DZIŚ JEST:   25   MARCA   2019 r.

Zwiastowanie Pańskie
Św. Prokopa
 
 
 
 

Komu zależy na depopulacji? Prawda o zbrodniach powodowanych mitem przeludnienia

Komu zależy na depopulacji? Prawda o zbrodniach powodowanych mitem przeludnienia
fot.REUTERS/Ivan Alvarado/FORUM

Cała populacja świata może się zmieścić na lądzie wielkości Teksasu, gdzie byłoby miejsce dla domu i podwórka dla każdej rodziny. A współczesna technologia daje nam możliwość wyżywienia świata trzykrotnie większego. Wbrew fałszywej narracji forsowanej przez zwolenników kontroli ludności (którzy są niezmiennie białymi i bogatymi mieszkańcami Zachodu), świat nie jest przeludniony, ani też większa liczba ludzi nie prowadzi do ubóstwa. Jest wprost przeciwnie - pisze Christine Niles z ChurchMilitant.com.

 

Autorka podaje przykłady miejsc, które są gęsto zaludnione, a mimo to mają najwyższy standard życia i kwitnącą gospodarkę (np. Singapur, Hong Kong) oraz te, które są najmniej zaludnione i są najuboższe (zwłaszcza kraje Afrykańskie: Republika Środkowej Afryki, Kongo, Liberia itp.). „Mniej ludzi oznacza mniej miejsc pracy, co oznacza mniejszą produkcję, co oznacza mniej towarów, co oznacza niższy standard życia” – zauważa. Niebagatelnym problemem jest też panująca w ubogich rejonach świata korupcja i defraudowanie pieniędzy przeznaczonych na pomoc w zmniejszaniu ubóstwa.

 

Dziennikarka zwraca uwagę na tragiczny aspekt kłamstwa o przeludnieniu: „programy represyjnej kontroli urodzin” i podaje przykłady takich krajów, jak „Peru, gdzie 100 tys. wiejskich kobiet zmuszono wbrew ich woli do podwiązania jajowodów, czy Meksyk, gdzie ubogim kobietom grozi się utratą opieki medycznej, jeśli nie zgodzą się na sterylizację”. Najdrastyczniejsze jednak przykłady pochodzą z Chin, gdzie kobietom narzuca się dopuszczalną liczbę dzieci. Jeśli jednak złamią zakaz, „zaciąga się je do klinik, przywiązuje do stalowych stołów, a ich nienarodzone dzieci – nawet do dziewiątego miesiąca – siłą abortuje, zmuszając jednocześnie matki do patrzenia”.

 

Dalej Christine Niles przytacza wstrząsające świadectwo jednej z takich kobiet, występującej pod pseudonimem Wujian, która złożyła zeznania w Kongresie Stanów Zjednoczonych. Kiedy dowiedziała się, że jest przy nadziei, zaczęła ukrywać swój stan przez urzędnikami. Sprawa się jednak wydała i biciem zmuszano jej męża do wyjawienia miejsca jej pobytu. W końcu ją znaleziono, gdy była w trzecim trymestrze ciąży. Urzędnicy wywlekli ją z domu, zawieźli do kliniki, gdzie przywiązali ją do stołu, a następnie pielęgniarka wstrzyknęła przy pomocy długiej igły toksyczny rozczyn w główkę jej nienarodzonego dziecka. „W tej chwili był to dla mnie koniec świata – relacjonuje Wujian – i poczułam, że nawet czas się zatrzymał. Nie zdawałam sobie sprawy, że coś gorszego wydarzy się później”.

 

Następnego dnia dokończono w pokoju chirurgicznym potworną procedurę. By zaoszczędzić czytelnikom zbyt wielu porażających szczegółów, wspomnijmy tylko, że nieszczęśliwa matka mogła słyszeć, jak chirurgiczne nożyce tną ciałko jej dziecka na kawałki. „W końcu ta podróż do piekła – operacja – dobiegła końca, a jedna z pielęgniarek pokazała mi swą pincetą część zakrwawionej stópki. Poprzez łzy obraz zakrwawionej stópki utrwalił się w moich oczach i w moich sercu i tak wyraźnie widziałam pięć zakrwawionych małych paluszków. Natychmiast dziecko wyrzucono do kosza na śmieci”.

 

Tekst został zilustrowany dwoma wstrząsającymi zdjęciami, na których rozmazano szczegóły. Przedstawiają one dwie nieszczęśliwe matki, którym położono obok na łóżku strzępy ich nienarodzonych dzieci, bo nie miały pieniędzy na pokrycie kosztów usunięcia zwłok przez szpital.

 

Źródło: ChurchMilitant.com

Jan J. Franczak

DATA: 2017-07-21 14:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W krajach "cywilizowanych" takich jak: Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania czy Niemcy też jest aborcja, chociaż nie przymusowa ale spowodowana praniem mózgu ludności cywilnej i niechęcią kobiet i mężczyzn do posiadania dzieci. Nie piszcie więc tych pierdół o tym, że Chiny są takie be. Owszem, jeżeli to co ta Chinka opisała jest prawdą to ja to potępiam jak najbardziej, ale z drugiej strony zastanówmy się, jeżeli ona rzeczywiście to przeżyła to skąd zdjęcia o których w artykule wspomniano. No chyba sobie ta kobieta na pamiątkę tych zdjęć nie zrobiła ani nikt w miejscu wykonania zabiegu by takich zdjęć dla niej nie zrobił. Co do nie kupowania chińskich towarów to nie rozumiem niby czemu. Katolicy chętnie oszukują pracowników a także klientów wciskając kit jaki to ich towar jest wspaniały. To po chrześcijańsku prawda? A może przestańcie kupować w niemieckich marketach, przecież Niemcy są za aborcją. Kanadyjczyków i Amerykanów towarów też nie kupujcie.
2 miesiące temu / KupujWChinach
 
No tak bo w chinach jak ci sie rodzi 2 dziecko to kazda obywatelke łapią do stolu i abrocja.A nie np odcinają pewne przywileje dla rodzin wielodzietnych
ponad 1 rok temu / To niezle
 
To są niebezpieczne narody jak się morduje własnych obywateli wywołać wojnę to pryszcz i jak zginie kilkaset milionów ludzi to szczęście.W Polsce mieszkają chińczycy mają szczęśliwe rodziny w których są dzieci i nikt im nie broni ich rodzic .
ponad 1 rok temu / Marek
 
juz 200 lat temu wspominano, ze Europa jest przeludniona...mysle, ze jakas grupa ma paranoje na tym tle
ponad 1 rok temu / maniek
 
Nawróć się narodzie Chin do Boga Prawdziwego w Trójcy Świętej Jedynego! Inaczej zginiesz w swoich grzechach, a ziemia Twoja nie będzie rodzić Ci urodzaju, otworzą się sklepienia niebieskie i powodzie Cię zaleją. A jak matka cierpiąca przy oglądaniu swego zamorodowanwego dziecka drży i płacze, tak i Towja ziemia zacznie trząść się z gniewu na Ciebie za grzechy Twoje! Poznasz tedy gniew Pana, a nie będziesz miał gdzie uciec. Lud Twój, o Chiny, zacznie ginąć marnie, bo nie usłuchaliście głosu Pana - Stwócy Życia.
ponad 1 rok temu / xyz
 
popieram!Bojkotowac chinskie produkty jak tylko to mozliwe,bo niestety czasami juz nie ma wyboru:-(
ponad 1 rok temu / goj
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.