DZIŚ JEST:   31   MARCA   2020 r.

Św. Balbiny, męczennicy
Św. Beniamina, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tym samym określił siebie i partię. Nie są partią prawicową.
10 dni temu / Teoś
 
Tak Gowin POPiS tylko
21 dni temu / fastkillilumina
 
Obronca gender i LGBT. Wyznawca nowej lewackiej rewolucji i grabaż naszego szkolnictwa wyższego.
1 miesiąc temu / bac
 
A jeśli będzie na odwrót?!
2 miesiące temu / PI Grembowicz
 
czy on jest może masonem? Wszak PIS ma powiązania z masoneria szkocka.
2 miesiące temu / Andrzej
 
Co się martwić co się smucić Gowin z PO wyszedł tam też wróci?
2 miesiące temu / Cot
 
Jarosław Gowin jako człowiek wyśmiewający wpływy masonerii z podejrzanym uporem miałby wejść w koalicję z Konfederacją? Posądzanie Konfederacji o prorosyjskość świadczy o skrajnej głupocie albo o skrajnie złej woli. Gowin głupi nie jest to fakt więc wniosek jest jeden. Taki człowiek jest ministrem nauki i szkolnictwa wyższego . Z tego faktu też wypływa jeden przerażający wniosek.
5 miesięcy temu / Wiem że nic ni
 
Jedni i drudzy niemądrzy.
5 miesięcy temu / Zbigniew
 
Minister, który nigdy nie będzie mężem stanu. Bliżej mu do amerykańskich i żydowskich interesów na terenie Polski niż do mądrej i przemyślanej współpracy z Rosją.
5 miesięcy temu / Bronek
 
Miłością a nie podziałami rozmawiać trzeba
5 miesięcy temu / Ogon
 
Trwa 30 letnia koalicja PiS z PO-SLD-PSL. Wzajemna wymiana kadr, depopulacja Polaków, deprawacja, multikulti, likwidacja własności, judaizacja przez rezygnację z przestrzegania Przykazań. Konfederację tak jakoś dziwnie potrafili przemilczeć i pomijać w mediach, a biedroniów , czarzastych i schetynaów już nie. Promują siebie nawzajem i nie pozwalają zapomnieć o swoich rzekomych "wrogach". Tak naprawdę regulują nastroje społeczne przez konflikty. POPiSy służą tylko okrągłemu stołowi i globalistom, syjonistom.
5 miesięcy temu / dzieł i rząd
 
Sommer na swoim portalu tłumaczy system d'Hondta na przykładzie wyautowania z knesejmu dr Mentzena. System wymyślony przez trzeciego bliźniaka Kaczyńskich Ludwiczka Dorn premiuje dużych, karze małych.
5 miesięcy temu / badam
 
"Sojusznik" obecnej władzy wyraził tego roku swoje przekonanie że Polska już wkrótce będzie miała tak dobre stosunki z Rosją jakie i on ma. Pan Gowin więc będzie musiał siłą rzeczy być pro-rosyjski podbnie jak i ci którzy nienawidzą Rosję bardziej niż miłują Polskę stawiając wszystko, nawet dobro naszej Ojczyzny, na tego jednego "sojusznika".
5 miesięcy temu / Krzysiek
 
@Tomasz i inni wyznawcy POPIS. Niestety przez kolejne teksty w stylu "Korwin to/tamto" sami się kompromitujecie. Po 1. Konfederacja to nie tylko Korwin!Po 2. Korwin jest ekscentrykiem i wielu wyborców Konfederacji też ma co do niego obiekcje, ale faktem jest, że to JKM od lat głosi antysocjalistyczne hasła! Po 3. nasza suwerenność jest zagrożona przez głupie działania polityków. Jeśli do Was nie dociera, że sytuacja geopolityczna jest bardzo napięta i może wybuchnąć IIIWŚ, a rząd zamiast neutralności wciągnie nas w tę wojnę! Jeśli do Was nie dociera, że Ustawa 447 i jej egzekucja jest faktem i grozi to okupacją Polski! Jeśli do Was nie dociera, że obce wojska w Polsce, podlegają obcym sztabom i Polacy nie mają nic do gadania! Jeśli do Was nie dociera cała masa faktów, a Waszym największym problemem są wyrwane z kontekstu, skróty myślowe Korwina, to trwajcie sobie w swojej ignorancji. Szkoda czasu na dyskusje i szkoda, że cały naród za to zapłaci. Przyszłe pokolenia też, jeśli dożyją!:/
5 miesięcy temu / sisi
 
