DZIŚ JEST:   23   CZERWCA   2018 r.

Św. Józefa Cafasso
Św. Tomasza Garnet
 
 
 
 

Koncern musi przywrócić do pracy salafitę, który groził kolegom

Koncern musi przywrócić do pracy salafitę, który groził kolegom
Fot. Bild.de/Twitter

Groźby wobec kolegów z pracy, przynależność do islamistycznej frakcji salafitów oraz obawy szefostwa firmy o ewentualny zamach na terenie zakładu – to wszystko, zdaniem sądu pracy w Hanowerze zbyt mało by znany producent samochodów Volkswagen mógł zwolnić z pracy Algierczyka z niemieckim paszportem.

 

Chodzi o Samira B., który zgodnie z wyrokiem sądu może powrócić do pracy mimo, że Volkswagen rozwiązał z nim umowę o zatrudnienie. Miało to miejsce ponad dwa lata temu ze względu na salafickie powiązania B.

 

Krajowy Sąd Pracy w Hanowerze stwierdził, iż firma nie udowodniła dostatecznie zagrożenia związanego z osobą Algierczyka. Nie miało znaczenia, że Samir B. został powstrzymany w ostatniej chwili przez policję przed wyjazdem do Syrii. Obawy kierownictwa Volkswagena o to, że salafita dokona zamachu na terenie zakładu sąd uznał za nieuzasadnione.

 

Przed rozprawą islamista prowokacyjnie filmował telefonem obecnych w sądzie przedstawicieli mediów, lecz pliki miały zostać usunięte z jego aparatu. 

 

Samir B. pracował jako monter i zarabiał 3,5 tysiąca euro miesięcznie.

 

Koncern może odwołać się od wyroku do Federalnego Sądu Pracy.

 

 

Źródło: tvp.info, bild.de

RoM

 

 

 


DATA: 2018-03-13 19:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pamiętajmy o tym że PO chciało na rozkaz Berlina przyjąć tysiące jemu podobnych ''pracowników'' z Syrii, Iraku, i Bóg wie skąd jeszcze. Jeden z jej posłów (PO) powiedział w wywiadzie dla RMF FM że Polska jest gotowa przyjąć w zasadzie każdą ilość uchodźców. To są jego słowa. Natomiast pod rządami Waltz (która to również jest z ramienia PO) w Warszawie został zbudowany meczet. Nikt nie pytał o zgodę mieszkańców Warszawy. Narażając ich tym samym na niebezpieczeństwo.
3 miesiące temu / onyx
 
Muzułmanin w Niemczech i pracował?
3 miesiące temu / trooper
 
Prawo szariatu ma być wprowadzone w całej UE w czerwcu. W Polsce również, nieważne czy pod szyldem UE czy PiS-owskiego Chabad. W końcu Eurazja to wspólna żydowska idea.
3 miesiące temu / the end
 
Czyżby faszyzm wrócił do Niemiec i państwo decydowało, kogo mają zatrudniać prywatne firmy? O zgrozo. (i nie ma tu znaczenie, czy jest to salafita o zapędach terrorystycznych czy zwykły konował, który nie pali się do pracy)
3 miesiące temu / aaa
 
Przepraszam nie było pytania w bild też piszę,że 3500 euro . Swoją drogą nieźle im tam płacą.bo Polakom to raczej wątpię by płacili nawet brutto 3500
3 miesiące temu / Tomasz00
 
3.5 tys? Może 1.5?
3 miesiące temu / Tomasz00
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.