DZIŚ JEST:   17   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@ Izydor Oracz Masz Ty człowiecze jakiekolwiek pojęcie o prawie? W działalności A.R nie zachodzą jakiekolwiek czyny opisane w art 140 KW
21 dni temu / ollek
 
@trooper Tu się z Tobą zgadzam. Rola rodzica jest ważna. Co do edukacji seksualnej w szkole, to nikt by sie temu nie sprzeciwiał, jeśli nie byłoby tak wielu złych przykładów z zachodu i nachalnej homo i gender ideologii, która robi ludziom wodę z mózgu.
22 dni temu / Michu.
 
@Michu Co do edukacji seksualnej to o miejscu, nauczycielu i programie powinien decydować tylko i wyłącznie rodzic. On poniesie konsekwencje nieodpowiedniej edukacji seksualnej dziecka jak zostanie młodym dziadkiem. Źle przeprowadzona edukacja seksualna jest równie szkodliwa jak jej brak. Szczególnie w dzisiejszych czasach jest potrzebna. Jeżeli rodzic się nie zajmie tym tematem to z chęcią go wyręczą w tym koledzy i aktorzy porno. Niestety ale seks jest tematem tabu i się o nim nie rozmawia. A w domu powinno się o tym rozmawiać, bo seks jest jedną z kluczowych części życia. Oczywiście wszystko powinno być dostosowane do wieku i poziomu wiedzy dziecka.
22 dni temu / trooper
 
jak dzieci bez wiedzy maja odpowiedzieć na pytania do pierwszej spowiedzi? nie znacie ich czy jesteście hipokrytami?
22 dni temu / ale ale
 
Ideologia gender zbiera żniwo. Wykoslawione sumienia homo-prymitywus próbują zarazić najmłodszych tęczową zarazą sięgania dna. Kierując się najniższymi pobudkami.
23 dni temu / wladekadam
 
@trooper Jeśli dzieci poruszą taki temat, to najlepiej zorientowany w rozwoju dziecka jest jego rodzic i on w przystępny sposób zaznajomi go z tym co należy. W tak wczesnym wieku edukację seksualną w szkole uważam za zbędną. Tym bardziej , że prawdopodobnie lansowane byłyby na niej lewackie poglądy odnośnie promowania aborcji, genderyzmu i homoseksualistów etc. To mącenie dzieciom w głowach a nie edukacja. Nikt nie robi z dzieci głupców ani świni, chociaż nie robią z nich środowiska lgbt. W Anglii dzieci, które nie chciały afirmować zboczeń często były karane przez nauczycieli za rzekomy brak tolerancji..Do tego prowadzi tęczowa edukacja, a na zachodzie to już niemal tęczowa supremacja.
23 dni temu / Michu.
 
@michu Seksualny znaczy płciowy. Człowiek jest istotą seksualną od urodzenia. I nie. Nie piszę aby dzieciom robić wykład kamasutry. Dzieci i tak same poruszą ten temat, bo prędzej czy później będą pytania typu: "Skąd się wziąłem?", "Dlaczego Jasio jest chłopcem, a Kasia dziewczynką?","Czym się różni chłopiec od dziewczynki?". Niektórzy wolą aby nic dzieci nie uczyć, mówić, że seks jest be, albo opowiadać bajki o bocianie i kapuście, a jak zapyta to powiedzieć, że jest sprośną świnią.
23 dni temu / trooper
 
Dla kasy, kasy, kasy. Nikomu w tym towarzystwie nie zależy na rzeczywistym dobru moich dzieci oraz ich harmonijnym rozwoju. Nota bene, poczytajcie sobie, jak przebiegała i jakie owoce dała rewolucja seksualna w Rosji i do czego doprowadziła "wolna miłość". Poszukajcie na przykład na portalu historia . org, artykuł pt. Bolszewicka rewolucja seksualna.
23 dni temu / Czytelniczka
 
A potem przyjdzie im sie wstydzic cala wiecznosc.
23 dni temu / Gosc
 
Choćby 1000 lat sobie nawzajem pisali i czytali o użyciu, nie dowiedzą się nic o współżyciu, czyli o tym, co zaplanował Stwórca dla małżonków akceptujących siebie nawzajem w pełni ich płodności. Te zaś, gwiazdki, będą całe życie ślizgać się jedynie po powierzchni tematu, na siłę przekonując wszystkich wokoło, jak to strasznie są "szczęśliwe", bo miały orgazm same lub akurat z kimś obok. Tylko potem ta pustka w duszy "nie wiadomo skąd", depresje, oczy bez wyrazu, ...
23 dni temu / sp
 
