DZIŚ JEST:   27   WRZEŚNIA   2020 r.

XXVI Niedziela zwykła
Św. Wincentego a Paulo
Św. Elzeara de Sobran
 
 
 
 

Komorowski jeszcze przepchnie ustawę o in-vitro? PO zapowiada, że przegrany musi jeszcze podpisać kilka ustaw

Komorowski jeszcze przepchnie ustawę o in-vitro? PO zapowiada, że przegrany musi jeszcze podpisać kilka ustaw
Krystian Maj/FORUM
#IN VITRO    #PO    #KOMOROWSKI    #PLATFORMA    #DUDA    #USTAWY    #PAŁAC    #PODPISAĆ USTAWY

Odsunięcie Bronisława Komorowskiego od władzy nie nastąpi jeszcze dziś. Mimo zwycięstwa Andrzeja Dudy, miejsce ustępującego prezydenta zajmie dopiero 6 sierpnia. Do tego czasu Komorowski może jeszcze w Polsce namieszać, czego bardzo chcieliby politycy PO.


Przewodniczący Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Rafał Grupiński udzielił wywiadu radiostacji TOK FM. W rozmowie z Dominiką Wielowyejską komentował porażkę Bronisława Komorowskiego w wyścigu o prezydenturę. Dziennikarka zapytała polityka także o plany na najbliższe dwa miesiące, kiedy to w pałacu prezydenckim urzędował będzie nadal dotychczasowy prezydent.


- Jedno czego na pewno nie należy robić, to oferowanie wyborczych cukierków i zmieniać zasady dotychczasowego działania. Ale trzeba dokończyć pracę nad ustawami, które są szczególnie istotne. M.in. chodzi o prawo podatkowe. Musimy przejrzeć te projekty i zająć się tymi, które Andrzej Duda może zawetować w sierpniu czy wrześniu, a które z naszego punktu widzenia są ważne i jak najszybciej je przeprowadzić.


Słowa Grupińskiego po raz kolejny pokazują arogancję, butę i niegodziwość tej władzy. W tak uwielbianej przez siebie demokracji Platforma otrzymała od wyborców czerwoną kartkę, Polska wyraźnie przechyliła się na prawą stronę, ale politycy tej partii i tak chcą przeforsowywać odrzucone przez społeczeństwo szkodliwe projekty.


Posłowie z sejmowej podkomisji zdrowia już w ubiegłą środę przyjęli projekt ustawy „o leczeniu niepłodności”. Całkowicie zlekceważyli uwagi opozycji i ekspertów, w tym prawników z Instytutu Ordo Iuris. „Pośpiech nie ma w tej sprawie żadnego uzasadnienia poza kalendarzem wyborczym. Prace nad rządowym projektem nabrały szybkiego tempa po ogłoszeniu wyników pierwszej tury wyborów prezydenckich” – informował wówczas „Nasz Dziennik”.

 

 

Źródło: TOK FM

kra


 

 


DATA: 2015-05-26 08:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bardzo dobrze, że Komorowski nie wygrał. Zawiedzeni są tym ludzie kompletnie zdemoralizowani. Tacy którzy nic pozytywnego sobą nie reprezentują. Są agresywni, kradną, często plują na Kościół. Teraz będą luksusy w porównaniu z szambem które rządziło. Zdemoralizowana połowa Polski jest przeciw Dudzie. I na pewno nie będzie prezydentem bandziorów. Myślący ludzie już dostatecznie przekonali się co do fałszu PO. Życzę zmądrzenia, choćby to miało trwać nawet 5 lat.
ponad 5 lat temu / do młoda
 
Obecne władze zmieniają przepisy dotyczące Trybunału Konstytucyjnego.W myśl nowych uregulowań prawnych Trybunał Konstytucyjny będzie miał możliwość odwołania Prezydenta."WŁADZY RAZ ZDOBYTEJ NIE ODDAMY NIGDY"komuniści namiestnicy Moskwy w PRL.Historia się powtarza.
ponad 5 lat temu / Tomasz
 
Młoda "DEMOKRACJA BEZ WARTOŚCI PRZERADZA SIĘ W JAWNY BĄDŹ ZAKAMUFLOWANY TOTALITARYZM"PAPIERZ JAN PAWEŁ II.Mylisz się to elektorat tzw.postępowy nadużywa alkohol.Ludzie nie głosują bo mają dość partii politycznych."BÓG KOŚCIÓŁ OJCZYZNA"[...]"NARÓD KTÓRY ZABIJA WŁASNE DZIECI JEST NARODEM BEZ PRZYSZŁOŚCI"PAPIEŻ JAN PAWEŁ II "BEZ BOGA ANI DO PROGA"staropolskie porzekadło.
ponad 5 lat temu / Tomasz
 
Bardzo żałuję, że Komorowski nie wygrał. Zawiedziona jestem takim głosowaniem. Znam ludzi od wielu lat którzy głosowali na Dudę i wybaczcie ale nic sobą nie reprezentują. Są agresywni, nadużywają alkoholu, często biegają do kościoła i właśnie dlatego się dziwię. Mam żal i gratuluję takiego wyboru teraz będziecie mieli luksusy. Wygrał nie wielką różnicą głosów. Połowa polski jest przeciw Dudzie. I wątpię aby był moim Prezydentem. Tak się na pewno nie stanie a daję głowę. Ale widać ludzie muszą się przekonać na własnej skórze i tego właśnie wam życzę. Ja przeżyję te 5 lat i całkiem nieźle ale pogadamy za 5 lat.
ponad 5 lat temu / młoda
 
Niech robia....ale niech pamiętaja że mamy rozum i tez pamietamy..Na jesieni damy im odpowiedź...!
ponad 5 lat temu / Witt
 
moderniku Lewica laicka jest wrogiem Kościoła Rzymsko-Katolickiego od Rewolucji Francuskiej.
ponad 5 lat temu / Tomasz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.