DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wszyscy z nas, którzy łakniemy normalności i polskości w naszym życiu zastanawiamy się i nie możemy zrozumieć tych ostatnich roszad w naszym rządzie, dlaczego wymienia się Premiera rządu -kobiety, która widać całym sercem oddana jest Polsce i Polakom. Widać to było w jej gorącym głęboko patriotycznym ostatnim przemówieniu w Sejmie. Nie rozumiemy?.? W tym miejscu nasuwa się myśl z pojęcia wędkarstwa, że żyłka z grubą ryba złapaną na haczyk skończyła się i teraz zacznie się tylko powolne przyciąganie zdobyczy- Tak jak to czyni wędkarz, żeby żyłka się nie zerwała, gdy się ją będzie zbyt zdecydowanie i silnie przyciągać i znów popuścić aby znów podciągnąć za jakiś czas... Trzeba aby zdobycz na początku silna z czasem się wymęczyła , żeby następnie ją schwytać swobodnie do podbieraka?. Tak Rodacy to właśnie się staje. Nowy Premier, młody wydawałoby się , że tak dużo zrobił wcześniej jednak jak z analizujemy, że tak naprawdę to tylko były wielkie plany ?
ponad 2 lata temu / Dziadek
 
Ładnie "legalnie" komuś pompują pieniądze do kieszeni : )
ponad 2 lata temu / TtZ
 
No tak, inni lamentować nie powinni, ale na twoje lamentowanie zawsze można liczyć.
ponad 2 lata temu / do Iskierka
 
GlifosT morderca ludzi, zmiany klimatyczne to samo,skandal,depopulacja ludzi, zwierząt i gleby,te pieniądze PR,skazać na likwidację programów zmiany klimatyczne, geoinzynieria i Randall, nie odnawiać licencji zabójcy
ponad 2 lata temu / Szydelko
 
pod płaszczykiem dbani o nasze dobro gejtsowie iwestuja w kontrole rynku zywnosci - gdy wszystkie rosliny uprawne beda GMO wtedy ten kto bedzie miał na nie patenty stanie sie panem swiata i naszego życia
ponad 2 lata temu / citizen
 
Jak łatwo jest LAMENTOWAĆ i czekać na cud od Pana Boga. A może by Kościół i różne nadaktywne INICJATYWY KOŚCIELNE zabrały GŁOS i ZORGANIZOWAŁY MANIFESTACJĘ w Warszawie w sprawie odrzucenia GMO i umów w tym temacie. Pan Morawiecki jako bankier/ finansista na pewno poprze tych , którzy GO WYBRALI dla interesów ekonomicznych i gospodarczych ( w tym zalania naszego rynku żywnością GMO). Bójmy się. Czy Matki Polki nie powinny ZABRAĆ ZDECYDOWANEGO GŁOSU ? Na mężczyzn nie ma co liczyć - gatunek bojaźliwy, leniwy i wymarły. Przecież chodzi o nasze DZIECI I WNUKI. Ruszcie się >Baby
ponad 2 lata temu / iskierka > na naszych oczach
 
Może to tylko zwyczajna korupcyjna współpraca oligarchii z państwami. Państwa na szczęście wszystko zmarnotrawią i wypaczą, więc aż tak nie obawiajmy się niecnych planów depopulatorów. Nawet depopulacja może zostać przez państwo spartaczona, a pieniądze na jej cel rozkradzione.
ponad 2 lata temu / aaa
 
Czym więcej politycy małpując Kościół mówią o miłości bliźniego i trosce o człowieka TYM BARDZIEJ skrycie uczestniczą w niszczeniu całej populacji zabijając nie tylko poczęte dzieci w łonach matek ale dokonując >ZABIJANIA< poprzez wprowadzanie genetycznie zmienionej żywności. Nasz rząd także w tym uczestniczy po to zostały podpisane niejawnie w tym temacie umowy między Zachodem a Polską przez Pana Prezydenta i obecnych rządzących. NIKT NIE SPRAWDZA ŻYWNOŚCI a w sklepach wszystko jest z GMO- no chyba , że jest to sklep z ekologiczną żywnością.Obecnie panuje terror, nawet jeśli nie chcesz to musisz kupić taką >TRUCIZNĘ O POWOLNYM DZIAŁANIU< bo inaczej zginiesz z głodu. Ogół narodu przyzwyczajony do oszukiwania patrzy na żywność oczami a nie rozumem. Rządzący zlikwidowali nadzór i kontrolę żywności. Przecież mamy wolny rynek. A Minister Rolnictwa pokazuje się przy suto zastawionych stolach w Kole Gospodyń Wiejskich. Jeśli już je to na pewno zdrowe produkt.
ponad 2 lata temu / iskierka
 
Boże chroń nas od tych ludzi. Tylko w Tobie nadzieja. Oni chcą nas wszystkich wymordować.
ponad 2 lata temu / na naszych oczach...
 
Depopulacja wchodzi na kolejny - wyższy poziom.
ponad 2 lata temu / west
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.