Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Kondycja edukacji, sukcesy dyplomacji, Kościół a Chiny... Przegląd prasy 19 marca [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Nasi komentatorzy mówią tym razem między innymi o stanie edukacji w naszym kraju, różnych wcieleniach marksizmu, dramacie chińskich katolików, teologii wyzwolenia seksualnego... Zapraszamy na nowy Przegląd prasy z udziałem wiceprezesa Instytutu Księdza Skargi Arkadiusza Stelmacha oraz redaktorów Łukasza Karpiela i Jacka Ożoga.


DATA: 2019-08-23 12:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Odniose sie do pomyslu likwidacji Karty Nauczyciela i przejscia do wykonywania pracy w oparciu o kodeks pracy. Pracuje w prywatnej katolickiej szkole, ktora nie opiera sie na Karcie Nauczyciela ale wlasnie o kodeks pracy. Moje zarobki sa nizsze niz na analogicznym stanowisku w szkole panstwowej, nie mowiac o tym, ze nie mamy zadnych przywilejow, dodatkow np. zwiazanych z awansem zawodowym. Mysle, ze nauczyciele nie wierza w znaczace podwyzki dlatego bronia Karty Nauczyciela gdyz to choc troche rekompensuje niskie pensje. Jestem za strajkiem nauczycieli ale nie w czasie egzaminow. Dzieci nie powinny na tym cierpiec i tak sa wystarczajaco zestresowane samymi egzaminami.
ponad 1 rok temu / M.
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.