DZIŚ JEST:   27   STYCZNIA   2021 r.

Bł. Jerzego Matulewicza
Św. Jana z Warneton
 
 
 
 

Kobiety i dzieci są regularnie gwałcone w ośrodkach dla „uchodźców” – donoszą lokalne władze Niemiec

Kobiety i dzieci są regularnie gwałcone w ośrodkach dla „uchodźców” – donoszą lokalne władze Niemiec
fot. Stoyan Nenov / Reuters / Forum

Niemiecka policja zatrzymała dwóch imigrantów, którzy dopuścili się gwałtu na sprzątaczce pracującej w ośrodku dla „uchodźców” w Kitzingen. Jak donoszą lokalne władze – w Hessen – takie przestępstwa nie stanowią pojedynczych przypadków, lecz stałą praktykę wśród muzułmańskich imigrantów.

 

Starający się o azyl polityczny mężczyźni w wieku 38 i 52 lat zostali oskarżeni za gwałty dokonane w dniach od 1 do 10 października w ośrodków dla „uchodźców” w Kitzingen w Bawarii. Według prokuratury zgwałcona sprzątaczka została przebadana przez lekarza, który potwierdził jej oskarżenia.

 

W tej sytuacji firma sprzątająca w ośrodku zdecydowała wysyłać do pracy od przyszłego tygodnia tylko mężczyzn. – Do tego czasu sprzątaczkom będzie towarzyszyć ochrona podczas sprzątania pryszniców i toalet. Ponadto prysznice i toalety będą zamknięte na czas sprzątania – komentuje przedstawiciel firmy.

 

Jeszcze w tym miesiącu gazeta „Der Spiegel” podała, iż w innym ośrodków dla imigrantów, w Hessen, 15 kobiet i dzieci ucierpiało z powodu przestępstw seksualnych popełnianych przez muzułmanów. „Musi być podkreślone, że nie mówimy o poszczególnych przypadkach” – ostrzegają lokalne władze – „Kobiety donoszę, że ona i ich dzieci są gwałcone i poddawane przemocy seksualnej. Regularnie skarżą się, że nie wychodzą do toalety w nocy z powodu ryzyka stania się ofiarą przemocy seksualnej”.


 

FLC
DATA: 2015-10-21 21:16
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Niech jeszcze Niemcy przyjmą więcej imigrantów, to będą gwałcić im kobiety jak Armia Czerwona w 1945 roku. Po co oni tu przyjechali, podobno uciekają przed wojną, a sami krzywdzą ludzi. Przyjechali nie to by pracować, lecz po zasiłki socjalne, a niektórzy po to aby się wyżyć. Proponowałbym pozostawić same matki z dziećmi i to z tych regionów Syrii gdzie faktycznie jest wojna, a dewiantów seksualnych deportować z powrotem.
ponad 4 lata temu / ~heniek
 
Merkel i inni przywódcy państw europejskich, którzy przyjmują bydło islamskie z otwartymi rękoma chcą upokorzyć swoje narody. Gdyby w Polsce do czegoś takiego doszło to współczuje sprawcom i wszystkim ciapatym. Jeżeli sami nie uciekną to niebędzie czego zbierać i nieważne co powie pani Merkel. Zresztą nie wróże pani Merkel świetlanej przyszłości z taką polityką. Taka polityka pokazuje słabość Europy próbującej zrobić dobry uczynek ale niestety wychodzi na odwrót. I nie cierpia tutaj uchodźcy tylko niczemu winne kobiety i bezbronne dzieci.
ponad 5 lat temu / olek
 
Przeprasza czy tam w tych ośrodkach mieszka bydło?A może turysci?Nawet posprzątać nie potrafią po sobie tylko sprzątaczki im potrzebne.
ponad 5 lat temu / Łotr po prawicy
 
Sylwiuszu drogi, czyli - słuchaj no Mohamed, co ty tu z żydami i o żydach, nie o tym wszak jest mowa. Bydlaki z krajów islamskich próbują wprowadzać swoje naturalne zachowania i zwyczaje, tj. dokonują przestępstw pospolitych na ziemi gdzie jest to zabronione. O tym jest mowa!!! O żydach, Polakach na wyspach, czy kapuście brukselce wypowiadaj się tam gdzie o tym mowa kozi synu.
ponad 5 lat temu / Dlanod Ksut
 
Komentatorzy piszecie o Muzułmanach śmierdziele, bydło, islamskie świnie i in. Spróbujcie powiedzieć tak o Żydach to świat by się zatrząsł z każdej strony. Powiedział mi przygodny Anglik, że na wyspach brytyjskich jest ok. 7 mnl Polaków i dlatego ONI nienawidzą Polaków.
ponad 5 lat temu / Sylwiusz
 
Jeżeli użycie takich ubliżających słów zawartych w poniższych komentarzach nie jest antyinlamizmem to dlaczego byłoby antysemityzmem gdyby dotyczyło Zydów????. Zastanów się jak jesteś wytresowany. Natomiast do wykonania "programu" w ośrodkach dla uchodźców najlepiej przekazać polskie feministki -jedni i drudzy wysprzątają się nawzajem. To wielka szansa!!!!!
ponad 5 lat temu / Michał
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.