP z Wro
 
Witam, przy całej zacności działalności Pani Kaji Godek, to mniemam, że jest to osoba mało zgodliwa, długo przecież nie wytrzymała w Fundacji Pro Prawo do Życia, założyła swoją, potem poszła w politykę a tam też przecież potrzeba zgodliwości a tej cechy Szanownej Pani zabrakło, zamiast brać to co dają to zaczęła wybrzydzać i też poszła sobie, trochę mi to przypomina rozbijacką robotę, każda Kobieta ma odrobinę prawa do dezynwoltury ale są granice za którymi nie ma miejsca na spory bo bez jedności nie będzie skuteczności. Powiem wszystkim krytykującym Konfederację, że jak to bywa w polityce otrzymujemy od nich "polityczną paczkę" i możemy ją brać lub nie brać ? mamy wybór jak w sowieckiej stołówce ? można jeść lub nie jeść, nie ma idealnych propozycji politycznych tak samo jak nie ma ludzi o identycznych idealnych politycznych poglądach. Nie ma poza Konfederacją kogo wybierać - mimo jej mizerii - bo reszta propozycji politycznych to jawna lub skryta zdrada. Niech się podró
1 miesiąc temu / JP z Wro
 
KROTKO UJMUJĄC JESLI NADAL BĘDZIE RZĄDZIŁ OBECNY RZĄD .PAN CEJROWSKI MOZE SPOKOJNIE PRZYGOTOWYWAC SIE DO NOWEGO CYKLU PROGRAMÓW ...TYM RAZEM -"BOSO,GOŁO PRZEZ CIEMNY KRAJ "
1 miesiąc temu / STAŃZYK
 
Szkoda! Co by konfederaci nie mówili, w tym wypadku rację przyznaję Wojciechowi Cejrowskiemu. Konfederacja mojego głosu raczej już nie dostanie. Nie lubię skrytych wrogów Chrystusa, a tak teraz odbieram to ugrupowanie. Dlaczego jest tam ciągle Grzegorz Braun, nie rozumiem. Michał Obrębski
1 miesiąc temu / Michał Obrębs
 
Pepe - bardzo bym prosił aby nie strugać nam ze zomowca Czerniaka elity. To że kreuje sie na antysystemowca nie znaczy że nie został do tego oddelegowany. Wystarczy że raz byl w zomo - ile razy mamy byc przerabiani przez tych samych ludzi? Przecież to żałosne.
2 miesiące temu / Jot
 
No to w takim stylu to faktycznie zwojujemy dużo.
2 miesiące temu / Jot
 
Demokracja i tyle w temacie. Dziel i rządź.
2 miesiące temu / Cava
 
Oni się nie pokłócili. Kto szczerze chce Polski, został. Kto był kretem, odszedł. Takie rzeczy od 2000 lat planuje się daleko do przodu.
3 miesiące temu / 30lat
 
Co to za różnica z jakiego okręgu wyborczego się kandyduje? Przecież chodzi głównie o to, by wejść do Sejmu, a potem można dopiero pracować. Jej szansa była duża w zaproponowanym okręgu, a nie np. w Warszawie.
3 miesiące temu / Wojtek
 
Kto wierzy w demokrację ten sam sobie szkodzi. Ludzie wasz głos nic nie znaczy, na nic nie macie wpływu choć chcecie wierzzyc, że jest inaczej.
3 miesiące temu / ruski agent
 
Nie musi. To wszystko prawda. Wiem, wiem każda niewygodna PRAWDA jest dla was "mową nienawiści".
3 miesiące temu / [email protected]
 
Ile w Tobie oszczerstw w tak krótkich wpisach... Nie udzielaj się i nie szerz nienawiści. Idź do spowiedzi, Biedaczku.
3 miesiące temu / @oczywiste
 
Ledwo się zebrali i stowarzyszyli, a już się pokłócili i wrogością do siebie przemówili.Tako chciałoby się spuentować powyższą informacje medialną. Odnoszę wrażenie, że panowie Konfederaci powinni pójść po nauki do kogoś, kto już dawno w politycznym fachu wyrósł z krótkich spodenek. Sądzę, że jakbym powiedział, iże powinni udać się po "nauki" do Naczelnika Kaczyńskiego to byłbym wrogiem okrzyczany. Niestety, w chwili obecnej na firmamencie krajowej "polityki", nie widzę innego wielkiego stratega i praktyka w politycznym fachu, ponad Jarosława Kaczyńskiego. Inni jakoby mrzonką żyli, nie dostrzegali czego oczekuje od polityków człowiek życiem spracowany, sterany, Kowalskim nazywany.Trzeba umieć uznać obiektywne niemożności za chwilowe trudności, i ominąć je na tymczasem powracając do nich, gdy ich zmiana będzie możliwa. Niestety chłopcy z Konfederacji są bardzo niecierpliwi, chcieliby wszystko "załatwić" Wielkim Skokiem, tym który zastosował onegdaj Mao - Tse - Tung.
3 miesiące temu / Druh Ryszard
 
poprawiam mój błąd: To jest odpowiedź na protesty środowisk katolickich po obaleniu przez Kaczyńskiego ustawy Ordo Iuris o całkowitym zakazie aborcji.
3 miesiące temu / oczywiste
 
Wizerunkowo - fatalnie. Widać wielcy tego świata oraz służby jawne, tajne i dwupłciowe rozgrywają kartą Konfederacji i czyszczą sobie przedpole. Liczą, że wyborcy zniechęceni do głosowania na K. zagłosują na PiS. Próżne ich oczekiwania. Raczej elektorat katolicko-narodowy zostanie w domu, niż zagłosuje na socjalistyczną strategię obyczajowej rewolucji małych kroków. Wieszczę wynik K. poniżej 3%. To nie miejsca na listach są ważne, lecz Polska i jej ideowy kształt. Iluż jest takich, którzy nie otrzymali żadnej propozycji kandydowania, pomimo zasług dla Porządku i ciężkiej, prowadzonej w osamotnieniu walki przez lata. Polityczny beton w K. nawet nie zainteresował się nimi. Sposób prowadzenia kampanii wskazuje, że wszystko już zostało ustalone ponad głowami wyborców, pozostaje szukać jeleni, czy innego mięsa armatniego i obdzielić ich pracą. Organizacja spotkań partyjnych Brauna to farsa. Zaproszenia są przesyłane w przeddzień, w okresie wakacyjnym. Nie tędy droga.
3 miesiące temu / Piotr Bruzda
 
