Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Kolejne homo-skandale. Dokąd zmierza polski Kościół? || JA, KATOLIK EXTRA


Odtwórz w YouTube
 

Na program JA, KATOLIK EXTRA zapraszają Krystian Kratiuk, Paweł Lisicki oraz Grzegorz Górny.

Czytaj także:
DATA: 2021-01-12 16:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Do tradycyjnej katolickiej doktryny i liturgii. Oby.
2 miesiące temu / M.
 
Skandale w Kościele zawsze były skandale np Girolamo Savonarola, Jan Hus, Luter, Aleksander IV, katarzy, albigensi itp. Tylko, że dzisiaj media przekazują wieści szybko i powszechnie a poza tym świeccy świadomi siebie hasło Kościół świadomy siebie lub świadomy celu zaczynają wyłamywać się spod przemożnego autorytetu mężczyzn-księży często złączonych ściśle z podmiotami sojuszu tronu i ołtarza. Powrót do Słowa Bożego, do życiorysów pierwszych natchnionych Duchem braci chrześcijan, lub szukanie autentycznych świadków Jezusa staje się czymś poza kontrolą katolickich hierarchów. Kryzys był zaczynem odnowy, byleby tylko zdążyć w rozpoznaniu osób i tych prądów które są znakiem tego czasu w którym przychodzi nam wieść nasze życie.
2 miesiące temu / Wierzący
 
Ciekawe czy takie programy oglądają niektórzy biskupi? :
2 miesiące temu / Mirrro
 
Niestety, trzeba było w 2015, najpóźniej w 2016 roku wpisać do Kodeksu Karnego publikowanie jakiejkolwiek krytyki wobec osoby i pamięci św Jana Pawła Wielkiego!
2 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Chciałbym wiedzieć, co stało się z klerykami, którzy oskarżyli Arcybiskupa Petza o molestowanie seksualne. Pytanie kieruję do Przewodniczącego EP ks. Abp ST. Gądeckiego. O ile mi wiadomo wszyscy ci nieszczęśnicy zostali wydaleni z seminarium. Kościół- Matka utracił piękne powołania.
2 miesiące temu / jan
 
Papieże, z radosnego czasu wiosny Kościoła dostąpili chwały Ołtarzy, a największym zagrożeniem za pontyfikatu JPII stała się msza trydencka. O tempora.
2 miesiące temu / ena
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.