DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2020 r.

III Niedziela Zwykła
Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Kolejny koncern blokuje „Strefę wolną od LGBT”

Kolejny koncern blokuje „Strefę wolną od LGBT”
Fot. cmwp.sdp.pl

Coraz głośniej wokół naklejek z hasłem „Strefa wolna od LGBT”, dołączonych do najnowszego numeru tygodnika związanego z obozem rządzącym. Po Empiku, wycofanie najnowszego numeru pisma ze swojej sieci sprzedażowej zapowiedział koncern zajmujący się dystrybucją paliw.

 

Najpierw sprzedaży „Gazety Polskiej” z naklejkami odmówił Empik, teraz do blokady dołączyło BP.

 

„Jeżeli Gazeta Polska zdecyduje się na sprzedaż jutrzejszego numeru z naklejką Strefa wolna od LGBT, wycofamy go ze sprzedaży ze stacji własnych BP. BP nie popiera postaw wyrażających niechęć wobec jakiejkolwiek grupy ludzi, unikamy podziałów, szanujemy każdego człowieka” – przeczytać można w komunikacie polskiego oddziału koncernu.

 

„Nie ma u nas miejsca na jawną dyskryminację i na treści łamiące prawo. Empik jest strefą pełną tolerancji, każdy jest u nas mile widziany wszystkich traktujemy z szacunkiem” – głosi z kolei deklaracja Empiku.

 

Skoro obie wspomniane firmy wydały komunikaty na temat blokady, a informacje o niej powielają kolejne media i instytucje (m.in. Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich), rozgłos wokół kampanii tzw. GaPola jest coraz większy. Może osiągnąć wkrótce takie rozmiary, że dotrze aż na ulicę Nowogrodzką. Kto wie, może wówczas PiS wypowie konwencję stambulską, obligującą Polskę do wykorzeniania „stereotypów” płciowych?

 

Jak na razie hasająca po ulicach polskich miast objazdowa trupa spod znaku tęczy udowadnia, że „prawicowe” władze solennie wywiązują się z genderowych zobowiązań złożonych przez poprzedników.

 

 

RoM

 

 

 


DATA: 2019-07-23 22:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
15
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

UWAGA HOMOSEKSUALIŚCI - WAŻNE ! - LGBT GENDER NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z OCHRONĄ JAKICHKOLWIEK MNIEJSZOŚCI wszelkie mniejszości SĄ ICH ZAKŁADNIKAMI - to jest RUCH POLITYCZNY który bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - KOMUNISTYCZNEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej IDEOLOGIA ODPOWIEDZIALNA ZA LUDOBÓJSTWO ponad 150 milionów zamordowanych lub zagłodzonych osób - TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! - ZASTANÓWCIE SIĘ CZY CHCECIE COŚ TAKIEGO POPIERAĆ !!!!!!
6 miesięcy temu / Edu
 
nie zaprzeczyli sami sobie ,nie przyjęli nie tyle sama gazetę co naklejki namawiające do nienawiści
6 miesięcy temu / do Czytelnczka
 
Sprawdzanie karności oddziałów frontu walki ideologicznej?
6 miesięcy temu / Trąbolot
 
"Empik jest strefą pełną tolerancji, każdy jest u nas mile widziany wszystkich traktujemy z szacunkiem? SERIO??? Właśnie sami sobie zaprzeczyliście i wykazaliście, że jesteście nie Empikiem, ale TĘPIKIEM i nie wszystkich traktujecie z szacunkiem! Już dawno przestałam kupować w Empiku. Drożyzna w stosunku do innych księgarni internetowych i do tego jeszcze zapędy ideologiczne. Innym też mam zamiar odradzać. A na BP też tankować nie muszę - wywalam ich kartę lojalnościową po uprzednim zniszczeniu i przerzucam się na inne stacje.
6 miesięcy temu / Czytelnczka
 
Szkoda gadać. Jak wielu niby katolików jest zainfekowanych ideologią sodomii. Nie rozumieją, że naszym obowiązkiem jest stawiać non possumus deprawacji. Nikt nikomu nie zabrania żyć wg wydumanych czy narzuconych stylów, ale musimy bronić naszych wartości i nie pozwolić na deprawację!
6 miesięcy temu / katopol
 
@do resi, tak zmienia się na lepsze, dewianci kpią z Katolików, parodiują Mszę Św. i profanują kościoły i wizerunek Matki Boskiej. Dziękuję za takie zmiany "na lepsze".
6 miesięcy temu / Ruski agent
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.