Konfederacja musi zaistnieć w szerszej świadomości jako strażnik polskich interesów. To jest trudne , ponieważ "media mainstreamowe" starają sie przemilczeć istnienie tego stronnictwa ,ale z drugiej strony wszelkie byty polityczne kreowane przez służby mają surowy zakaz wypowiadania się o kluczowych dla Polaków tematach. To jest jakieś pole gry. Celem minimum jest zdobycie miejsca w powszechnej swiadomości . Lepsze byłoby otrzymanie dotacji . Natomiast celem maksimum,realnym , byłoby zdobycie przyczółka w sejmie . Celem głównym jest zbudowanie oddolne partii katolickiej . Wszystko jest przeciw temu zamiarowi . Jedynym sprzymierzeńcem , oczywiście poza tym najważniejszym ,jest nasz rozsądek , który ochroni nas przed byciem zmanipulowanym i podejmowaniem nie trafionych decyzji.
3 miesiące temu / Mirek
 
Rękami filosemity Cejrowskiego i powiązanej z PiS Godek, Kaczyński mistrzunio intrygi w żydowskim PiS, ten sam który stworzył ten niesprawiedliwy dla Polaków, gwarantujący żydom pełnię władzy system wyborczy, odwinął się za 4-letnią obronę życia przez RN i środowisko katolików. To jest odpowiedź na protesty przeciw ustawie Ordo Iuris. Dziś PiS-owskie radio od rana podaje za pewnik fałszowanie podpisów przez Konfederację. Rzekomo Winnicki i Bosak mają w szafie podpisy do przepisania. Obrzydliwość.
3 miesiące temu / oczywiste
 
Dopasujcie sobie. yt Grzegorz Braun: Teorie spiskowe a realna działalność polityków żydowskich
3 miesiące temu / dsp
 
... A więc Konfederacja też poszła do mainstreamu. Tylko dlaczego jest tam ciągle Grzegorz Braun?? Znowu nie ma na kogo głosować. To straszne. : Michał Obrębski
3 miesiące temu / Michał Obrębs
 
1,... 1,5... 2 proc, i niech tak zostanie, jak zwykle. Inaczej po, sędziowie, różowe towarzystwo powróci.
3 miesiące temu / sMario
 
Demokracja jest bez sensu.
3 miesiące temu / krisbac
 
Od kiedy pani Godek zaczęła zarzucać Konfie rozmowy z rodziną ze WSI, sprawy nabrały tępa. Panowie się wypierają, pan Patlewicz ujawnia zrzut maila. Szukajmy na listach endokomune.
3 miesiące temu / Adsumus
 
Właśnie dlatego kobiety nie powinny być w polityce - są zawistne i nielojalne - parytet to zło.
3 miesiące temu / Jukaj
 
Dziś rozgrywa się ostra batalia o kształt polityki na najbliższe lata. Dla partii rządzącej opozycją nie jest wcale szeroko rozumiana lewica od PO po RAZEM a właśnie Konfederacja, co osobiście usłyszałem od jednego z polityków PIS. Dlatego konfederacja jest z taką siłą dzielona i niszczona przez różne podziały. Do tego dochodzi fakt że w mediach o konfederacji nie ma kompletnie nic, jest to forma walki przez przemilczenie. Zgadzam się że w Konfederacji jest wiele różnych ludzi o bardzo skrajnych poglądach - od liberalizmu po wyznania Lechickie z którymi możemy się nie zgadzać, jednakże jest też Pan Braun, który stoi w samym środku tych dwóch skrajnych skrzydeł a dookoła jeszcze cała masa ludzi wierzących i walczących o Kościół jak chociażby R.Bąkiewicz, R.Winnicki, K.Bosak, J.Wilk itd, którzy od dawna przeciwstawiają się ideologi "Gender" i LGBT, którzy o zakazie aborcji mówili dużo wcześniej niż Kaja Godek. Dajmy im szanse, zakopmy podziały i walczmy Polskę!
3 miesiące temu / Ret
 
Braun mija się z prawdą. Godek chciała jedynkę w jednym z 8 okręgów biorących, czyli tych, z których mogą wejść kandydaci Konfederacji w przypadku przekroczenia 5% głosów. Ponadto domagała się jednego miejsca w 14-osobowym zarządzie Konfederacji. Godek nie upierała się przy tym, że to ona musi być w obu przypadkach, zgodziła się, że może to być jej zastępca. Skoro nie chcieli jej dać żadnej z tych rzeczy, to oznacza, że Godek miała być kwiatkiem do kożucha, bez żadnego wpływu na decyzje Konfederacji. Stanowisko kierownictwa Konfederacji oznacza, że ochrona życia poczętego jest dla nich mało istotną ideą. Mogą z niej zrezygnować, gdyby dało im to jakąś korzyść, czyli dokładnie to samo, co robi PiS. Ponadto Bosak w wywiadzie dla MN, że radykalne hasła nt aborcji wykluczają szanse na dobry wynik w wyborach, powołując się na LPR, która nie weszła do sejmu z powodu swoich ostrych haseł. Prawda jest taka, że LRP weszła do sejmu uzyskując ponad 10% głosów.
3 miesiące temu / Janek
 
JKM przecież wychwala Rosję i Chiny gdzie aborcja jest dozwolona. Wychwalanie Putina jest pro-life?
3 miesiące temu / ala wilk
 
Faktycznie w Konfederacji są dziwni i niegodni zaufania ludzie, którzy od dekad głoszą te same opinie i poglądy. Jak można pójść za nimi skoro bez sukcesów, nie patrząc na skutki głoszą szczere poglądy patriotyczne. Jak można głosować i szanować ludzi ideowych, kroczących prostą ścieżką nie patrząc na konsekwencje... Zagłosujmy na PiS oni nie mają w sobie nic z tych cnót, są idealni...
3 miesiące temu / Apolityczny
 
