DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Komorowski oddaj moje 100 milionów – Internet kpi z państwa po fiasku referendum

Komorowski oddaj moje 100 milionów – Internet kpi z państwa po fiasku referendum
fot. FORUM

Nie znamy jeszcze całkowitej frekwencji referendalnej podczas przeprowadzonego w niedzielę plebiscytu, ale większość komentatorów wróży katastrofę – lokale wyborcze świeciły pustkami. Prasa podkreśla także kompromitację idei JOW.


7,48 proc. - tyle wyniosła frekwencja według pierwszych cząstkowych danych podanych przez Państwową Komisję Wyborczą.  Dane te dotyczą 32 okręgów spośród 51 okręgów referendalnych.


Przypomnijmy, że aby referendum było ważne, potrzebna jest frekwencja wyższa niż 50 proc. Komentarze opozycji świadczące o tym, że Bronisław Komorowski zarządzając referendum robił to wyłącznie na potrzeby naszej kampanii wyborczej. Niecałe dwa tygodnie po referendum wyborcy pokazali więc Komorowskiemu, co myślą o takim zachowaniu. W niedzielę zaś pokazali, co sądzą o zarządzonym w takim stylu referendum.


Spośród kilku procent głosujących Polaków za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych opowiedziało się 79,88 proc. głosujących, za utrzymaniem obecnego systemu finansowania partii politycznych 16,4 proc., a za rozstrzyganiem wątpliwości podatkowych na rzecz podatnika  94,22 proc.


Internet aż huczy od komentarzy dotyczących frekwencji: 

DATA: 2015-09-07 08:14
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

cd. ...swoje obietnice, w kontekście realizacji polityki historycznej!
ponad 4 lata temu / niezależny
 
Realizowanie polityki historycznej obiecanej przez Pana Prezydenta Andrzeja Dudę, będzie możliwe gdy: - zerwie ?koalicję? PiS-KOR-niki i odetnie pępowinę od J. Kaczyńskiego, znanego rozbijacza prawicy, wychowanka J. J. Lipskiego, socjalisty, - wycofa naszych żołnierzy z Afganistanu, - wznowi ekshumację w Jedwabnem, którą wstrzymał Lech Kaczyński, - zdelegalizuje lożę masońską B´nai B´rith, na reaktywowanie której wyraził zgodę Lech Kaczyński; - odtajni aneks w sprawie likwidacji WSI, - rozliczy uczestników tzw. ?okrągłego stołu?, m.in. Jarosława Kaczyńskiego i innych, - usunie ze swojego otoczenia członków PZPR oraz tzw. ?KOR-ników? i ?tropikalnych?. Panowie redaktorzy, dziennikarze proszę wywierać presję na Pana Prezydenta, aby realizował swoje obietnice, w kontekście realizacji
ponad 4 lata temu / niezależny
 
Teraz Polacy oczekują od pomysłodawców i przyklaskujących temu megareferendum zwrotu kosztów w wysokości ponad 80 mln złotych. Pieniądze oddac potrzebującym.
ponad 4 lata temu / jan
 
"Komorowski oddaj moje 100 milionów" - chyba PAD oddaj! Mógł bez trudu odwołać to referendum. No ale wtedy musiałby zrezygnować ze swojego. I w ten sposób oberwał dwa razy a BUL z niego teraz rechocze :-D
ponad 4 lata temu / Stormer
 
JOW-y czy nie JOW-y - nie ma znaczenia w jakim systemie wybieramy sobie PANA na 4 lata. Chodzi o to, aby skończyć z totalitaryzmem władzy, abyśmy mogli znów decydować o swoim życiu.
ponad 4 lata temu / TFilip
 
Kto nie pamięta historii skazany jest na jej ponowne przeżycie?. Historycy i publicyści kojarzeni ze środowiskami patriotycznymi poruszają trudne tematy z naszych dziejów, bo przyszłość budować można tylko na prawdzie! Więc: polityczna i nacyjna bliźniaczość PO i PiS wywodzi się z podobnych startów partyjnych i nacyjnych. Prawo i nieSprawiedliwość wyszło z dawnego Porozumienia Centrum, z KOR i Unii Wolności. Platforma nieObywatelska to także bękart Unii Wolności i okolic nacyjnych. I dlatego też ich członkowie raz są w PiS, a innym razem w PO ? i tak w koło Macieju?a ilu tam komuszków, tropikalnych itd?. A efekt jest taki, że PO-PiS okupuje Polskę od 1989 roku (OS)? a jak pięknie się kłócą dla potrzeb tzw. ?mediów?! Nadzieję na zmianę niesie Pan Prezydent Andrzej Duda, który OBIECAŁ realizowanie polityki historycznej.
ponad 4 lata temu / niezależny
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.