DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2019 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


co? może jeszcze będziemy pytać czy trzeba myć ręce po wyjściu z toalety? dość tego!!!! albo jesteśmy państwem wolny albo ogłośmy, że nie jesteśmy i nikt nie będzie miał już złudzeń...że trzeba zawalczyć o naszą wolność.
6 miesięcy temu / pytanie
 
Nie słuchać ruskich wojtków !
6 miesięcy temu / Zbigniew
 
Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie. RN BRAUN KORWIN ostatnią nadzieją???
6 miesięcy temu / Kasandra
 
PIS-ie musisz: pogońcie w końcu tych homokomuchów z EU. Suweren, czyli ja, oczekuje tego
6 miesięcy temu / qqq
 
I znowu PiS podkuli ogonek ?
6 miesięcy temu / Hanys
 
Jeszcze dodam: podziękujmy wszyscy "mężowi stanu" Lechowi Kaczyńskiemu.
6 miesięcy temu / robespier
 
A okrągłostołowy POPIS będzie ciemnemu ludowi wciskał kit o suwerenności.
6 miesięcy temu / robespier
 
@Krakus. Ja mam jedną. Jedziem? Ale do brukseli ????
6 miesięcy temu / GR
 
Nóż się w kieszeni otwiera. Czy my w ogóle mamy rząd? jechać z UE po bandzie, sprowadzić wszystkie koparki z całej polski i kopać, kopać do skutku....
6 miesięcy temu / Krakus
 
Dziwne, że jak Niemcy z Rosją budują Nord Stream 2 nie będący w interesie pozostałych krajów UE i nieekologiczny projekt to im nikt tego nie wstrzymuje, a jak Polska chce w mikroskali zrobić coś na SWOIM TERYTORIUM to UE ma to wstrzymać. PS. Nie rozumiem jakie prace mają być wstrzymane skoro PiS od 4 czy 5 lat gada o przekopie, a po 3 latach rządów nie wykopało nawet łopaty ziemi. Gdyby przed wojną tak budowali port w Gdyni to do dziś by nie piwstał.
6 miesięcy temu / Jurgen
 
Czy Polska jest jeszcze suwerennym krajem ??? Czy Polska racja stanu zależy od Brukseli? ???.
6 miesięcy temu / klaudi69
 
@Pierre :)to prosty i dobry pomysł. Coś jak kompania saperów, przekop zrobią w dwie godziny, pójniej już trzeba kończyć. Albo zadzwonić do firmy w Holandii, przyjadą i w 3 miesiące zrobią. To jest 1300 metrów!!!
6 miesięcy temu / szpulas11
 
"plany przekopu Mierzei torpedowane są przez Rosję." I przez Unię Europejską. Wniosek? Od ZSRS do ZSRE. Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela. Jak nie Unia to Białoruś. Jak Unia, to tez Białoruś.
6 miesięcy temu / Konrad Józef Turzyński
 
Opcja marzenie: na szybko rząd ściąga z kilku okolicznych placów budowy dróg cały sprzęt i na wakacje mamy gotowy kanał, pokazując gest Kozakiewicza EU-kołchozowi. Opcja najbardziej prawdopodobna: przetargi się opóźnią, wykonawcy zrezygnują, oprotestują, finansowanie się przestanie zgadzać, ekooszołomy dostaną histerii znajdując lokalnego żuczka wiślanka i żabkę mierzejankę, za które dadzą się rozjechać koparką i kanałek odejdzie do historii reformy sądów, ustawy IPN, czy zatrzymania aborcji. Przepraszam za mój optymizm.
6 miesięcy temu / Pierre_
 
Rząd juz powinien szybciutko wysłać list z przeprosinami ze sobie pozwolił na taka samowolę i bez wiedzy wielkich urzedasow z kołchozu czytaj UE,coś próbował kopać toz to skandal. Jak długo będziemy się jeszcze dawać poniżać. Referendum i żegnaj kołchozie to moje marzenie i myśle ze nie tylko moje.
6 miesięcy temu / Kazimierz
 
No i po "przekopie"... Podejrzewam, niestety, że naszym rządzącym jest to nawet na rękę - zła "unja" nie pozwoliła a oni tak chcieli. Jak z reformą sądów, ratowaniem puszczy. No nie da się i już. Żeby zamarkować spełnianie obietnic proponuję jeszcze rozpocząć kopanie tunelu w Świnoujściu czy tworzenie województwa środkowopomorskiego, tylko tak żeby UE/KE/PE i inne "E" na pewno zablokowały.
6 miesięcy temu / Wojtek
 
Jeżeli rząd wstrzyma pracę,Założę Żółtą Kamizelkę.
6 miesięcy temu / Paweł
 
Juncker tupnie nogą i "Dobra zmiana" blednie....Czy znajdą się w Polsce jeszcze Mężowie Stanu za których warto iść jak w dym????
6 miesięcy temu / do POdkulonych
 
Komisje regionalne państw członkowskich powinny ( przede wszystkim powstać takowe ) zbadać / zweryfikować, co do urzędników komisji europejskiej : zasadność wysokości płac, przydatność stanowisk, doboru tematów znajdujących się w ich agendzie, dotychczasowych prac i osiągnięć, itd. itp. .
6 miesięcy temu / fensys
 
Bruksela niech się skupi na inwazji imigrantów. Tak będzie lepiej i dla nich i dla całej Europy!
6 miesięcy temu / Karol
 
Boże coś Polskę tyle razy ratował uratuj i teraz i spraw by maj był miesiącem dziękczynień majowych. Biegnijmy w maju na nabożeństwa z prośbą o zwycięstwo i pokonanie ciemności. Niech maj pięknym kwieciem europejskim rozkwita, a nie jakimiś hybrydami.
6 miesięcy temu / banita
 
Na niemieckich, mocno prawicowych stronach można znaleźć masę wpisów bez ogródek wzywających do podjęcia kroków celem odzyskania Konigsberga. Co do Breslau, Stettin czy Allenstein jest ich już znacznie mniej i najczęściej nie są precyzowane tak jasno i konkretnie, jak te dotyczące rosyjskiej enklawy. Należy jak najszybciej opuścić tę IV Rzeszę (zwaną Unią Europejską), o ile jest to jeszcze możliwe w sposób bezkrwawy.
6 miesięcy temu / Kazimierz S
 
:)te one to nie chcą tego przekopywać ino gadać i gadać. To jest 1300(tysiąc trzysta ) metrów a nie kanał sueski:) gdyby dwa lata temu ,,Pan Ignac,, wziął szpadelek i zaczął kopać to na wiosnę by skończył, a jeszcze ,,za swoje,, by najął pomocników za pieniądze ze sprzedaży bursztynu wykopanego ,,przy okazji,,:)
6 miesięcy temu / szpulas11
 
Kto w Polsce rządzi? Może ten rząd jest niepotrzebny.
6 miesięcy temu / DNA
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.