A może poczytają swoje historie chorób psychicznych?
24 dni temu / Gość
 
A przyjdzie czas emerytury i będą biadolić jakie to skromne emeryturki państwo polskie im dało. Ups, nie będą biadolić, bo rządzić będą zboczeńcy, którym pomogą przejąć władzę.
24 dni temu / Kowalski
 
Ci "celebryci", "gwiazdy",to szmaty moralne -powinni być usunięci z przestrzeni publicznej.PRECZ demoralizatorzy,obrzydliwcy'miernota!
24 dni temu / Siostra
 
skoro 10 latek ma się zastanawiać nad pytaniami o pierwszej spowiedzi to cos musi wiedzieć ,zapoznaj się z tematem
24 dni temu / @ Michu.
 
To już nie potrafią zwrócić na siebie uwagi inaczej, mądrzej? Tym bardziej by o nich mówiono.
24 dni temu / stojak
 
@trooper nie byłoby w tym nic złego, ale jeśli adresatem są dzieci to chyba mocno chybiona sprawa. 90 letnim staruszkom nie będziesz robił kursów alpinizmu, a dzieciom nie wykładaj technikaliów seksualnych, bo 10 latek nie musi mieć rozeznania odnośnie tych spraw, jego psychika jest na to nieprzygotowana. Tym bardziej, że Ci aktorzy maja zielone pojęcie o jakiejkolwiek edukacji. Chcą tylko robić zamieszanie i wzmacniać sobie popularność.
24 dni temu / Michu.
 
Do roku 1939 bardzo wielu aktorow w Berlinie popieralo nazizm. Ladnie to opisal Klaus Mann w Mefisto. Aktorzy to czesto sprzedajni udawacze, ktorzy nie wiedza co to znaczy byc soba.
24 dni temu / Marek
 
To dobrze, niech się kompromitują. Niech naród przejrzy na oczy z kim ma do czynienia. Nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia to gadają głupstwa przyzwyczajeni do publicznego gadania. Zdrowych na duszy jest chyba więcej niż chorych ale część jest zdemobilizowana to może się zmobilizuje. I część jest pewnie zdezorientowana to może się zorientuje.
24 dni temu / czloax
 
A co złego jest w mówieniu czy czytaniu na temat seksu? Należy schować głowę w piasek i udawać, że go nie ma?
24 dni temu / trooper
 
A co robią rodzice, to oni powinni zastopować akcje demoralizujące dzieci, a w przypadku problemów obyczajowych z dzieckiem odwołać się do sądu z powodu torpedowania metod wychowawczych rodziców. To jest jakiś horror, że przypadkowe osoby postawiły sobie za cel deprawację zamiast propagować wśród dzieci i młodzieży wartości moralne, szacunek do nauki, pracy, poszanowanie rodziców, wyręczania rodziców w wielu nieuciążliwych pracach domowych. Zajmowanie dzieciom czasu na rozgryzanie problemów właściwych dorosłym jest bezczelnością, gdyż w młodym wieku kształtuje się wartościowe postawy aby radziły sobie w dorosłym życiu w sposób odpowiedzialny. Czytanie czyichś wynurzeń erotycznych jest objawem prymitywnej osobowości i nie należy podpowiadać młodym ludziom takich zachowań. Tajemnica alkowy jest tajemnicą tych której dotyczy i tyle w tym temacie. Na seks młodzi ludzie maja wystarczająco dużo czasu, wpierw muszą zadbać o swój rozwój intelektualny i zdobyć zawód
24 dni temu / oburzona
 
Staż w 'modelingu'dobiegł końca,z czegoś żyć trzeba,więc należy robić co się umie.A,że pisać potrafi to łap za pióro i pisze o czym wie najlepiej.Widocznie ten materiał na jedną książkę w sobie znalazła i sprokurowała dzieło.Pewnie zagadnienia poruszane przez autorkę mocno ją trapią i przelała wszystko na papier.Ale normalnych ludzi,posiadających rodziny,dzieci,pracę na etacie takie 'istotne'zagadnienia nie dręczą.Ich obchodzi zupełnie co innego,tzw zwykłe życie codzienne,a nie wybiegi,światła,bębnienie zwane muzyką czy nieopanowany,byle jaki,byle gdzie i z byle kim seks.Dlatego też 'dzieło'pani rubik propagują ludzie o podobnych poglądach,bo normalnie to nikt nie wiedział o tej twórczości.
24 dni temu / dzwonek
 
