DZIŚ JEST:   25   MAJA   2020 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A oczywiste tortury,które cierpi zabijane dziecko?
11 miesięcy temu / Nick
 
A jeśli ja się źle poczuję patrząc na panią wysoką komisarz, to też mogę ją zabić, żeby nie przechodzić przez takie tortury? Będzi taka pani wysoka komisarz zadowolona wówczas?
11 miesięcy temu / sp
 
Ta ze zdjęcia najwyraźniej ma skrywane pretensje do matki, że jej w porę nie "wygracowała". Nic straconego, zgłosić jej traumę do holenderskiego "szpitala", i wiek i "rozum" po temu. Tfu! Wstrętne babsko.
11 miesięcy temu / agricola
 
Poziom intelektu tej pani dorównuje poziomowi jej urody. Na poważnie to smutne i straszne, że tego typu osoby piastują tak ważne i odpowiedzialne funkcje. Pytanie - ile jest prawdy w teoriach, zgodnie z którymi ONZ i innymi globalnymi organizacjami kierują masoni czyli de facto sataniści.
11 miesięcy temu / aw
 
Apokalipsa. No bo co innego?
11 miesięcy temu / Kasandra
 
ONZ ma siedzibę na Gorze Złej Rady - samo za siebie mówi co to jest
11 miesięcy temu / R.
 
Nie rozumiem jak zabijanie nienarodzonych może się odbywac bez nienawiści. To widać na czarnych marszach i innych protestach.
11 miesięcy temu / Przyganial koci
 
Za tą pania stoi demon
11 miesięcy temu / Wojtek76
 
Słowa "komisarza" porażają. Ona jest niebezpieczna, za takie poglądy powinna trafić za kraty.
11 miesięcy temu / magis
 
Za nazizmu przerabiano bzdurne teorie, którymi zachwycał się świat, np. eugenikę. Teraz mamy przesądy na miarę XXI wieku. Wszystko wyląduje na śmietniku historii. A potem przyjdą kolejne absurdy.
11 miesięcy temu / aaa
 
Pytanie skąd się biorą tacy dewianci? Jak można głosić tego rodzaju idiotyczne tezy?
11 miesięcy temu / wall
 
Jeśli aborcja to prawo do zdrowia, to połykanie arszeniku to prawo do zdrowego odżywiania.
11 miesięcy temu / Ioannes
 
środowiska widzące, że krojenie dzieci żywcem albo trucie ich solą też żywcem nie jest dobre nie zamykają oczu na kobietę. Może jednak nie podkreślają dostatecznie odpowiedzialności mężczyzny. 25 lat bezwzględnego płacenia alimentów za dziecko niezależnie od tego, czy jeszcze żyje jak nie, to pieniądze na fundusz sierot albo szpitale dziecięce mogłoby pomóc wielu kobietom. Facet 10 razy by pomyślał, czy warto ryzykować zostawienie kobiety samej ze swoim dzieckiem.
11 miesięcy temu / Solidarny
 
A poza tym to nie baba ale chłop z maczugą.
11 miesięcy temu / DNA
 
Myślę, że nie jest wysoka tylko niska i ma krwiożercze zapatrywania. Zdrowie jako forma mordowania.
11 miesięcy temu / DNA
 
Dla ludzi z mego pokolenia, których pierwsza połowa życia wypadła w czasach komuny, słowo KOMISARZ na zawsze będzie się kojarzyć z funkcjonariuszem bolszewickim. Przykład tej kobiety wskazuje, że skojarzenie jest zupełnie poprawne!
11 miesięcy temu / Karol
 
Modlę się czasem za takich ludzi, ale w ogóle mi ich nie żal. Żal mi tylko Pana Jezusa i Maryi, którzy przez nich ciepią... I tylko dlatego się za nich modlę. Tak naprawdę są dla mnie obrzydliwi jak ich grzech.
11 miesięcy temu / tretka
 
A na zdjęciu wygląda normalnie. Pozory mylą. Nie sądź książki po okładce.
11 miesięcy temu / Lekarz
 
patrząc na to z dystansu różnica jest taka że środowiska pro-life widzą TYLKO dziecko ,środowiska proaborcyjne TYLKO kobietę a trzeba kogoś kto spojrzy na jedne i drugie
11 miesięcy temu / lil
 
i my jeszcze jesteśmy w tym paszkwilu?
11 miesięcy temu / Gość
 
Biedna kobieta.
11 miesięcy temu / Brad
 
Mnie również żal tych ślepych mych braci i sióstr! My katolicy musimy robić wszystko żeby swoimi modlitwami i cierpieniem choć jedną duszę ocalić... ????
11 miesięcy temu / Ann
 
Nigdy nie komentuję czyjegoś wyglądu,ale patrząc na tę osobę i jej podobne to wydaje mi się,że cały charakter jaki mają ujawnia się w ich twarzach.I to bez względu czy posiadają mnóstwo pieniędzy na regeneracje kosmetyczne i ubrania szyte na miarę czy też nie.Są jednakowo brzydkie tak jak ich poglądy.
11 miesięcy temu / mylę się?
 
Zaczyna mi być żal tych ludzi. Skąd oni mają takie poglądy? Przecież dziecko nie bierze się z powietrza. Bierze się z miłości. Prawdopodobnie Ci ludzie nie znają miłości. Znają tylko seks w brudnej toalecie i tak jak traktowali swoje cialo, tak potem traktują te niewinne istoty... Jest to po prostu przerażające jak ludzkość upadła.
11 miesięcy temu / Katolik
 
Nei umiem tego logicznie skomentować, ale jak przeczytałem, odmówiłem modlitwę za tę panią i jej podobnych, i za zagrożone takimi "prawami człowieka " dzieci: Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
11 miesięcy temu / Michał Anioł
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.