Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Kobiety w służbie ołtarza i antykatolicka cenzura || Ja, katolik. EXTRA


Odtwórz w YouTube
 

Paweł Lisicki i Grzegorz Górny, goście programu Krystiana Kratiuka, Ja, katoliik EXTRA komentują najnowsze wydarzenia z życia Kościoła.

Czytaj także:
DATA: 2021-01-14 07:49:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ja rozumiem, że przed Trydentem nie odprawiano w KRK Mszy św. a jeżeli to była be i ... .
2 dni temu / Jakub
 
Konieczny jest powrót do SACRUM. Msza święta w tradycyjnym rycie rzymskim jest dostępna dla wiernych w wielu miejscach Polski. Uczęszczajmy na nią. Każdy świecki znajdzie tam swoje miejsce.
2 dni temu / Danuta
 
James Jones. REBELIA.
3 dni temu / Mona
 
Pan Grzegorz Gorny dziwi sie, ze oficjalny document JPII Ordinatio sacerdotalis, mimo ze papiez uznal swoja decyzje za ostateczna raz na zawsze, jest ignorowany. Mowiac kolokwialnie: Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie. Czy JPII nie zlekcewazyl wespol z wieloma innymi "Quo Primum" Sw.Piusa V? @Wszystkim innym ww. kościołom zakazuje się używania innych mszałów, które należy zupełnie i w całości wycofać; i przez tę obecną Konstytucję, która będzie mieć moc prawną po wsze czasy, nakazujemy i polecamy, pod groźbą kary Naszego gniewu, aby nic nie było dodane do Naszego nowo wydanego Mszału, nic tam pominięte, ani cokolwiek zmienione". Dziwi zdziwienie Pana Redaktora Gornego.
3 dni temu / Renata Anna
 
Ewo, do śpiewu w chórze i w scholi też możemy aspirować. A poważnie - nie wszyscy wierni muszą być w prezbiterium, w liturgii bierze też udział cała reszta, w nawach i kruchcie stojąca. Tam stanowimy większość, nieraz nawet bez męskiej konkurencji. Oby nas nie zabrakło...
3 dni temu / Anna
 
Panowie, nie martwcie się. Dopóki w Kościele będą powołania i będzie wystarczająco dużo kapłanów, my kobiety nie wejdziemy wam w drogę. Dziękujemy, że dopuszczacie nas do posługi sprzątania kościoła i gotowania. Przepraszam, że się odezwałam.
3 dni temu / Ewa :)
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.