DZIŚ JEST:   26   CZERWCA   2019 r.

Św. Zygmunta Gorazdowskiego,
Św. Jana i Pawła, męczenników
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ona się boi. Pomódlmy się w jej intencji, o uwolnienie od lęku, który przecież pochodzi od szatana,a który przywiódł ją do takiej złej decyzji.
9 miesięcy temu / Iza
 
Własnej mamie życzysz piekła???
9 miesięcy temu / do Asia
 
Oj żałować będzie po niewczasie, bo myśli, że się unicestwi zupełnie...a tu niespodzianka.
9 miesięcy temu / DNA
 
Dziękuję, Jan:) Dopowiem jeszcze, że męka człowieka nie kończy się przecież wraz ze śmiercią. Czyściec jest wielkim cierpieniem, niewyobrażalnym, ale jest w nim nadzieja która orzeźwia, ale istnieje też niestety piekło, a tam nie ma już nadziei! Grzech ma tak straszne konsekwencje, jak męka niewyobrażalna i wieczna, czyli piekło! Wielu ludzi nie chce jednak o tym pamiętać, dlatego tak ważne jest, żeby modlić się o nawrócenie grzeszników, co jest intencją najmilszą Sercu Pana Jezusa i o co prosiła tak bardzo w Fatimie Matka Boża. Ave Maria!
9 miesięcy temu / Ewcia
 
>Ciągle obawiam się jednak, że jeśli stracę zmysły, oni tego nie zrobią. Dlatego mam zamiar umrzeć wcześniej< --- przecież już straciła zmysły. Nikt jej tego nie powiedział?
9 miesięcy temu / xxx
 
Nie dość, że chce się zabić, to jeszcze sieje zgorszenie, upubliczniając swój zamiar i walcząc o prawa do bycia zamordowanym dla innych. Dawniej samobójca po prostu się zabijał, najlepiej w jakimś zaciszu, by nie potęgować jeszcze grzechu zgorszenia. Wszak w piekle dusze nierównym poddawane są karom.
9 miesięcy temu / aaa
 
Ewcia - dziękuję za ważne słowa !
9 miesięcy temu / Jan
 
Do Asia. Jezus Chrystus wiedział jaką śmiercią miał umrzeć. I co?
9 miesięcy temu / Ajot
 
Ta choroba nie rokuje, jeśli nie bierze się pod uwagę mocy Boga. Jednak dla Boga nie ma choroby nie do uzdrowienia. I to się dzieje tu i teraz, nie tylko 2000 lat temu.
9 miesięcy temu / mb
 
A co z tymi co będą mieć głodowe emerytury? Albo emerytury niestarczajace na komfortowe życie?
9 miesięcy temu / BOLEK TOTKOWICZ
 
To niedobrze, bo to grzech ciężki. Ma wolną wolę, niestety, wybiera grzech. Szkoda mi jej bardzo, gdybym mogła doradziłabym jej i wszystkim chorym czerpanie sił z Krzyża Pana Jezusa w sakramencie namaszczenia chorych i innych sakramentach i trwanie na modlitwie różańcowej, Pan Bóg może przecież skrócić cierpienie człowieka, może też udzielić wszelkich łask potrzebnych by znieść każde cierpienie. Nie wyobrażam sobie, jak można przeżywać chorobę bez Pana Jezusa w sercu i bez stałej łączności z Nim, to musi być straszne...
9 miesięcy temu / Ewcia
 
Kiedyś byłam przeciwna eutanazji na własne życzenie. Jednak po przeżyciach rodzinnych z mamą a potem teściową ( w obu przypadkach rak z przerzutami) zmieniłam zdanie. To całe "leczenie" nowotworu to jest droga przez mękę dla pacjenta. Co to za życie? To wegetacja. Wiem jak to wygląda i rozumiem czemu niekt?rzy pacjenci odmawiają wog?le leczenia w takiej sytuacji, wolą szybciej odejść.
9 miesięcy temu / Asia
 
Jej wybór. Uszanujmy to.
9 miesięcy temu / margeritta
 
Nie musi się bać, ze za kilka lat jej nie uśpią, gdy będzie w ciężkim stanie. Niech raczej boją się ci, którzy będą chcieli - mimo choroby - przeżyć swoje życie do naturalnego końca.
9 miesięcy temu / TZ.
 
Masakra. Rozumiem, że cierpi, ale życie dał nam Pan Bóg i on o nim decyduje.
9 miesięcy temu / luka
 
W sumie nie dziwię się tej kobiecie. Patrzyłam na powolne umieranie bliskiej osoby (rak z przerzutami), to nie jest życie tylko męczarnia.
9 miesięcy temu / A.
 
I dobrze. To jest jej wolny wybór i ma prawo robić ze swoim ciałem co jej się podoba.
9 miesięcy temu / NaBu1908
 
To rzeczywiście nie rokuje z przerzutami do mózgu.
9 miesięcy temu / Krzysztof Szewczyk
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.