DZIŚ JEST:   20   SIERPNIA   2019 r.

Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Kobieta zgwałcona przez muzułmanów trafiła do więzienia

Kobieta zgwałcona przez muzułmanów trafiła do więzienia
fot. Kamtanoli375 / commons.wikimedia.org

Australijka Alicia Gali podczas wykonywania swych obowiązków w pracy została odurzona narkotykiem a następnie brutalnie zgwałcona przez współpracowników. Wszystko wydarzyło się w jednym z hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 

Sytuacja miała miejsce w 2008 roku, lecz pokrzywdzona swój sekret wyjawiła dopiero kilka dni temu. Wywiad z Alicią przeprowadziła telewizja Sunday Night. Młoda Australijka otrzymała propozycję pracy w jednej z najbardziej renomowanych sieci hotelowych na świecie – Starwood. Decydując się na pracę w hotelu Le Merdien Al Aqah w Dubaju, kobieta na pewno nie spodziewała się tego, jak potoczą się jej losy. Podczas pracy przy komputerze została odurzona narkotykiem, który dosypano do jej szklanki. Natychmiast straciła przytomność. Ocknęła się w momencie gwałtu, którego dokonywali na niej jej trzej koledzy z pracy. Z ogromnym trudem i wysiłkiem dotarła do szpitala. Wówczas nie zdawała sobie sprawy z konsekwencji zdarzenia, które miało miejsce…

 

Szariackie prawo panujące w ZEA przewiduje oskarżenie kogoś o gwałt jedynie w przypadku, gdy sprawca sam się do tego przyzna lub gdy pokrzywdzony przedstawi zaświadczenie czterech świadków, którzy są dorosłymi mężczyznami i zarazem muzułmanami. Niestety sprawcy nie przyznali się do winy, wobec czego Alicia została oskarżona o nielegalne współżycie pozamałżeńskie. Skazano ją na osiem miesięcy pozbawienia wolności.

 

Brutalnie zgwałcona kobieta nie otrzymała pomocy. Islamskie prawo przyniosło jej karę więzienia.Źródło: euroislam.pl, huffingtonpost.com

Paweł Ozdoba


DATA: 2013-05-25 08:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

u nas tez tak bedzie, muzulmanie juz zastarszeaja nie ktore polki i polskie rodziny, prowadza nielegalne ineresy... co sie dzieje w tym kraju, juz nie wspomne o gosciach, ktorzy po kilkanascie lat na nielegalu tutaj siedza.
ponad 6 lat temu / kika
 
Tak się składa że byłam w le meridien najpierw w 2010, a później w 2012 i szefem co prawda był arab (muzułmanin), ale cały personel to hindusi i filipińczycy i nie tylko w tym hotelu tylko wszędzie. więc przestańcie z tą nagonką na muzułmanów bo to robi się nudne!Podsycacie tylko nienawiść, nazywacie terrorystami ludzi którzy bronią swojego kraju, rodzin, honoru, a oprawców i złodzieji nazywacie wybawcami. Cała nagonka na muzułmanów to propaganda żydowskiej ameryki, żeby ich znienawidzić, a później pozabijać zgwałcić i okraść. Dlaczego ameryka nie pomoże Syrii??!! Bo nie ma ropy i nie ma już tam co ukraść
ponad 6 lat temu / gość
 
Zadne wielkie halo. Niedawno Polka katoliczka Wisniewska zabila swoje dziecko
ponad 6 lat temu / robcio
 
Takich barbarzyńców wpuszcza się do Europy. Potem się dziwią, że w biały dzień odcinają ludziom głowy???
ponad 6 lat temu / scolo
 
Takie prawo za kilkadziesiąt lat będzie obowiązywało w wielu krajach europy.Demografia jest bezwzględna.
ponad 6 lat temu / cynik
 
przecież to jest chore, jak można coś takiego tolerować?
ponad 6 lat temu / mila
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.