Panie o nicku Tomasz, widzę że słuchanie ze zrozumieniem to nie pańska najmocniejsza strona, ponieważ gdy ktoś palcem nie pokaże i nie wytłumaczy o co chodzi w wypowiedzi to pan się gubi. Proszę przeczytać tę wypowiedzi powoli i ze zrozumieniem i zauważy pan sama prawdę, żadnego kłamstwa. A pan wkłada w usta JKM słowa których nie powiedział. Jest pan typowym wyborca PiSu, który nie weryfikuje informacji zasłyszanych w rządowej telewizji, dla niepoznaki zwanej publiczną.
5 miesięcy temu / Słyszący
 
Sz P Gowin to miedzy innymi ze PIS ma w swoich szeregach takich posłów jak P jak Glinski ,Czaputowicz, Selin,Emilewicz,i inni pozwoliłem sobie nie zagłosować na PIS ,a według was na ruskie onuce,mam nadzieje ze może coś nowego dobrego się stworzy. Nie lubię UW i tyle.
5 miesięcy temu / Kazimierz
 
Pan Nikt Gowin to taka pływająca bojka po politycznych falach. PIS bije na trwogę bo Konfederacja może zedrzeć mu maskę panów-dobrodziejów. I ukaże się socjał w okazałej naturze.Więc najlepiej skłamać ,że Konfederacja to ruscy agenci. Ignorantom zwrócę uwagę,że Konfederacja to grupa myślących, wartościowych ludzi.Którzy widzą jak rządzący z lewa,bo prawa strona w Parlamencie nie istnieje ,wloką Polskę w ponury socjalizm. "Czy się stoi,czy się leży 500+ mi się należy".Pan Korwin jest jednostką w tej grupie. Silną ale jednostką. Pan Gowin-kłamczuszek,koniunkturalista powinien się wstydzić.
5 miesięcy temu / 0101
 
Mądra przystawka, bo maja większość.
5 miesięcy temu / Jozef
 
Zastanawia, że dla PIS głównym wrogiem wydaje się być Konfederacja. Dla PO i Lewicy też. Może kluczem jest Jan Józef Lipski - ideologiczny ojciec Michnika, a i chyba Kaczyńskich. Lipski był podobno związany z masonerią, lewicowych poglądów, obawiał się narodowców... tak, jak teraz główni politycy okrągłostołowi. Nie lubią narodowców i są skrajnymi filosemitami
5 miesięcy temu / tlka
 
Nie w tym rzecz, że PIS niejako przez Konfederację stracił ilość posłów w Sejmie.Problem tkwi w ordynacji wyborczej. Jak to możliwe że milion głosów a tylko 11 - 12 posłów. Tzn. Jeden poseł na 100 tysięcy głosów. Jakie są proporcje w największych partiach?!
5 miesięcy temu / Polonus
 
No to fajnie , ze ten lewak sam sie wypisal z koalicji.Z tecowatymi nam niePOdrodze.
5 miesięcy temu / paulus
 
Nie potrzeba pana Jarosława Gowina do wykluczenia takiej koalicji. PiS ma większość absolutna i koalicjantów nie potrzebuje.
5 miesięcy temu / K.J.Turzyński
 
