Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2018 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Komu zależy na „tęczowym” harcerstwie? [VIDEO]


W harcerstwie ważne są nie tylko wyrażane poglądy, ale całokształt życia osobistego. Co zatem do przekazania harcerzom miał aktywista LGBT, obnoszący się ze swym stylem życia? O tym dlaczego nie można bagatelizować tego rodzaju inicjatywy w ZHP z Kazimierzem Przeszowskim z Centrum Życia i Rodziny rozmawia Roman Motoła. 

 

Protest przeciw działaniom ZHP można podpisać TUTAJ.


DATA: 2018-10-03 06:47:00
AUTOR: TRWA PROTEST PRZECIWKO SZERZENIU HOMOIDEOLOGII W ZHP
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Harcerstwo powinno wzmacniać cechy charakterystyczne dla płci. Tam się zdobywa sprawności, niektóre charakterystyczne dla płci.Chłopak powinien być kształtowany na mężczyznę,wojownika dbającego o żonę i dzieci a dziewczynka do roli przyszłej matki i opiekunki "ogniska" domowego. Jak trzeba pomóc, nic nie stoi na przeszkodzie aby jedno drugiemu pomagało, by np mężczyzna posprzątał, zrobił posiłek. Dorośli, którzy chcą propagować homoseksualizm wśród dzieci i młodzieży powinni być odsuwani od pracy wychowawczej i nauczycielskiej. Homoseksualizm zawsze istniał, ale to nie znaczy, że powinni mieć społeczne przyzwolenie na "małżeństwa" z partnerem tej samej płci. Mają te same prawa co heteroseksualni. Nie zgadzam się dla nich na specjalne prawa pozwalające im publicznie obnosić się ze swoją przypadłością. Miałem sąsiada homoseksualistę. Zachowywał się normalnie, nie afiszował się i nikt mu nie dokuczał. Jerzy Kwiatkowski z Piły.
2 miesiące temu / [email protected]
 
niestety homosie opanowują coraz więcej przestrzeni publicznej zamiast być tzw. marginesem społecznym brońmy się i dozbrajajmy nawet w czarnoprochowce
2 miesiące temu / pol
 
ZHP ma monopol. Tzw. rozłamowcy czyli ZHR są głównie w dużych miastach. Nie wszędzie jest możliwość alternatywy.
2 miesiące temu / 9876
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 82 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.