Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   LISTOPADA   2019 r.

Św. Cecylii, męczennicy
Św. Sawy
 
 
 
 

Komu służy ideologia gender?


Człowiek, który jest seksualizowany od najmłodszych lat, nie będzie zdolny do stworzenia więzi z drugim człowiekiem - twierdzi w rozmowie z PCH TV Gabriele Kuby, niemiecka socjolog i matka trojga dzieci.


DATA: 2013-09-10 20:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

przeciez to w demokracji decyzje naleza do wiekszosci, a mniejszosc usiluje to zmienic . To wowczas jest dyktatura. Nie jest do pojecia ze mniejszosc /genderysci jako skrot myslowy/ tak zgrabnie wykorzystuje demokracje przy naszej biernosci.
ponad 3 lata temu / stala
 
Gdyby nie gender to nieszczęsna p. minister Beata Kempa NIE mogłaby pełnić swojego urzędu!!! W myśl pewnej poprawności powinna siedzieć w garach i rodzić kupę dzieci...
ponad 3 lata temu / cabba
 
Gender to nie żadna "ideologia", ani "żałosna odchyłka" - to sprytnie przemyślana i sowicie opłacana taktyka wykańczania (czytaj mordowania) ludzkości, stworzona i sponsorowana przez masońską mafię. Powiem w skrócie: jeśli chcesz wytępić mrówki w kuchni, to zabijanie robotnic kapciem nic nie da. I to już masoni odkryli. Wiedzą, że nawet III Wojna Światowa nie wytępi ludzkości do założonej przez nich liczby. Aby zabić mrowisko - wystarczy wyłożyć podstępną karmę upośledzającą zdolności składania jajeczek przez królową! Zatem atak na rodzinę jest dokładnie tym samym. Cel - upośledzenie zdolności reprodukcyjnych społeczeństw. I do tego służy gender, porno, promocja LGBT i rozwiązłości oraz ostatnio nawet kazirodztwa.. Cel już jest osiągnięty - poziom reprodukcji spadł do 1,3 dziecka/rodzinę. Sami wyzdychamy jak szczury. Proste.
ponad 5 lat temu / nablador
 
Gender to nie ideologia tylko angielskie słowo oznaczające płeć.
ponad 5 lat temu / TheModern
 
Gender to nie jest żadna ideologia, tylko żałosna odchyłka psychiczna!
ponad 5 lat temu / Likaon2001
 
Zgadzam się w 100%
ponad 5 lat temu / Hubal
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 118 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.