Ktos o nicku sisi , odpiwiadam : pan korwin powiedzial ze Polska ma wyjsc z NATO a potem bedzie w Polsce rubel ! To jego slowa! Ze woli umowe wojskowa z Moskwa niz z NATO! Mowil ze sybir to jie byla wywozka a praca za wynagrodzeniem! Czy ci go glosowali na konfederacje tego nie slyszeli?
5 miesięcy temu / Tomasz
 
Do "wyznawców PIS", jak PO, SLD... nic nie trafia. Będziecie robić wszystko, żeby bronić swojego guru. Jeśli atakujecie, na katolickim portalu - jakoś tu trafiliście - osoby, które śmią się odezwać w imieniu nienarodzonych, to dużo o Was mówi. Nie mnie Was oceniać.
5 miesięcy temu / sisi
 
Hitler też proponował "kompromis aborcyjny". Nie zabijamy wszystkich dzieci, tylko wybrane.
5 miesięcy temu / sisi
 
@Darius Czy Ty w ogóle wiesz, czym jest tzw."kompromis aborcyjny"?! Chyba nie. Osoby, które są za kompromisem uważają, że jeśli ktoś jest przeciw, to chce żeby kobiety umierały przy porodzie itp.itd., a to nie o to chodzi. Ten temat był już tyle razy wałkowany, że nie będę się powtarzać proszę sobie obejrzeć choćby debaty przedstawicieli Konfederacji. Brakiem dobrej woli lub ignorancją jest nazywanie faryzeuszem i katotalibem kogoś, kto punktuje PIS za to, że nie spełnił swoich haseł wyborczych z poprzedniej kampanii. Człowieku weź sobie obejrzyj, jak wygląda zabijanie dziecka podczas aborcji, posłuchaj relacji osób, które zostały zmuszone do aborcji przez rodzinę, albo osób, które pracowały w klinikach aborcyjnych czy zgwałconych dziewczynek, które mimo dramatu urodziły, czy kobiet, które po dokonaniu aborcji popadły w ciężkie depresje... Należy pomagać kobietom w trudnych sytuacjach, a aborcja nie jest rozwiązaniem problemu, tylko stworzeniem kolejnego!
5 miesięcy temu / sisi
 
@Alan "Panda" powtarza jedynie pisowską propagandę - nic mądrego czy "dobrego" tam nie ma. Przy okazji, wam już naprawdę odbija, skoro utożsamiacie PiS z Polską, zupełnie jak za minionego ustroju.
5 miesięcy temu / zgred
 
Darius: Hitler wprowadził w Polsce ludobójstwo i dzieciobójstwo, bracia starsi w wierze tego wybitnego socjalisty tj AH, komuniści udoskonalili tę zbrodnię w Polsce a ich pobratymcy z PiS ze względów światopoglądowych i religijnych nie chcą zlikwidować. A faryzeusza grzeszyli udając świętoszków i są pobratymcami PiS-u i to sisi ich krytykuje.
5 miesięcy temu / Niktoś
 
PiS zdecydowanie odrzucił ustawę Anty447 a zatem ją popiera. Ma zamiar ulec amerykańskim dyplomatom gdy pojawią się pierwsze naciski. Jak handlarz żywym towarem i jego własnością/PiS/ może zawrzeć koalicję z przyszłą ofiarą/Polakami/ już obecną na talerzu? Jemu już ślinka cieknie.
5 miesięcy temu / widelec
 
sisi- jeżeli, " totalna niezgoda na kompromis aborcyjny" to twój wyznacznik " praWdziwego" katolika to bliżej Ci do katotalibanu niż bolszewików do raju komunistycznego....faryzeusze też byli tacy bogobojni
5 miesięcy temu / Darius
 
@panda :D każdemu się trafi prawdę napisać. Konfederacja to Koń Trojański, zwycięzcy Achajowie w murach sejmu:D A ponoć koń z jodły, czyli choinki, był zbudowany, tym przyjemniejsze Święta Bożego Narodzenia mogą się okazać:D
5 miesięcy temu / szpulas11
 
