DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2019 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Kolejne absurdy niemieckiej polityki: kobiety z ISIS nie są terrorystkami

Kolejne absurdy niemieckiej polityki: kobiety z ISIS nie są terrorystkami
Źródło: pixabay.com
#IMIGRANCI    #ISLAM    #MUZUŁMANIE    #NIEMCY    #ALLAH    #ISIS    #PAŃSTWO ISLAMSKIE    #KOBIETY

Mieszkanki Niemiec, które dołączyły do Państwa Islamskiego nie mogą być uznane za terrorystki – orzekł niemiecki Sąd Najwyższy, rozczarowując w ten sposób organy ścigania.

 

Federalny Trybunał Sprawiedliwości uznał, iż kobiety zamieszkujące na terenie działania Państwa Islamskiego nie mogą zostać uznane za terrorystki. W opinii sędziów, nie wystarczy brać udziału w życiu codziennym Państwa Islamskiego, by zostać uznanym za osobę wspierającą terroryzm.

 

Wyrok ten rozczarował prokuraturę. Prokurator Generalny Peter Frank wydał bowiem niedawno nakaz aresztowania muzułmanki Sibel H., która zamieszkiwała przez jakiś czas na terenie Państwa Islamskiego. Poślubiła bojownika ISIS, a jej mąż otrzymywał od islamskich bandytów pensję, w ramach której przysługiwał mu również dodatek na żonę. Prokurator Frank przekonywał, że „także kobiety są częścią narodu kalifatu”.

 

Inaczej jednak uznał niemiecki sąd najwyższy. To poważny kłopot dla niemieckich władz. Szczególnie, że przypadek Sibel H. jest znamienny. Kobieta wydaje się bowiem skażona islamską propagandą. W jej telefonie znaleziono filmik, na którym jej mąż strzela do ofiary z karabinu, krzycząc „Merkel, ty będziesz następna”. Nie musi to jednak, jak uznał sąd najwyższy, prowadzić Sibel do aresztu.

 

Orzeczenie utrudni ściganie kobiet, wobec których istnieją podejrzenia o współdziałanie z Państwem Islamskim. Prokuratura będzie musiała udowodnić im, że udzielały konkretnego wsparcia ISIS lub brały udział w walkach. Tylko wówczas śledczy będą mogli pozbawić je wolności.

 

 

Źródło: Onet.pl

ged

 

Zobacz także:

 

Polonia Christiana 47. Imigranci - piąta kolumna kalifatu

 

Polonia Christiana


DATA: 2018-07-23 16:15
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wiele kobiet ISIS jest bardzo aktywna. Istnieją specjalne patrole kobiece, które sprawdzają moralność i przestrzeganie szariatu przez inne kobiety. Są specjalne sądy religijne dla kobiet prowadzone przez kobiety. Które skazywały na śmierć za wydumane czasem przewinienia. Ukamieniowano np pewną kobietę w Rakce za to że zapytała o coś w sklepie mężczyznę. Był to jej mąż, ale sędziny nie słuchały wyjaśnień i wyrok wykonano natychmiast. Mąż tymczasem był przetrzymywany przez policję męską i nie zdążył uratować żony. Również walczą z bronią w ręku w specjalnych jednostkach oraz nawołują do dżihadu w internecie. Bałamucą też młode dziewczęta na forach aby przyjeżdżały do Syrii i Iraku.
7 miesięcy temu / ???
 
Jak to nie isis czy jesteśmy i działamy w jakiejś grupie a tym bardziej żyjemy i uczestniczymy z nimi na codzień to akceptujemy to co robią i także jesteśmy skłonni do zabijania i wysadzenia ludzi a także i siebie....
7 miesięcy temu / Jojo
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.