Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   31   MARCA   2020 r.

Św. Balbiny, męczennicy
Św. Beniamina, męczennika
 
 
 
 

Kolejne odsłony antychrześcijańskiej i antypolskiej rewolucji. PRZEGLĄD PRASY PCH24TV!


Odtwórz w YouTube
 

Ponownie o atakach na profesora Bartyzela, a także o ataku na Kalwarię Panewnicką, rabinie Schudrichu, oraz o sierpie i młocie z którymi Gazeta Wyborcza "nie wie co zrobić" - na przegląd prasy PCh24TV zapraszają Jacek Ożóg, Krystian Kratiuk i Michał Wałach.

 

 


DATA: 2019-08-22 16:11:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dziwię się, że tak wielu korzysta z facebooka, który jest po to by nas niszczyć nie pomagać i robią jeszcze na tym kasę - to jest wróg!
ponad 1 rok temu / wojan50
 
Michnik popiera przyjmowanie muzułmanów do Polski a moźe by zachęcił swój kraj Izrael do przyjmowania muzułmanów.
ponad 1 rok temu / Polak
 
W sztandarowym filmie TVP 'Korona Królów", który również ma misje edukacyjną, mamy kolejnych krakowskich hierarchów jakby żywcem wyjętych z "Kleru" - pazernych cynicznych intrygantów, wszelkimi metodami walczących o swoje. No i księdza Baryczkę, oszołoma i świra, ofiarę biskupiego cynizmu. W kontrze - dobry żyd karczmarz. O tym że biskupi Grot i Bodzanta budowali wawelską katedrę -nic.
ponad 1 rok temu / ena
 
"Plemię żmijowe" to raczej słowa Jana Chrzciciela. No jakby nie były to słowa prawdziwego Żyda o Żydach no ale wyznawcy Judaizmu zapewne nie liczą się z tą prawdą.
ponad 1 rok temu / qlnick
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.