Jarosław Gowin wprost przyznał, że PiS chce ściągnąć do polski kolejnych imigrantów. Jednak jak tłumaczy ? Ukraińcy mają tworzyć? elitę narodu. sic! ---
5 miesięcy temu / Ewa
 
@marek:D jak wiele DOMÓW czy innych budynków
5 miesięcy temu / szpulas11
 
@ckm nie bądź ignorantem, telewizja publiczna, zwłaszcza taka, za którą trzeba płacić, to nie jest zabawa w teleturniej. Wiele osób, zwłaszcza starszych nie rozumie mechanizmu działania mediów i ma sentyment do tvp. Prawda jest taka, że PIS traktując tvp jako swoją partyjną telewizję przekraczając przy tym wielokrotnie i tak marne praktyki poprzedników ugrał dobre kilkanaście procent. To jest złodziejstwo i łajdactwo. Nie mam telewizji w domu, ale nie wyobrażam sobie żebym musiał za to płacić.
5 miesięcy temu / matematyk
 
W moim poprzednim komentarzu poznikały wszystkie nawiasy i wygląda trochę nieskładnie @bjs - niestety wielu zwolenników PIS, zachowuje się identycznie, jak zwolennicy PO, kiedy zwróci się im uwagę, czy tylko zapyta o coś. Żadne argumenty do nich nie trafiają. Najgorsze, że wśród elektoratu PIS jest tylu katolików, którzy najwyraźniej zapomnieli słowa Jezusa: Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili, Mt 25,40. PIS w poprzedniej kadencji miał wszystko: Sejm, Senat, Prezydenta, Premiera, media... wszystkie narzędzia, a tymczasem dzieci są nadal zabijane, nagonka na katolików wzrasta, lgbt zawitało do szkół, uchodźcy na ulicach, obce wojska w kraju, a niedługo egzekucja bezprawnych roszczeń. To jest tragedia narodowa!
5 miesięcy temu / sisi
 
Jarosław Gowin, wielki mi autorytet. Pościągał szumowiny z PO do siebie i ma coś ważnego do powiedzenia. Zadziwiające!
5 miesięcy temu / Siegfried
 
Według Jarosława Gowina myślenie prorosyjskie, to zdroworozsądkowe zachowywanie dystansu do bezkrytycznych działań proukraińskich i filosemickich..
5 miesięcy temu / Kefas
 
Czyżby Jarosław Gowin był członkiem masonerii?
5 miesięcy temu / Piotr
 
Też wczoraj usłyszałem od sympatyków PiS że ruscy weszli do sejmu. Media propisowekie tak nakręciły swój elektorat że faktycznie kolega sisi ma racje, przestali samodzielnie myśleć, nie trafiają żadne argumenty. Bardzo to smutne, jak widać nie jest problemem że czerwono-zieloni po 4 latach nieobecności weszli do sejmu, ale Konfederacja. Jeżeli chodzi o Pana Gowina, to nie dziwne że skrajny filosemita nie widzi możliwości współpracy z Konfederacja, czy kogoś to dziwi? Nie pozwolili.
5 miesięcy temu / bjs
 
Brak słów. Ludzie, czy Wy nie umiecie samodzielnie myśleć?! Tacy z Was katolicy, że plujecie i szerzycie oszczerstwa na temat Konfederacji, a PIS-owi wybaczacie, że nie realizuje swoich obietnic wyborczych. Tacy z Was katolicy, to spójrzcie w lustro i zapytajcie się swojego sumienia, czy katolik może się godzić na kompromis aborcyjny?! Ilu z Was szło w marszach dla życia, a teraz broni PIS-u, który ustami wielu czołowych polityków zapowiedział jeszcze przed wyborami, że za ich rządów nic w sprawie "kompromisu aborcyjnego" się nie zmieni! Plujecie na Konfederację nie idealną wprawdzie, ale mającą jasne stanowisko na temat bezpieczeństwa życia ludzkiego i granic Polski, a bezpieczeństwo najmniejszych Polaków macie gdzieś, podobnie jak bezpieczeństwo Polski patrz Ustawa 447. Wstyd!!!
5 miesięcy temu / sisi
 
