DZIŚ JEST:   12   LISTOPADA   2019 r.

Św. Jozafata Kuncewicza, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Bardzo dziękuję Pani dr Joannie Banasiuk za te słowa.
ponad 3 lata temu / Beata
 
Twój wpis też?
ponad 3 lata temu / do Ada
 
To wszystko jest robione na zamówienie!!!!
ponad 3 lata temu / Ada
 
@aVox. Czy zna Pan ten fragment Apokalipsy: "Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś. Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust" Ap3,15-16. Środowiska proaborcyjne są "zimne". PiS w kwestii aborcji udawał "gorącego", a okazał się "letni". Dlatego zasługuje na "wyrzucenie".
ponad 3 lata temu / r
 
Odnoszę wrażenie, że prawdziwym celem tej akcji DLA CZĘŚCI ANIMATORÓW było obalenie obecnego rządu. Podobnie jak w 2007 roku atak zawiedzionych projektodawców został skierowany na PiS a nie na środowiska proaborcyjne. Czasem trudno odróżnić naiwne poczciwiny od podstępnej agentury, a dobrymi chęciami podobno piekło jest wybrukowane.
ponad 3 lata temu / aVox
 
Tylko dlaczego pani Banasiuk zawnioskowala o wycofanie 5 lat wiezienia za zabojstwo.Przeciez to i tak mala kara.Przekombunowala jako prawnik i postapila jak ten oszukanczy PiS.Zamiast podtrzymywac zapisy projektu chciala zwyciezyc w dyskusji.Shopenhauer sie klania,niestety.
ponad 3 lata temu / Arystoteles
 
Wpelni popieram to stanowisko.
ponad 3 lata temu / Marek
 
@mcm: A co jest złego w nazywaniu morderców dzieci - mordercami dzieci? I jakich ludzi masz na myśli? Tę znieczulicę, która ma gdzieś mordowanie tysiącami niewinnych nienarodzonych dzieci, tylko dlatego że są one chore, albo dlatego że gwałciciel dokonał na matce dziecka strasznego czynu? Co do reszty argumentacji, czemu nie poprzesz legalizacji zabijania dzieci już narodzonych? Przecież zabójcy też mają dylematy "wyda się, czy nie wyda się" i też jest podziemie zabójców (płatni mordercy).
ponad 3 lata temu / r
 
Zadziwiające, że ta Banasiuk ani przez chwilę w swoim przemówieniu nie odniosła się do zastrzeżeń i powodów oburzenia tak wielu ludzi. Nic o dylematach lekarskich, nic o podziemiu aborcyjnym (juz dziś lekarzowi za aborcję grozi 5 lat a konkurencja jest, ze ho,ho), nic o gwałtach, nic o dylematach ciężarnych chorych, ktorych leczenie moze spowodować zaburzenia płodu, nic o tym co ludzi obchodzi. Ale nie jest możliwa normalna rozmowa, gdy używa się w kółko słów takich jak człowieczeństwo i mordercy. Myślę, że ta Banasiuk nie jest do prawa.
ponad 3 lata temu / mcm
 
Poruszające przemówienie ??!! Wszyscy jesteście przeciwko jakiejkolwiek aborcji do czasu tragedii...
ponad 3 lata temu / smiglo
 
PIS: coście narobili odrzucając ustawę! Słupki wyborcze ważniejsze niż życie
ponad 3 lata temu / Arturdddss
 
Tej pani rzeczywiście warto posłuchać. Merytoryka i prawda. Gdy to wszystko powiedziała zaproponowała autopoprawkę aby usunąć pkt 3, ale Marszałek Kuchciński na nią nie zezwolił. Przykre. pis gra na czas i próbuje studzić emocje, ale nie uda im się to. Po raz kolejny mieli szansę i jej nie wykorzystali.
ponad 3 lata temu / St
 
"sprawa włocławska ? matka-surogatka w dziewiątym miesiącu ciąży, dowiaduje się, że jej kontrahent wycofał się z umowy i nie chce zapłacić za dziecko, które wcześniej zakontraktował. Dziecko jest zdrowe, w pełni zdolne do życia poza organizmem matki, wkrótce się urodzi, ale kobieta po odebraniu informacji doprowadza do śmierci dziecka" - co na to zwolennicy niekarania nawet takich wyrodnych "matek"?
ponad 3 lata temu / r
 
O to właśnie chodziło. O to, by p. Banasiuk nie miała możliwości w dniu wczorajszym tak spokojnie, ale stanowczo i merytorycznie obalić wszystkich \'argumentów\' zwolenników zabijania dzieci. O to "prawicowej" partii rządzącej chodziło - żeby nie wyjść przypadkiem na takich samych aborcjonistów, jak ich opozycja.
ponad 3 lata temu / zxc
 
Za swoją postawę dr Joanna Banasiuk zasługuje na najwyższy szacunek i uznanie! Takich PRAWNIKÓW przez wielkie "P" nam potrzeba - którzy bronią tego co ważne, dobre i słuszne. A sprawa ochrony życia osób poczętych to sprawa najwyższej wagi. Takich znowu posłów przez jak najmniejsze "p" jak ci którzy stanęli po stronie cywilizacji śmierci, ponieważ "biskupi ich upoważnili" nam nie potrzeba, ani teraz ani nigdy. WSTYDŹ się "prawico".
ponad 3 lata temu / Czytelnik
 
Piękne wystąpienie, Pani Doktor! Bardzo szkoda, że w Sejmie RP nie znalazła się większość, do której sumienia udałoby się Pani dotrzeć. Podjęła Pani mężną walkę w pięknej sprawie. Niech Pan Bóg wynagrodzi Pani te starania!
ponad 3 lata temu / adw. Marcin Wawrzyniak
 
Szczęść Boże dr Joannie Banasiuk, wspaniałe wystąpienie, wielka kultura osobista i prawna! Oby, za wstawiennictwem Królowej Polski, więcej było takich Kobiet i Matek, a wówczas Zwyciężymy! Bóg, Honor, Ojczyzna!
ponad 3 lata temu / John Galt
 
Piękne i mądre przemówienie pani Joanno. Szkoda, że jego jedynym skutkiem jest fakt, że z wielu twarzy spadły maski obłudy. Zawsze to jakiś plus, ale życia niewinnym dzieciom nie zwróci.
ponad 3 lata temu / Romeus
 
Świetne przemówienie, wspaniała kobieta. Jestem pod wrażeniem Asi i chociaż osobiście jej nie znam, to bardzo ją lubię.
ponad 3 lata temu / Michu.
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.