@PWL :D alternatywa:D jako ,,jedna z możliwości na którą MUSI paść wybór,, a ci co chcą głosować na obecną partię rządzącą ,opamiętajcie się i nawet jeśli ją popieracie:D to załóżmy jej wędzidło:D a jeśli nie popieracie, nie głosujcie na pokozboqo lecz też na Konfederację jako wędzidło:D
3 miesiące temu / szpulas11
 
Proste pytanie. Komu służą kłótnia i podziały na prawicy?
3 miesiące temu / wojtekk
 
Pani Godek chyba nie wiedziała z czyjej ręki chleb jadła. W 2015r. ufundowano jej, już za PIS, fuchę w radzie nadzorczej Warszawskich Zakładów Mechanicznych. Osobliwie, odcięła się od PIS-u i odpłynęłłą w kierunku Konfederacji. Niedawno została usunięta z rady nadzorczej, więc trzeba się było "rzucić' w wir polityki, żeby wypłynąć jako eurodeputowana lub posłanka. Jak widzimy miejsce, z którego miała startować, w jej opinii, nie gwarantowało zwycięstwa i podłączenia się do państwowych pieniędzy ponownie.
3 miesiące temu / Andrzej
 
Wszyscy, którzy krytykują Konfederację, na kogo chcecie głosować? Czy na PIS, które przez 4 lata nic nie zrobiło w sprawie ukrócenia aborcji, poza szumnymi zapowiedziami nie rozliczyło żadnej afery i teraz dodatkowo chce oddać polski majątek żydom? i ukrywa ten fakt przed Polakami? Jaką macie alternatywę jeśli odrzucacie Konfederację?
3 miesiące temu / tradycja
 
Podano do stołu : "Donald Trump na 1 września - Grzegorz Braun 8 895 wyświetleń"
3 miesiące temu / ytube
 
z niecierpliwością oczekuję teraz na nowe programy onego w tvp, pewnikiem abonament będzie wyższy
3 miesiące temu / szpulas11
 
Kaja Godek miała dobry program prolife lecz jeśli naprawdę chce poprawy to powinna czasem się pogodzić z niektórymi wymaganiami przez niej samej stawianymi. A gdybychoć wiem że to mało prawdopodobne wygrała Konfederacja i powiedzmy weszłyby jej programy wyborcze to czy dalej by stawiała jakieś żądania? Mnie najbardziej interesuje wolny rynek całkowicie wolny od państwowej interwencji i rygorów prawnych. Wtedy rodzice będą sami dbać o swoje dzieci by te miały dobre wykształcenie i nauczyły się zarabiania jak i oszczędzania na przyszłość a nie że urodzisz dziecko i za kilka lat chcesz się go pozbyć bo emerytura będzie.
3 miesiące temu / Asd
 
dziś na kanale Media Narodowe rozmawiają o taśmach Konfederacji. Padło stwierdzenie, że osoby głosujące na konfederację poczują się oszukani. Moim zdaniem Pan Braun i Pani Godek powinni pójść oddzielnie. Ruch Narodowy niech idzie z Korwinem.
3 miesiące temu / Wodzirej
 
Dziwne, że pani Godek nie zgodziła się na 1. z okręgu siedleckiego. Wydaje się, że miała złych doradców, bądź sama nie zrozumiała sytuacji. Ja będę głosował na Konfederację, bo raczej nie widać na horyzoncie alternatywy.
3 miesiące temu / PWL
 
MYŚLĘ,ŻE DECYZJA PANI GODEK BYŁA BŁĘDNA I ZBYT POCHOPNA.TRZEBA BYŁO PRZYJĄĆ TO KANDYDOWANIE Z OKRĘGU SIEDLECKIEGO I ZOBACZYĆ ,CO Z TEGO WYJDZIE.ZA BARDZO KAJA GODEK BIERZE TĘ SPRAWĘ WALKI Z ABORCJĄ DO SIEBIE-JAKBY TO BYŁA JEJ WINA,ŻE TAKI PROCEDER JEST DOPUSZCZALNY W POLSCE.ROBIĆ TO DOBRO,KTÓRE MOGĘ A RESZTĘ ZOSTAWIĆ OPATRZNOŚCI BOŻEJ.A TAK KAJA GODEK ODCHODZĄC Z KONFEDERACJI NIC NIE ZYSKUJE A KONFEDERACJA TEŻ TYLKO TRACI.ZYSKUJE NA TYM NA PEWNO PO-PIS.ZOSTAJĘ PRZY KONFEDERACJI I ZAGŁOSUJE NA NICH.
3 miesiące temu / ROMAN
 
Nikomu nie można wierzyć, nie ma na kogo głosować. Pozostaje modlitwa.
3 miesiące temu / Gość
 
zachęcam do obejrzenia odpowiedzi Panów z Konfederacji. zarzucanie im, że nie są za życiem to kpina.
3 miesiące temu / Mateusz
 
Czy to hasło ochrony życia ma wspierać polityków w dojściu do władzy, poprzez zebranie pewnej dodatkowej puli głosów, czy też politycy mają postawić ochronę życia jako rzecz pryncypialną? Bo nawet jeśli dojdą do jakiejś władzy, co zrobią potem, gdy już staną przed "dylematem Piłata"? Dla mnie Pani Kaja Godek była tu gwarantem właściwej postawy.
3 miesiące temu / sp
 
Konfederacja powinna całować Kukiza po rękach, nie tylko po rękach, za to że dołączył do establishmętów. Może dzięki temu Konfederacja zdoła przetrwać, ale szczerze wątpię. Gdyby nie otwarta zdrada Kukiza, Konfederacja okazałaby się największym rozczarowaniem w historii prawicy. Poważne konflikty wewnętrzne i inne problemy były już przed eurowyborami, chociaż próbowano je ukrywać. Po wyborach wyszło to na wierzch patrz: wywiady powyborcze z członkami Konfederacji, zwłaszcza z Dobromirem Sośnierzem, czuć było gorycz i Konfederacja się rozpadła.
3 miesiące temu / cogito
 
