DZIŚ JEST:   29   MARCA   2020 r.

V Niedziela Wielkiego Postu
Św. Stefan IX, papież
Św. Bertold, kapłan
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Stas57- łżesz świadomie czy tak PO inteligencji wrodzonej masz? To projekt Partii Opozycyjnych- jakbyś miał problem z czytaniem artykulu. Mógłbym za Tobą złośliwie dodać- od Lewicy SLD, PO prawicę - Konfederację.Wszyscy oni z opozycji do "tego rządu"
3 dni temu / Logika
 
@Dawid jest zupełnie odwrotnie, to środowiska lgbt zioną nienawiścią do innych, nie tylko w Polsce z resztą. Najsłabsze i najbardziej bezbronne? Weź się człowieku nawet nie ośmieszaj, chyba że to satyra. To środowiska silne, finansowane przez biznes, korporacje, całe państwa, organizacje pozarządowe i Sorosa! Każdy według prawa jest równy, jednak to grupy lgbt chcą być ponad prawem, żądając specjalnego traktowania w wielu krajach, poprzez pierwszeństwo w zatrudnieniu, mieszkalnictwie, zwolnienia z podatków, cenzurowania wszelakiej krytyki ich postulatów, a nawet zamykania w więzieniu niepoprawnych politycznie.
3 dni temu / Rafał
 
Slaba prowokacja nieudolny trollu.
3 dni temu / @dawid
 
[email protected] wycieranie sobie gęby słowami Boga zawartymi w Piśmie świętym na poparcie zaprzeczenia człowieczeństwu jest grzechem i herezją. Jeśli Pan Jezus o braciach najmniejszych mówił o LGBT to Kopernik faktycznie była kobietą. Proponuję abyś przestał czytać dwoma i Tygodnik Powszechny, przestał naświetlać się filozofią Kramera i Prusaka to rozum ci wróci
3 dni temu / Jacek
 
Ideolodzy marksizmu głównie uderzają w rodzinę,chcą zbudowac nowego człowieka,lansują model singla nie stawiającego sobie żadnych wymagań,pełnego: egoizmu,chciwości,relatywizmu,seksizmu,itp.Pod wpływem oddziaływania takiej masowej "kultury" - teatry,filmy - wzorcem stają się: konkubinat,związki partnerskie,rozwody,itd. Przykład idzie z góry a na górze wieją lewackie wichry "kulturowe" np. LGBT+; chcące zniszczyc małżeństwo i rodzinę.Już widzimy tego skutki społeczne, brak trwałości rodzin,rozpad ok.40% małżeństw a dzieci najbardziej padają ofiara tej szkodliwej indoktrynacji marksistowskiej.
3 dni temu / t
 
to będzie tylko dopełnienie ideologii totalitarnej,która została już dawno temu inkorporowana do polskiego systemu prawnego;przykładem jest ustawa o przemocy w rodzinie,gdzie przemoc jest tak szeroko i ogólnikowo zdefiniowana,że można przez nią rozumieć każde nie tylko konfliktowe zachowanie człowieka. Wolności nie ma,to że nie wszyscy jeszcze siedzą w więzieniach wynika tylko z braku możliwości kadrowych inwigilowania życia każdego człowieka.
3 dni temu / arek
 
Przeczuwam, że PiS zagłosuje za tą nowelizacją. Wielokrotnie politycy tej partii pokazywali, że mówią jedno, a robią drugie. Nie liczą się z wolą wyborców.
3 dni temu / Uther Lightbrin
 
@Dawid -"na osoby LGBT, które są najsłabsze i najbardziej bezbronne" - no chyba Cię trochę ponisło. Epatowanie na zwykłe rodziny i dzieci swoimi problemami z osobowością i psychiką na tzw. paradach równości, w mediach, proby wpływania na wychowanie naszych dzieci w szkołach - to nazywasz bezbronnością? Nawet komuna nie atakowała ludzi tak brutalnie. Róbcie co chcecie w domu, to wasza wolność. Ale zmuszanie innych do czynnego uczestnictwa w waqszych dewiacjach, to naruszenie naszej wolności. A tego nigdy nie oddamy.
3 dni temu / 123
 
@Dawid - w Polsce odnotowuje się przypadki ataków na osoby o orientacjach LGBTQ+,lecz doszukiwałbym się tu przyczyn leżących po stronie ich samych. Znam osobiście kilka osób o takich skłonnościach, ale one nie obnoszą się ze swoimi preferencjami, tak jak to czynią wielokrotnie permiwiści na różnego rodzaju "paradach równości" obrażając przy tym inne grupy np. na tle religijnym. Oczekujecie szacunku, to też sami go okazujcie. Natomiast paragrafami n ie można nikomu zamykać ust, tylko dlatego, że usta te wypowiadają słowa krytyki i własnej opinii. Ideologia LGBTQ+ to nie tylko ludzie ale ideolodzy, którzy chcieliby Sodomy i Gomory dla wszystkich innych.
4 dni temu / odszkodowania
 
Dopóki ten zdradziecki rząd nie wycofa się z Konwencji Stambulskiej i paru innych ustaw PO-stkomunistycznych np tej, która zezwala obcym wojskom wchodzenie do naszego kraju Takie tęczowe i lewackie ruchy będą miały racje bytu.
4 dni temu / Stas57
 
Gdyby to weszło w życie to proponuję teraz też jest to możliwe i wg mnie pożądane stosować stwierdzenia, np, Jestem dymny z tego że jestem hetero zamiast "nie lubię homo". Znaczenie prawie to samo ale nikt nie może zarzucić że obrażam, dyskryminuje albo prześladuję odmieńców seksualnych, bo mówię o sobie a nie o nich.
4 dni temu / mamas
 
Już dawno każdy w tym kraju powinien zostać objęty jednakowym szacunkiem, godnością przypisaną osobie ludzkiej. Nawet w chwilach największej próby znajdują się ludzie chcący za wszelką cenę utrzymać legalny hejt, na "braci moich najmniejszych", na osoby LGBT, które są najsłabsze i najbardziej bezbronne. Bóg na to patrzy. Życzę zdrowia.
4 dni temu / Dawid
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.