Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Komunistyczne piekło aborcji. Mocna rozmowa z prof. Kornatem II Jaka jest prawda?


Odtwórz w YouTube
 

To Związek Radziecki był pierwszym krajem, który zalegalizował aborcję. Kraje zachodu poszły śladem zbrodniczej ideologii komunistycznej - mówi sowietolog prof. Marek Kornat w programie "Jaka jest prawda?". Czy Trybunał Konstytucyjny, podejmując decyzję w sprawie aborcji eugenicznej, będzie miał na uwadze, że podejmuje decyzję cywilizacyjną?


DATA: 2020-11-18 07:34:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Przyzwolenie to nie nakaz ale wybór a wyboru się nie powstrzyma.
12 dni temu / racjonalista
 
nigdy nie było przymusu czy nakazu ,taki był jedynie w Chinach -polityka jednego dziecka
13 dni temu / ale
 
W Polsce dzieciobójstwo było legalne od 1932 roku. Vide: Dziennik Ustaw rok 1932 nr 60 poz. 571 art. 233. Tylko w ZSRR było wolno więcej w tym zakresie a i tak tylko do czasu. Nie żaden Hitler, nie żaden Stalin a Józef Piłsudski wprowadził to prawo. Państwo Piłsudskiego było państwem faszystowskim. Nota bene szczyt rzezi wołyńskiej, tzw. Krwawa niedziela przypadał dokładnie na 11 rocznicę wprowadzenia tego "prawa".
1 miesiąc temu / Paweł
 
Błędna i niepotrzebna jest fotografia J. Stalina. Właśnie Stalin zabronił tej zbrodni w Rosji. Również w Polsce, dopiero po śmierci Stalina zalegalizowano to dzieciobójstwo.
1 miesiąc temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.