Kto jeszcze daje sie nabierać na tradycyjny katolicyzm Brauna? Kto jeszcze nie zrozumiał, że Ruch Narodowy traktuje katolicyzm instrumentalnie? Kto jeszcze nie widzi że JKM jest libertynem a nie liberałem a jego konserwatyzm jest na poziomie Kargula i Pawlaka?
3 miesiące temu / nederlanden
 
Jakże ludzie są zaczadzeni modernizmem. O jaką prawdę o Polsce walczymy? Każdorazowo zwlekanie w walce o życie nieradzonych, to według katechizmu grzech wolajacy o pomstę do Nieba. A nieustepliwość polityków Konfederacji świadczy, że mają wielką ochotę na stołki w parlamencie. Cóż mi po groźnym pokrzykiwaniu z mownicy sejmowej, gdy brakuje później konkretnych działań. Warto tu przypomnieć ostrzeżenia Maryi z Siekierek z 1943 roku... Cóż Warszawiacy wówczas zlekcewazyli przestrogi... I los Warszawy okazał się tragiczny po 1 sierpnia 1944 roku... Jeżeli Konfederacja nie zrobi konkretnego kroku w kierunku obrony życia, to przepadnie z kretesem... Wielu nic nie rozumie. Tu nie chodzi o jakiś PiS, PO, czy inne ateistyczne ugrupowania, lecz o ducha narodu... Jeżeli naród będzie miał wszystko, ale odwróci się od Boga, niewiele to będzie warte... Zachód Europy, USA i inne kraje giną stopniowo jako byty państwowe, przez swoje przylgniecie do świata doczesnego, bez wieczności...
3 miesiące temu / Krakusik
 
Tylko debile mogą głosować na Konfederację bez pro-life. No i otrzymają 1 do 1,5% takich właśnie głosów.
3 miesiące temu / Nick
 
@Kontra Interes partii to żaden interes. Partie z zasady się dewaluują. Kaja wzniosła się ponad tenże interes partii i ,,swój interes,,. Spodobało mi się gdy określono ją jako ,,chrześcijańską idealistkę,,.Ale ,,chrześcijańscy idealiści,, to gorszy sort nie tylko dla PiSu. Współcześnie w ogóle ,,gorszy sort,,. A tu przypomnę jak policja nie tak dawno wlokła młodego chłopca trzymającego krzyż. I to obecnie, a nie za PO czy lewicy.
3 miesiące temu / Weronika
 
Przekupili was za 500+, krowa+, świnia+. Nie będzie zakazu aborcji bez niezależności finansowej Polski. Podetniecie Korwinowców, umrzecie z głodu albo w wojnie. Chyba że tego chcecie. Powodzenia.
3 miesiące temu / za konfederacj
 
Gosc ponizej. Nie ponizaj sie. Nie ma alternatywy dla prawicy po tym co zrobil sprzedajny.. kukiz z PSL. Konfederacja do czasu az nei narodzi sie prawdziwa prawica bez skrajnych pogladow
3 miesiące temu / Jam
 
Szkoda, ze ci, ktorzy faktycznie mogli by byc reprezentatywni jako ludzie prawdziwej prawicy, maja wlasne ambicje za wazniejsze niz sprawe, ktorej chca sluzyc. No, ale taka postawa jest mi dobrze znana, dzielo to ja, beze mnie nie ma nic....a potem okazuje sie, ze lider byl falszywy, ruch wykozystal do swoich celow, zniknal i lider i ruch. Proponuje refleksje i konfederatom i p. Godek: komu sluzycie? Jesli chcecie wielkiej Polski, to otrzasnijcie sie i zegnjcie kolana przed Bogiem i NMP, a ona was poprowadzi. Nie wqzne kto, skad, z jakiej listy! Pierwsi beda ostatnimi, sluzcie, a nie szukajcie proznej chwaly.
3 miesiące temu / Trad
 
ja również nie zagłosuję na Konfederacje ponieważ odeszła Pani Godek. Ruch Narodowy robi się trochę jak Korwin czyli miękcy. A ja oczekuję mocno katolickich postulatów. Wiec stanowczo mówię NIE konfederacji. I tak uważam się się rozsypią.
3 miesiące temu / Gość
 
Pani Kaja Godek do europarlamentu miała wynik słaby i to trzeba otwarcie powiedzieć. Nie ona jedyna, bo od Korwina też można było na Dolnym Śląsku wymagać więcej. Wiek, siły witalne i przytomność umysłu zdawały się jednak być po stronie pani Godek. Piszę "zdawały się", bo to, co obecnie wypływa jest fatalne w przekazie i odbiorze. Teraz w nowym świetle widać m.in, opłakany stan fundacji ŻiR.
3 miesiące temu / kvt
 
najwyraźniej JKM nauczył RN odpalać protokół 1%
3 miesiące temu / katolikpolak68
 
Pani Godek niestety okazała się osobą sterowalną dobrze skrojony profil psychologiczny - emocje + podbijanie ego = brak roztropności. Kluczowe jest, kto ma na tą Panią tak duży wpływ z jej bezpośredniego otoczenia! Jest oczywiste, że w obecnej, tragicznej sytuacji - nie ma i nie będzie NIGDY żadnego "Pro-life" bez zagwarantowania, a przynajmniej walki o minimum suwerenności dla Polski vide; 447, LGBT. Można powiedzieć, że bez Konfederacji ta Pani właśnie utopiła możliwość zaistnienia ruchu "Pro-life" w polityce oraz zmniejszyła szansę na odzyskanie Polski. Co by nie mówić, REALNIE ostatnią obecnie deską ratunku pozostaje TYLKO Konfederacja. ...no chyba, że już teraz ostatni gasi światło.
3 miesiące temu / Maciej
 
