Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   MAJA   2020 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Komunia na rękę, co dalej z przesłanką eugeniczną, lista wyborcza Wiosny - Przegląd Prasy


Odtwórz w YouTube
 

Coraz powszechniejsza praktyka przyjmowania Komunii Świętej na rękę, Joanna Scheuring-Wielgus na liście wyborczej Wiosny oraz pytanie co dalej z usunięciem przesłanki eugenicznej były tematami przeglądu prasy Jacka Ożoga. Gośćmi programu byli redaktorzy Marcin Austyn i Piotr Relich.


DATA: 2019-08-23 12:17:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Najbardziej bulwersujące dla mnie jest udzielanie komunii św. przez tzw. nadzwyczajnych szafarzy świeckich czyli żonatych facetów przebranych w białe alby! Moja parafia ma ich aż dwunastu, a archidiecezja powyżej tysiąca! Dla mnie jest to permanentne świętokradztwo! Ale mój proboszcz sądzi inaczej - uważa ich obecność przy ołtarzu za coś wspaniałego! Przykład z ostatnich dni: rekolekcje - msza św. wieczorna - 3 kapłanów + 3 żonatych facetów udziela komunii św. Natomiast 2 kapłanów w pełni sił wypoczywa w zaciszu plebani! I nie ma żadnej możliwości zmiany tego stanu rzeczy. Żeby w godny sposób tak jak czyniłam przez kilkadziesiąt latprzyjmować komunię św.z rąk celibatariuszy muszę uprawiać tzw. "churching". Na szczęście
ponad 1 rok temu / Poznanianka
 
Co za bzdurne wykręty ,że nowa architektura kościoła nie pozwala na dostawianie w nich balasek .Nawet w najmniejszych kościółkach stały kiedyś balaski a wiernych w kościołach była przytłaczająca ilość i nie stanowiły problemu . Obecnie wiernych jest jak na lekarstwo a komunię św. na stojąco tłumaczy się względami praktycznymi, istna paranoja .
ponad 1 rok temu / Glos sumienia
 
.... Tylko Fatima nas uratuje!!
ponad 1 rok temu / Gosc
 
czy ksiądz może odmówić Komunii Św. osobie, która uklęknie wbrew przyjętej w danym kościele "modzie"?
ponad 1 rok temu / Samanta
 
Myślę, że dla Boga ważniejsze jest czystość serca przyjmującego komunie, niż czy ma to odbywać się na stojąco czy na klęcząco. Jezus pokazywał że treść jest ważniejsza od formy.
ponad 1 rok temu / Atropina
 
Pozwolę sobie przytoczyć świadectwo dusz czysccowych które mówią że przyjmowanie Komunii Świętej na rękę jest gorszym grzechem niż aborcja. Jak podaje książka Ostrzezenie z zaświatów za tymi zmianami stoi konkretny demon a na imię mu Judasz.
ponad 1 rok temu / Jagoda
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 139 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.