DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tak, słyszę głosy bidulka intelektualnego, który twierdzi że "nigdy nie robił i nie robi" takich rzeczy jak: natrętne trolowanie na katolickim portalu, brak stosowania logicznej i merytorycznej argumentacji, błaznowanie, brak zdolności poprawnego skopiowania nazwy swojej choroby (napisałeś: kompulsyJne), brak umiejętności bezbłędnego skopiowania swojego nicka (napisałeś: Storme). Odrzucanie FAKTÓW tylko potwierdza że żyjesz w paranoi i urojeniach. Ale skoro ci z tym dobrze, to ośmieszaj się dalej :-D :-D :-D
ponad 3 lata temu / do Stormer
 
Leczysz jakoś swoje paranoje i urojenia? Bo zaczynasz mi przypisywać rzeczy, których nigdy nie robię i nie robiłem. Może szłyszysz głosy? :-D ;-D
ponad 3 lata temu / do do Stormer
 
Ależ oczywiście że skoro masz zaburzenia obsesyjno-kompulsywne i nerwicę natręctw na punkcie katolików, to nie masz możliwości mentalnego ogarnięcia czegoś takiego jak honor i odpowiedzialność. Przecież właśnie o to mi chodziło w poprzednim poście. Ale fakt, napisałem to własnym językiem, dlatego miałeś prawo nie zrozumieć prostego przekazu. Potwierdza to że wobec kogoś kto nie potrafi przytoczyć argumentów, a jedynie wkleja tu bezmyślnie jakieś teksty z antykatolickich pisemek, których zupełnie nie rozumie, należy pisać w zrozumiałym dla niego języku, czyli takim który on sam stosuje. Dostarcza to niezłego ubawu, tym bardziej gdy ten bidulek intelektualny nie dość że nie potrafi poprawnie skopiować nazwy własnej choroby (kompulsyJne), to nawet nie potrafi bezbłędnie skopiować banalnego nicka którego sam podjął się używać (Storme). Może uprość sobie życie i skróć nick do jednej literki? Czy to też nie pomoże i dalej będziesz miał te same problemy? :-D :-D :-D
ponad 3 lata temu / do Stormer
 
Ktoś kto ma zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i nerwicę natręctw na czyimś punkcie nie ma możliwości mentalnego ogarnięcia czegoś takiego jak honor i odpowiedzialność. Może co najwyżej skopiować czyjś nick i jako tako powtórzyć po kimś poglądy pojęcia, których zupełnie nie rozumie :-D :-D
ponad 3 lata temu / do do Storme
 
Da się, ale jako gość nie mający pojęcia o honorze masz prawo tego nie rozumieć :-D
ponad 3 lata temu / do Stormer
 
Czy Sumełda nie przeszedł "na pogrzeb" z już wcześniej zabandażowaną ręką? Ponoć są nagrania. Stormer masz pecha.
ponad 3 lata temu / @
 
Prokuratura nie ma ważniejszych spraw , tylko zajmować się prowokacją mitomana i mazgaja o zboczonych skłonnościach.
ponad 3 lata temu / panda
 
Czy oprócz prowokacji, nie zachodzi złamanie prawa mówiącego o PROFANACJI pogrzebu; bo to BYŁO DZIAŁANIE POLITYCZNE, a takich na pogrzebie nie może być, ktokolwiek by to robił ???! Chyba są prawnicy na prawej stronie, którzy również ten aspekt wydarzenia podniosą w czasie rozprawy na sali sądowej, do jakiej mam nadzieję, że dojdzie ?
ponad 3 lata temu / w formalnej kwestii
 
no chyba sąd nie da się nabrać na banialuki niewiarygodnego alimenciarza; jeden jest argument i on powinien zadecydować o odesłaniu gostka z niczym - nie wiedział nawet na kogo pogrzeb przybył; czyżby był dziadem proszalnym i chodził po pogrzebach z prośbą? czy czasem żebranie nie jest karalne?
ponad 3 lata temu / JARO
 
Bardzo długo patrioci zwlekali z zawiadomieniem do prokuratury. Miejmy nadzieję, że wygra prawo i sprawiedliwość tak jak w przypadku ks. Międlara. Są też dobre wiadomości dla naszej narodowej bohaterki Justyny Helcyk, której postawienie zarzutów już nie jest takie oczywiste! Rozprawa 5 października, z tego co się dowiedziałem.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Nie da się prowokacją usprawiedliwić jakiegokolwiek fizycznego ataku.
ponad 3 lata temu / Stormer
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.