@Katarzyna: z ust mi to wyjęłaś. Zachęcam wszystkich do obejrzenia rozmowy Grzegorza Brauna z Michałem Murgrabią w MN - ostatnie pół godziny raz na zawsze wybiło mi z głowy zamiar głosowania na Konfederację...
3 miesiące temu / Marcin
 
Zarówno Grzegorz Braun jak i Robert Winnicki jasno wyjaśnili przyczyny odejścia Kai Godek z Konfederacji. Postawiła swoja ambicję ponad interes wspólnego projektu jakim jest Konfederacja. Nie zdziwiłbym się gdyby znalazła się na liście PiSu, podobnie jak zrobił to poseł Rzymkowski chwilę po odrzuceniu przez PiS projektu jego ustawy przeciw S447. Oczywiście osoby przechodzace do PiSu robia to wyłacznie dla kasy, bo tam jest zamordyzm i żaden głos niezależny się nie wydostanie. Charakterystyczny jest przypadek poseł Siarkowskiej po przejściu do PiSu, której za niesubordynację prezes Kaczyński pogroził palcem. Od tego czasu nikt już o niej nie słyszał. Ciekawe na kogo chce głosować Cejrowski jeżeli Konfederacja mu nie odpowiada? Na PiS? Nie mam watpliwości, że potężne siły usiłuja skłócić i rozbić Konfederację. Także dlatego dla mnie tylko KONFEDERACJA.
3 miesiące temu / Kontra
 
Do oponentów Konfederacji: Zagłosujecie z tego powodu na PiS? Na socjalistów i żydokomunę? Na zdrajców i realizację 447? Socjalizm został potępiony przez Papieży. Kradzież, aborcja, likwidacja narodów, popieranie UE a także kłamstwa medialne PiS są grzechami. Ale z was "katolicy" od siedmiu boleści...
3 miesiące temu / antoni
 
Śmiać się mi chce jak wszyscy pompatycznie mówią o Konfederacji jako prawicy. Kompromis może dotyczyć różnych kwestii, lecz sprawa nienarodzonych jest pierszoplanowa. Chodzi przecież o ludzi, a nie fikcję. Kaja Godek działa od 2008 roku. Ponad 10 lat i trzyma konsekwentnie linię walki o sprawę najważniejszą dla Polski. Wybaczcie, lecz dla mnie mniej wiarygodnym jest Korwin niż Kaia Godek. Dziś większość polityków jest zblazowana sytoscią. Nie ma ludzi, którzy dla sprawy potrafią nastawić karku... Te wszystkie medialne przepychanki niewiele znaczą... A słowa cóż niewielka maja wartość, jeżeli idą na kompromis ze złem... Nie chciałbym być złym prorokiem, lecz Konfederacja nie wejdzie do parlamentu... I znowu będzie łabędzi śpiew, i analizy, i plany na przyszłość, bez przyszłości...
3 miesiące temu / Krakusik
 
@Michu: Krety są od produkowania animozji i rozbijania opozycji antyżydowskiej. @Katarzyna: Widzieliśmy dwukrotnie. Przyznaję rację Grzegorzowi Braunowi. Mam około tyle lat co on i pamiętam komunę. Chcesz likwidacji Polski i Komunistycznego Związku Republik Europejskich, chcesz zamiany kościołów katolickich w synagogi i rządów żydowskich w Polsce. Chcesz rozbioru Polski i jej likwidacji. Moje "gratulacje". Ile na tym zarabiasz? Nie wiesz że dar wiary jest Bożą łaską? Obejrzyj program z dr Czerniakiem na kanale Głos Obywatelski. Jak ci nie wstyd.
3 miesiące temu / pepe
 
Może wam braknąć te parę głosów od obrońców życia,a wtedy możecie Kaji dać buzi!!!
3 miesiące temu / Obserwator przy
 
To co się dzieje to paranoja polityczna. Grzegorz Braun oświadczył, że dawali panu Kukizowi pierwsze miejsce na liście warszawskiej i chcieli rozszerzyć nazwę Konfederacji, aby brzmiała ,,Konfederacja-Kukiz,,. To niżej poziomu moralnego tak się podlizywać człowiekowi, który kiedyś sprofanował religijną pieśń i w niedawnej przeszłości manifestował swój antyklerykalizm. Jednocześnie pan Braun zasygnalizował, że pani Kai dawali możność kandydowania z terenu ,,pięknego przyrodniczo,,. A czy to nie zbytek ironii? Podzielam opinię pana Cejrowskiego, na takie dictum się nie zgadzam i prawdopodobnie nie pójdę do wyborów, a miałam taki zamiar ze względu na Konfederację. Jednocześnie weryfikuję nieco opinię o panu Kukizie, bo nawet pewnie i jemu ,,nie było na rękę,, takie bezpardonowe podlizywanie mu się.
3 miesiące temu / Weronika
 
Murzyn zrobił swoje,Kaja może odejść!!!A milion ludzi to nie struktury w całej Polsce?Wy nigdy nie zbierzecie tyle podpisów!!!
3 miesiące temu / Obserwator przy
 
Cyt."Konfederacja chce naprawiać system na warunkach systemu". A na jakich warunkach ma to robić? PiS tylko czeka na kolejne bratobójcze powstanie Polaków. Nie pozwalają nabywać broni, sprowadzili ukraińskie bojówki do rozprawienia się z Polakami po banderowsku. PiS nie odwołał 1066, Macierewicz jeszcze ją wzmocnił. Zdradziecka insurekcyjność pod wodzą masonów Kościuszki, Piłsudskiego, Rettingera i pamięć o przegranych ludobójczych powstaniach są świętowane przez PiS z pompą. O Powstaniach zwycięskich nie ma słowa. Będą czcić klęskę wrześniową, zapraszają wszystkich jej twórców: USA,Niemcy,Anglików. Rosjan nie mogą na wniosek USA. Prawdziwa historia jest ukrywana,osoby jak Pan Nikt, ujawniające prawdę także współczesną, opartą o dokumenty niemieckie,stalinowskie,Churchilla,Roosevelta,Piłsudskiego,przedwojennej masonerii i przedwojennych polskich uczciwych dyplomatów są oddawane w ręce prokuratury i oskarżane o "mowę nienawiści". To jedyna droga bez wojny.
3 miesiące temu / [email protected]
 
