DZIŚ JEST:   30   MAJA   2020 r.

NMP Królowej Apostołów
Św. Joanny d'Arc
Św. Jana Sarkandra
 
 
 
 

Kolejne środowisko katolickie wspiera abp. Jędraszewskiego

Kolejne środowisko katolickie wspiera abp. Jędraszewskiego
© Artur Widak/NurPhoto via ZUMA Press / Forum

Wyznawcy ideologii LGBT dążą do przemiany struktur społecznych, zmiany sposobu myślenia, wartościowania – napisał w liście prezes Polskiej Federacji Rodzin Katolickich Kazimierz Kapera. Organizacja wsparła w ten sposób abp. Marka Jędraszewskiego, atakowanego za sprzeciw wobec homoseksualnej ideologii.

 

Kapera zwrócił uwagę, iż środowiska skupione w ramach ruchu LGBT wykorzystują narzędzie inżynierii społecznej do kształtowania sposobu myślenia drugiego człowieka. Podkreślił, iż dzieje się tak, ponieważ narzędzie to jest „sowicie” sponsorowane „przez możnych tego świata” w tym „międzynarodowe koncerny”.

 

Kapera odniósł się także do popularyzacji ideologii gender, która stanowi „radykalne bezbożnictwo” atakujące „Bożą prawdę, a miejsce czerwonej zarazy wkracza tęczowa”. Prezes Polskiej Federacji Rodzin Katolickich zwrócił uwagę, iż środowiska LGBT dążą do „akceptacji dla swoich obłąkanych racji i grzechu aktów homoseksualnych”; „chcą wyrzucenia Boga z przestrzeni publicznej”.

 

W dokumencie Kapera poparł abp. Marka Jędraszewskiego, które słowa jasno wskazujące komunistyczne inspiracje współczesnej propagandy homoseksualnej to zdecydowane świadectwo tego „co jest dobre, a co złe”.

 

„Jako katolicy zorganizowani w stowarzyszeniach rodzin katolickich, wyrażamy ogromną wdzięczność Arcybiskupowi Jędraszewskiemu za odważne, krzepiące słowa i nazywanie zła po imieniu” – napisano.

 

Polska Federacja Rodzin Katolickich to kolejna już z wielu organizacji o chrześcijańskim charakterze, która wsparła atakowanego w ostatnich dniach abp. Marka Jędraszewskiego. Przypomnijmy, że w sobotę przed kurią w Krakowie odbyło spotkanie modlitewne, stanowiące wsparcie dla krakowskiego Arcypasterza w tych trudnych momentach, gdy w odpowiedzi na głoszenie nauczania Kościoła hierarcha spotkał się z falą nienawiści ze strony postępowych mediów. W spontanicznie zorganizowanym spotkaniu modlitewnym wzięło udział kilka tysięcy osób.

 

 

Źródło: tvpinfo.pl

ged


DATA: 2019-08-14 10:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
17
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Co, jak zwykle masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu?
9 miesięcy temu / @rety
 
Wyznawcy? ideologii? LGBT - twór językowy be sensu
9 miesięcy temu / rety
 
Zgadzam sie w 100 procentach.Tak wlasnie jest.Ta cala propaganda jest finansowana przez Zachod , a celem jest rozbicie Polski.
9 miesięcy temu / Anna
 
Jestem za Arcb.Jedraszewskim
9 miesięcy temu / Poparcie
 
Popieram Abp i cieszy mnie fakt ze jest tylu wiernych Bogu.
9 miesięcy temu / Barbara
 
A episkopat milczy...
9 miesięcy temu / Arvena
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.