DZIŚ JEST:   22   LIPCA   2019 r.

Św. Marii Magdaleny
Bł. Nicefora
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kto drogę skraca ten do domu nie wraca. OJCA domu. Człowiek już nie raz chciał poprawiać Boga zawsze się to źle kończyło
4 miesiące temu / Ag
 
Stormer piszesz bzdury wkraczanie w Boskie kompetencje i w dzieło stworzenia tworzenie istot które miały się nienarodzić już było i zakończyło się potopem
4 miesiące temu / X
 
Tak zwane "szaraki", czyli popularne ufoludki z wielkimi oczyma są, wbrew wszelkim możliwym pozorom, takimi samymi ludźmi jak my. Są właśnie efektem eksperymentów genetycznych. Zaczęli to Niemcy jeszcze przed II wojną światową, gdy chcieli stworzyć superwojownika aryjskiego. Po śmierci Mengelego w 1979 r. projekt przejęli Amerykanie i nieco go zmodyfikowali. Szykują nam w ten sposób wielką chryję, bo ufoludki mają przerazić, dogłębnie przerazić całą ludzkość, która wtedy bez oporu podda się pod zarząd NWO. I o to właśnie im chodzi.
4 miesiące temu / Bolek
 
No ale jeśli udało by się z genomu człowieka usunąć wszelkie choroby genetyczne, uodpornić na choroby niegenetyczne to co w tym złego?
4 miesiące temu / F.
 
Biotechnologiczne samodoskonalenie to normalna droga ewolucji inteligentnego gatunku i nie ma żadnego konfliktu z szeroko pojętym człowieczeństwem i religią katolicką.
4 miesiące temu / Stormer
 
W USA i innych liczących się na świecie krajach też na pewno trwają takie eksperymenty, tylko z uwagi na opinię publiczną są trzymane w ścisłej tajemnicy. W dobie silnej rywalizacji z Chinami i bezwzględnej walce o wpływy i przewagę technologiczną, trudno by było uwierzyć, że ot tak z powodów etycznych oddadzą Chińczykom pole bez walki i pozwolą im zmonopolizować tę dziedzinę.
4 miesiące temu / rndm1234
 
- To ja poproszę dziewczynkę. Chciałbym, aby miała ona niebieskie oczy i miała uzdolnienia sportowe.
4 miesiące temu / Homeomorfismus
 
Gdzie nie ma Jezusa Chrystusa tam kończy się człowieczeństwo a zaczyna piekło.
4 miesiące temu / Jacek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.