Z daleka lepiej widać. Cieszy GŁOS ROZSĄDKU.
3 miesiące temu / iskierka
 
WC to fajny gość. Nie zapominajmy że to piewca Trampa z sekty jerozolimskiej. Myślę że nikt "twardszy" od Winnickiego czy Brauna się nie znajdzie a wyczekiwac kogoś na dwa miesiące przed wyborami to trochę smieszne.Panie Wojtku wielu paciorków życzę pomimo "miękkiego" lądowania z całą rodziną w usa. Czuwaj.
3 miesiące temu / McFilon
 
Pytanie do wszystkich liczących jeszcze na katolickie skrzydło w Konfederacji ze względu na obecność tam Pana Grzegorza Brauna. Czy wdzieliście jego ostatnie wystąpienie w Mediach Narodowych ?
3 miesiące temu / Katarzyna
 
Konfederacja ma poparcie symboliczne, zamiast skoncentrować się na kampanii i zewrzeć szeregi zaczynają się animozje. Z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczam, że nie przekroczy progu.
3 miesiące temu / Michu.
 
BaBa-w sam punkt:głosować, by wygrać iii realizować postulaty!? - czyje postulaty, CZYJE?! Jak długo można być tak naiwnym? Ile pokoleń "polskich ludziów dobrej woli" poszło w politykę by realizować swe marzenia . . . ile z tych marzeń zrealizowali, ech tam, ile z nich udało im się choć publicznie WYARTYKUŁOWAĆ?! Sztana zawsze potrzebuje naszego PRZYZWOLENIA, nawet za cenę kłamstwa, potem juz tylko płacz i . . .
3 miesiące temu / AndrzejBR
 
To jest przecież stary pisowiec, tak człowiek systemu który pozwala na zabijanie nienarodzonych. Mówić to można wiele bo to nic nie kosztuje. Jeszcze kiedy większość konfederatów wspierało ProLife to nikt nie słyszał o Pani Godek
3 miesiące temu / Coven
 
Przez 4 lata swoich rządów PIS nie dokonał żadnej zmiany w jakiejkolwiek sferze życia publicznego.Sytuacja jest gorsza,niż 4 lata temu,ponieważ wtedy działania ówczesnej partii zdrady były nieco moderowane przez opozycję,która szermowała szeroko hasłami obrony naszych interesów.Dzisiaj ci obrońcy naszych interesów posunęli sie w zdradzie znacznie dalej od poprzedników, więc wśród stronnictw establiszmentowych nawet formalnie Polacy nie mają obrońców. Grabież polskiego mienia nazywana restytucją,hamowanie rozwoju przy pomocy tzw polityki klimatycznej,coraz większe przerzucanie kosztów działalności wielkich korporacji na zwykłych Polaków,nieustanne zwiekszanie zadłużania samorządów przy wyczerpaniu sie możliwości działania na kredyt-te wszystkie sprawy muszą spowodować skokowy wzrost obciążeń przeciętnych Polaków.Do tego wprowadzenie uprzywilejowania homoseksualistów plus jeszcze większa liczba imigrantów.Katastrofa PIS-u jest nieuchronna.Dlatego musi byc alternatywa
3 miesiące temu / Mirek
 
Amatorszczyzna, gdzie potrzebna dojrzałość i przenikliwość. Fochy, gdzie trzeba przełknąć i iść dalej. Cel jest nadrzędny. Ale-skad wziąć nagle cechy dojrzałych dalekowzrocznych polityków w popeerelowskim sosie, w którym wszyscy jesteśmy zamarynowani... Rozum zaczyna działać w samotności. Niestety, genialnego stratega wielkiego formatu po stronie właściwej nie mamy.
3 miesiące temu / Antymodernista
 
Wielu wyborców nie oddało na nich głosu już w wyborach do europarlamentu z powodu obecności Liroya i Jakubiaka, którzy dzielnie głosowali w 2016r za odrzuceniem projektu "stop aborcji". Wciąż pamiętamy.
3 miesiące temu / xyz
 
Mało ciekawe jest odejście Kai Godek i równie mało ciekawe są słowa o szantażu . Sytuacja jest trudna . Wiadomo , ze wielkie siły zostały uruchomione , żeby zablokowac wypłyniecie na szersze wody jakiejkolwiek inicjatywy katolickiej i propolskiej. Przeciwnik ma nieograniczone mozliwości robienia wszelkiej mozliwej dywersji . Wiadomo jest również , że część ludzi z wewnątrz Konfederacji jest nielojalna . Takie mamy realia . Dopóki to jest inicjatywa , w którą jest zaangażowany Grzegoprz Braun , bedę na nią gosował pomimo wszelkich "skandali" . Wojciech Cejrowski ma pewne niejasne miejsca w swoim zyciorysie ,więc jego prynacypialność nie zaskakuje mnie.Poza tym ,czy inicjatywa "zdjęcie za paciorek" jest rzeczywiście tym , o co chodzi ? Jeśli ktos chca podejść nas , Polaków, to uzywa do tego maski ostentacyjnego katolicyzmu , ale takiego bardzo powierzchownego.Chodzi o stworzenie alternatywy po nieuchronnej, całkowitej,kompromitacji PIS-u.
3 miesiące temu / Mirek
 
Jeśli nie będziecie głosować na Konfederację, to wygra PIS. W polityce trzeba zapewniać sobie zwycięstwo , żeby móc realizować potem postulaty. To jest cel nr.1 przed wyborami. Nie zdziwiłoby mnie gdyby pani Godek wystartowała w ostatniej chwili z listy PIS. Koń trojański? Zaznaczam ,że jestem przeciwniczką mordowania własnych dzieci. Nie używajcie słowa : "aborcja" bo to mowa-trawa.
3 miesiące temu / ba_ba
 
pan Cejrowski nie powinien układać życia Polakom sam płacąc podatki innemu państwu a p.Godek przed wypowiedziami powinna sę zapoznać z terminologią bo myliła pojęcia,i tyle ,to były przyczyny
3 miesiące temu / lil
 
