Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   CZERWCA   2019 r.

NMP Nieustającej Pomocy
Św. Cyryla Aleksandryjskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Kolanek, Wałach: partia Razem w TVP. Po co Zandberg „dobrej zmianie”? [ZOBACZ VIDEO]


Adrian Zandberg zadebiutował w programie „Woronicza 17”. Dlaczego telewizja zarządzana przez ludzi Zjednoczonej Prawicy na kilka tygodni przed wyborami samorządowymi promuje lidera formacji skrajnie lewicowej? W programie „Między newsami” rozmawiają o tym Michał Wałach i Tomasz Kolanek.

 

 

FOT. rzut ekranu TVP Info

 

 


DATA: 2018-10-02 09:02:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To nie powinna być telewizja partyjna , ale państwowa . A Zandberg jest obywatelem naszego państwa. Puki nie głosi haseł faszystowskich , nie widzę problemu .
8 miesięcy temu / MB
 
nie ma tam miejsca dla Sumlińskiego, Brauna, Michalkiewicza i wielu podobnych, za to ciągle widzimy starych komuchów, nalane gęby psl-owców, po-wców itp. Taka to ci dobra zmiana
8 miesięcy temu / darek
 
Pokazanie kogoś w telewizji oznacza jego promowanie? Widać, dlaczego w TVP nie należy spodziewać się informacji i wypowiedzi od różnych podmiotów życia publicznego, ale głoszenia propagandy partii rządzącej. Zupełnie jak w TV Trwam, gdzie od lat nadaje się program "Polski punkt widzenia", którym występują tylko politycy PiS i akolici, przez co dokonuje się utożsamiania polskiego punktu widzenia z widzeniem PiSu.
8 miesięcy temu / Hanka
 
Wreszcie przyznali się oficjalnie , że TVP jest teraz telewzją pisowską, dotychczas wciskali kit,że jest obiektywną telewizją publiczną.
8 miesięcy temu / Tymon
 
Przypominam,że TVP jacka Kurskiego jest utrzymywana z pieniędzy polskich podatników, w tym także wyborców partii Razem.
8 miesięcy temu / podatnik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.