DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dobry tekst. Zwłaszcza podsumowanie- słowa Matki Bożej do Bernadetty Soubirous, które powinny dawać do myślenia. @A:dam z Katowic-równie dobrze można powiedzieć, że nie istnieją żadne wirusy bo ich nie widać a ziemia jest płaska.
5 miesięcy temu / raf
 
Nie istnieją testy potwierdzające obecność wirusów,celowo WHO robi wszystko by pompować bajkę o śmiertelnym wirusie i realizować kilka złożonych celów. Ten czas potwierdził też jednen smutny fakt-ogromna większość Polaków jest przerażająco głupia.
5 miesięcy temu / Adam z Katowic
 
Oto dwie ścieżki przyjęcia Komunikantu: 1. ręce kapłana - ręce wiernego - usta wiernego 2. ręce kapłana - usta wiernego A teraz powiedzcie, na której z tych ścieżek istnieje większe prawdopodobieństwo zakażenia? I po co KŁAMAĆ kiedy przyjdzie za to zapłacić po śmierci...
5 miesięcy temu / lilu
 
Człowieku skąd ty wytargałeś o 10000 przypadkach chorych na Śląsku ?? Mieszkam na Śląsku i nie znam nikogo ani moi znajomi nie słyszeli o jakichś chorych na ten wirus.
5 miesięcy temu / Karo
 
ale 10000- przypadków czego????? tego wirusa, podejrzewam, że każdy z tym wirusem w jakimś procencie się obraca, ale od stwierdzenia wirusa rzekomymi "testami" do choroby jeszcze daleko, to tak jakby powiedzieć, że laboratorium stwierdziło, że mam wirusa grypy, no ok czuję się normalnie jestem zdrowy, grypa się nie rozwija i nie rozwinęła, w sumie wirusa już nie ma kompletnie po co ta panika, po co ten test? Jak zauważę u siebie jakąś niewydolność płucno-oskrzelową wtedy dopiero można mówić o chorobie i wliczać taki przypadek jako epidemiologiczny, czyli z tych 10000 wyjdzie ile 100? 500? A pytanie kolejne czy tym wirusem, nie można np sterować, tzn np osłabiać na jakimś obszarze odporność organizmu np anteny 5G w celu zniszczenia np przemysłu kopalnianego w celu dekarbonizacyjnym, albo druga metoda, metodą fałszywych testów wywołać sztuczną epidemie, czy epidemiolodzy badają stan tzw "zakażonych" na śląsku, bo wyniki tych obserwacji byłyby ciekawe.
5 miesięcy temu / pandemia kłams
 
Na śląsku nagle pojawił się wirus, gdy górnicy mieli jechać na protest do stolicy. Podejrzana sprawa, tym bardziej że 98% osób u których wykryto wirusa nie ma żadnych objawów choroby. Albo testy wadliwe, albo wirus tak zmutował, że już nie jest groźny.
5 miesięcy temu / ola
 
Spokojnie, to tylko pandemia... Komunia zwyczajowo.
5 miesięcy temu / PI Grembowicz
 
Czyli już po pandemii? To skąd ponad 10000 przypadków na Śląsku?
5 miesięcy temu / pp
 
Księża wykorzystali panikę związaną z fałszywą epidemią do wprowadzenia komunii na rękę. Wątpię, że stało się tak na skutek troski o higienę, bo gdyby tak było to już by wrócono do komunii do ust, bo ta niby-epidemia jest podobno w odwrocie. Rozdawanie komunii na rękę staje się coraz częstsze.Kapłanom brakuje wiary w rzeczywistą obecność Ciała Pańskiego, bo gdyby wierzyli to by kazali ludziom klękać i dbali by najmniejszy okruszek nie spadł na ziemię. Rozdają na rękę, jak zwykły pokarm, jakieś cukierki, a nie Ciało Pana Jezusa. Masoni się cieszą.
5 miesięcy temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.