Mam wrażenie, że metaforycznie patrząc wyskoczyła z pociągu gdy ten już ruszył bo miejscówka nie odpowiadała a kolejny już nie pojedzie w tej kadencji przynajmniej. Na pewno powinni się z nią bardziej liczyć ale nie może też rządzić całością bo faktycznie to wybory sejmowe a nie ma ona tak dużych struktur partyjnych. Wychodząc przynajmniej w najbliższym czasie osiągnie mniej niż mogła z Konfederacją chociaż życzę jej jak najlepiej bo to także mój główny postulat. To nie wiele pomaga, taka przepychanka w tym newralgicznym momencie kampanii. Problem ochrony życia to jest taki, że Ci którzy mają władzę tego nie robią dlatego trzeba przynajmniej wejść do koalicji rządzącej co jest sprawą dłuższą niż tylko ta kadencja w tej to niemożliwe...
3 miesiące temu / qlnick
 
PO-PiS-SLD-PSL === Układ Okrągłego Stołu. Już niektórzy zapomnieli. Co Układ zrobił z Polską przez 30 lat? Co robi z nami nadal?
3 miesiące temu / po owocach
 
Dalszy ciąg toksycznej mydlanej opery jeszcze z lat 90. ubiegłego wieku: Rozwalanie prawicy, niech żyje lewica!
3 miesiące temu / Republikanin
 
Jedno jest tutaj najsmutniejsze: Konfederacja chce "naprawiać" system na warunkach systemu! Ten cały cyrk z listami, nic się od komuny nie zmieniło, przywożenie w teczkach kandydatów ma się dobrze! To obrazuje dokładnie i precyzyjnie - jak oderwana jest od rzeczywistości wszelka polityczna machinacja, obojętnie w jakie "barwy" przebrana! To jest chore do bólu, pomijając wszelką ideologię rzucana nam w twarz jako zasłonę dymną, albo jako wielką marchewką z biczem ukrytym w tej zasłonie . . . Wybierajcie się sami nawzajem, niech kabaret żyje kabaretem, a My chociaż nie brukajmy sobie rąk plugastwem kłamstw i manipulacji!
3 miesiące temu / AndrzejBR
 
Jeśli poprosimy Grzegorza Brauna o kandydowanie w wyborach prezydenckich a on podejmie wyzwanie, nie ma on szans bez zaplecza politycznego. Cejrowski i Godek realizują niszczenie i rozbijanie tego zaplecza. Ludzie zapominają o poleceniach Danielsa i żydów wobec PiS aby Ruch Narodowy został przejechany walcem i zakopany w głębokim dole przed przejęciem Polski w ramach 447. Wierzcie Cejrowskiemu, a to wszystko się ziści.
3 miesiące temu / wb
 
Może Pan Dzierżawski opowie o swoich doświadczeniach we "współpracy" z Panią Godek? Może to przekonałoby katolików o jej prawdziwych intencjach w rozbijaniu Konfederacji?
3 miesiące temu / sam
 
I jeszcze jedno. Jeśli były jakiekolwiek rozmowy z wileckim to mnie nie interesuje czy się dogadali czy nie. Żadnych rozmów z WSI!!!!!
3 miesiące temu / Łódzki klej
 
Obrońcy życia na marginesie konfederacji? Nie głosuję. Braun i Winnicki wycinajacy godek to niestety będzie się za nimi ciągnąć. Chyba już skorwinieli do reszty w sojuszu z liberalami.
3 miesiące temu / Łódzki klej
 
No to na kogo głosować? Na PIS? przecież on przez 4 lata pokazał, że jest za utrzymaniem prawa do aborcji.
3 miesiące temu / tradycja
 
Myślę, że sprawa nie jest taka prosta.Kaja Godek gdyby zadziałała bardziej roztropnie wystartowała by z nr 1 z Siedlec. 1 miał też z innego okręgu młody, utalentowany Kasprzyk.Inna sprawa, że Bosak wywodzi się mimo wszystko z ekipy elastycznego Giertycha i jest zbyt kunktatorskim liderem Konfederacji.Bardziej pasuje ze swoją postawą do PIS. Z tego co ogłoszono jeszcze dziś nastąpi przyłączenie do Konfederacji zjednoczonej prawicy chrześcijańskiej. Oby to był dr Kawecki to będzie silna reprezentacja ruchów PrO life w Konfederacji.Dla patriotów i katolików ostatnią ludzką deską ratunku pozostaje mimo wszystko nadal jedynie Konfederacja.
3 miesiące temu / Spostrzegawczy
 
trzeba jakiegoś asesora, zgadzam się z Cejrowwskim, ale trzeba tutaj wiele wyjaśnić. Kaja Godek omawiając przyczyny odejścia powoływała się, że Konfederacja kreci lody z gen Wileckim, natomiast Grzegorz Braun wyjaśnił, że były rozmowy z gen Wileckim, ale do niczego nie doszło, więc jeśli jest to prawda to akurat G. Braun ma racje, kolejna kwestia zapis ochrony życia, którego domagała się K. Godek i tutaj Braun wyjaśnił, że w statusie takich rzeczy się nie zapisuje, a w programie takie postulaty są, więc wydaje mi się, że zbyt pochopnie K. Godek postąpiła, albo w Konfederacji są jacyś nie ten tego, którzy normalnych rozmów nie potrafią przeprowadzić. Generalnie fakt się dokonał, jaka jest prawda czas pokaże, na pewno nie jest to dobra wiadomość i tutaj zgadzam się z Cejrowskim
3 miesiące temu / axe
 
A czy Grzegorz Braun nie podejmował tego problemu w filmie "Eugenika", zanim stało się popularne bycie pro-life ? Jak dla mnie, do tej pory Reżyser stoi na straży życia nienarodzonych, więc wydaje mi się, że ta kwestia jest reprezentowana w Konfederacji.
3 miesiące temu / Ttrochę pomyś
 