Celebryci - "Ludzie Sztuki" wszystko na pokaz. "Artyści" przełamują zaściakowym starch przed seksem. Jakie to obywatelskie wyzwanie. Szkoda, że nie urodzili się 100 lat temu w czasie rewolicji pażdiernikowej mieli by pełne ręce roboty. Marnują te swoje ponad przciętne talnety w "taj" Polsce.
24 dni temu / Robi
 
Ordo juris ratujcie dzieci
24 dni temu / Małgorzata Ann
 
@Izydor Oracz To składaj, nie zapomnij donieść też proboszczowi.
24 dni temu / banita
 
Prawo powinno chronić dzieci przed takimi zboczencami.
24 dni temu / Mataleo
 
[email protected] To się ciesz i popieraj, twoja sprawa, po co o tym piszesz?
24 dni temu / JJ
 
Tego typu działalność jest wykroczeniem. Po mojemu jest to występek przeciw obyczajowośći, art 140 kodeksu wykroczeń. Powinniśmy składać doniesienia na tego typu ludzi.
24 dni temu / Izydor Oracz
 
Zwolennicy i propagatorzy pedofilii i innych wstrętnych zboczeń takich jak homoseksualizm itd. Kiedyś zdacie sobie sprawę jak straszne i obrzydliwe były wasze czyny. Oby nie było jeszcze dla was za późno.
24 dni temu / Michał
 
Za chwilę będą odczytywać Koran-bo w nim o seksie,pedofilii i innych zalecanych poglądach dla mędrców aż natto
24 dni temu / To ja
 
Książka się nie sprzedaje? Pomagają koleżance żeby zarobiła bidulka.
24 dni temu / Ania
 
dzięki Ala
24 dni temu / Anja
 
Zastanawiam się czasem, jak ci dziwni ludzie postrzegają siebie i świat. Przecież nie składają się wyłącznie z genitaliów. Moze zdarza im się tez poświęcać fragment uwagi innym sprawom, niż seks. Większość zdrowych ludzi jest jednak wielowymiarowa, tak fizycznie jak i duchowo. Jak się amputuje duszę, zostaje tylko ciało. Jak się amputuje rozum, zostaje fizjologia. To chyba o to chodzi. A jak choroba ciała się trafi, to co zostaje?...
25 dni temu / Antymodernista
 
To co bawi ciało zabija ducha, ci biedacy nigdy nie będą nasyceni i nie poznają prawdziwej miłości.
25 dni temu / Adrian
 
Kto się uświeca niech się uświęca bardziej a patole niech się patologizują...niemniej jednak wykoleją całe pokolenia. I w związku z tym powinni być topieni jak Bóg przykazał. Zdziczenie galopuje.
25 dni temu / Jot
 
Dzięki Anja
25 dni temu / Ala
 
Zboczenia - piekło 100%
25 dni temu / Rz 1, 27
 
Margaret, Magdalena Cielecka. Nie spodziewałam się!
25 dni temu / Ona
 
Bardzo się cieszę. Popieram i podpisuję się pod tą akcją obiema rękami.
25 dni temu / fdggfd
 
nieszczęśliwi sfrustrowani,zepsuci ludzie ,zapominają,że lepiej im sobie uwiązać kamień młyński do szyi i rzucić sie w morze,niż gorszyć.
25 dni temu / marek
 
szkoda ze nie wybrali kamienia mlynskiego zamiast zgorszenia
25 dni temu / wrona
 
Czy to ta sama Margaret co śpiewa kolędy na Boże Narodzenie w telewizji ? SZOK!!!
25 dni temu / Król Artur
 
Dziękuję za te nazwiska "gwiazd".
25 dni temu / magis
 
To nie jest normalne. Czegoś Rubikowej brakuje. Czyżby na nowo szukała rozgłosu?
25 dni temu / Aga
 
Ich życie, ich głupota. Wystarczy nie słuchać. Niech czytają sobie nawzajem, bo mało na ten temat wiedzą, skoro np. popierają aborcję. Jednak obawiam się, że wypociny Anji Rubik nikogo nie wyedukują seksualnie, bo nie jest ona wykształcona w tej dziedzinie.
25 dni temu / Michu.
 
Tę książkę jak i ogólnie pojęty permisywizm promowała już wcześniej pseudokatoliczka jutuberka
25 dni temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.