Nie ma się co zrażać do Konfederacji. Pożarli się o biorące miejsca na listach wyborczych i tyle. Pani Godek też w tym kąsaniu brała udział. Dla mnie zakończenie horroru aborcyjnego jest priorytetem i dlatego cieszę się z istnienia Konfederacji bo to najlepsza opcja dla pro-liferów. Nie ma innej alternatywy. Ja bym wolał aby Pan Braun miał 10% poparcia ale tak nie jest niestety.
3 miesiące temu / Leaf427
 
Dla mnie to właśnie p. Kaja Godek i środowiska pro-life skłaniały mnie do oddania głosu na Konfederację po rozczarowaniu milczeniem PIS-u na temat 447 czy cichym ich przyzwoleniu na pełzającą ideologię gender i dewiacyjne poczynania homolobby - no niestety skoro p. Kaja odeszła nie otrzymają mojego głosu. Sądzę że skoro są takimi "kunktatorami" skłonnymi wejść w układy z emerytowanym komunistycznym generałem aby "podnieść słupki" to albo mają złych doradców którym dają się zwieść albo są na poziomie Kukiza, gdzie pomimo wszelkich głośnych deklaracji najważniejsze jest aby dostać się do Sejmu.
3 miesiące temu / Tak sobie
 
A jednak. Dla Cejrowskiego dobro i wielkość Izraela są najważniejsze, a wzyznał to w swojej medialnej wypowiedzi rok czy dwa lata temu. Wypowiedź ta była ukrywana po krytyce przeprowadzonej przez Polaków że znajomością problemu roszczeń żydowskich i ich 100-letnich planów utworzenia z Polski Judeopolonii. Zastanawialiśmy się jaką akcję podejmie w celu ośmieszenia Polaków że środowisk Konfederacji. Patrzcie jak obrzydliwie razem z Godek przeprowadzili dywersję. Paskudny fałszywy typ Cejrowski, współpracownik żydokomuny z PiS, kłamie i oszukuje naiwnych. Brzydzę się nim.
3 miesiące temu / beta
 
W moim miasteczku mówili: Jak się zadasz z plewami, to cię świnie zjedzą. Pani Godek chciała robić politykę z Korwin-Mikkem? Z Bosakiem z "Tańca z gwiazdami"? Z rusofilami? Na co liczyła? To się musiało tak skończyć. Polityka nie jest dla ludzi kulturalnych, naiwnych i prostodusznych. W XX wieku polityka zmieniła się radykalnie. Stała się domeną ludzi dzikich i nieobliczalnych. Stabilność poglądów przestała mieć znaczenie także dla elektoratu, natomiast elastyczność, lawirowanie i niedotrzymywanie słowa stały się gwarancją skuteczności i zdobycia mandatu. Zresztą - człowiek super-uczciwy wchodzi do polityki i po roku zaczyna krakać tak jak wrony. Szkoda by jej było. Powstaje pytanie: Czy lepsze jest kłamliwe lawiranctwo Konfederacji, czy jawny oportunizm PiS-u.
3 miesiące temu / Tom Bombadil
 
To są owoce infiltracji naszego ruchu narodowego przez środowiska narodowo-socjalistyczne. A narodowy-socjalizm w żadnym wypadku nie jest pro-life.
3 miesiące temu / krisbac
 
Od WC oczekiwałam większej mądrości przy ocenie sprawdzaniu faktów. Konfederacja jest pro life a Kaja Godek okazała się osoba niedojrzala do polityki z dużym ego.
3 miesiące temu / Jaros
 
Pani Godek ujawniła prywatną korespondencję i bezpodstawnie oskarżyła innych liderów, znanych od lat z działań pro-life i jednoznacznych, nie chowających tematu przed mediami, o ignorowanie kwrstii ochrony życia, co naprawdę jest słabe. Cytowana wypowiedź pana Bosaka jest wyjęta z kontekstu, chodziło mu o stwierdzenie faktu.
3 miesiące temu / BP cd
 
Konfederacja pisieje.
3 miesiące temu / Rzymianin
 
Widzę, że pan Cejroswki nie rozumie, że nikt nie zmienia poglądów tylko, że żeby zrobić coś dobrego to niestety ale w dzisiejszych czasach cyfrozy to tępy naród trzeba najpierw trzeba urobić. Właśnie tak jak zrobił to pis i po zawsze tylko, że ci to złodzieje i zdrajcy. A konfederacja jest przeciwko aborcji. Niestety na świadomych ludziach takich jak niby pan jest można dostać tylko pare głosów. Resztę trzeba NIESTETY jak widać kupić ich za ich własne pieniądze albo po prostu okłamać.
3 miesiące temu / Mateusz Böhm
 
Czy Braun, Bosak albo Winnicki nie są pro-life? Zapoznajcie się z ich wypowiedziami. Nie było żadnej kłótni o ochronę życia, bo ona jest jednym z 7 postulatów Konfederacji, wszyscy co do tego są zgodni; dodam, że Liroy i Jakubiak już odeszli z Konfederacji. Skoro pani Godek przeszkadzało, że nie dostała jedynki z Warszawy albo Lublina, to jak musiał się czuć pan Braun, którego w wyborach europarlamentarnych wysłano na Podkarpacie, mimio, że szansa na wejści z tego okręgu była minimalna i miał daleko do domu. Początkowo nie chciał się zgodzić, ale nie robił afery w mediach, wziął się do pracy i zrobił procentowo najlepszy wynik. A p. Godek zachowała się niekulturalnie
3 miesiące temu / BP
 
ej cejrowski cejrowski! ty w usa mieszkasz u rodaków swoich i widze wychodzi szydło z worka we własciewej chwili, czyli te same antypolskie resentymenty! kto walczył o stołki kolego mając nawet w pewnym okregu 1? rodaków jednak jak widze popierasz! wszystkie ręce i mycki na pokład!!!
3 miesiące temu / bajdurzenie
 
straszne czasy, w Polsce nie ma partii katolickiej !
3 miesiące temu / eeeee
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.