Żałosne. To jedyna rzecz jaką mają do zarzucenia Konfederacji. Z resztą nie bardzo wiem jakie maja dowody na prorosyjskość Konfederacji. Wydaje mi się że ordynarna proamerykańskość i prożydowskość doprawdy wróży nam dużo gorzej. Poza tym to naprawdę obraża inteligencję wyborców. Jeśli kogokolwiek ten argument odwiódł od głosowania na Konfederację to doprawdy współczuję takim osobom. Głupota nie jest cnotą.
5 miesięcy temu / Iw
 
Janusz z Warszawy hmm Konfederacja płacze ze w tvp nie byli to się mogli zapisać do 1 z 10 to by byli.
5 miesięcy temu / ckm
 
Panda dobrze pisze
5 miesięcy temu / Alan
 
Jak mozna mówic ze Konfederacja jest prorosyjska!!!! Gowin chyba to jakis lis farbowany! Gdy ktos nie jest proamerykanski to od razu musi byc prorozyjski? Uwazam ze Polacy powinni pojsc po rozum do glowy i cofnac sie do poczatkow 2 wojny św. Tez mielismy sojusznikow, i co pomogli, nie pomogli bo w sytuacji nadzwyczajnej kazdy ma w dupie sojusze i liczy tylko na siebie. Dlatego uwazam ze skoro zyjemy blisko Niemiec i Rosji i tego nie zmienimy powinnismy jak prawdziwi biznesmeni prowadzic taka polityk, ktora zapewni nam bezpieczenstwo a jednoczesnie da Polakom dobrobyt. Amerykanskie wojska wyslac do siebie my z koleji powinnismy budowac silna Polska armie 200 tys. wyszkolonych obywateli by styknelo. a jeszcze jakby w co 2 domu była bron to nie wiem czy ktoś miałby ochotę na nas napadać. Pozdrawiam.
5 miesięcy temu / Wiktoria
 
Gdyby TVP nie ukrywała faktu, ze istnieje taki partia jak Konfederacja i zapraszała ich do studia to wiekszej ilosci ludziom otwarły by sie oczy. Jest to dopiero start, i mam nadzieje ze ludzi myślących bedzie z kazdego roku wiecej. Z Andrzeja Leppera tez sie smiano za jego zycia, a po jego smierci nagle wszyscy sie obudzili i mowia ze miał chłop racje. Uczmy się na błędach wyciągajmy wnioski Polacy!!! Nie dajmy się dzielić, proponuje wyłaczyć telewizor i częściej wychodzic na spotkania, interesować sie co tak na prawde dzieje sie wokół nas, dyskutować z sąsiadami mowić im jak jest. Ludzie boją się zmian i to jest oczywiste, ale czlowiek postawiony w swietle nowych okolocznosci musi sobie radzic. Chwała Wielkiej Katolickiej Polsce!!!!
5 miesięcy temu / Janusz z Warsza
 
@panda A na jakiej podstawie sądzisz, że ten milion wyborców zagłosowałoby na PiS? I bardzo dobrze, że PiS ma tylko niewielką większość. Niestety dalej będą mogli niszczyć Polskę ale lepiej to niż większość konstytucyjna.
5 miesięcy temu / Robert
 
@Alan Winowajców czego? Że PiS nie chce mieć prawicowej konkurencji żeby nie musieć realizować prawicowych postulatów? Czego wy się pisowcy uwzieliście żeby komentować na katolickim portalu? Macie swoje, judeochrześcijańskie portale.
5 miesięcy temu / Robert
 
A co miał Gowin powiedzieć, że "dobrą" żydowska zmianę różni od Konfederacji stosunek do Żydów, aborcji i roli państwa na arenie międzynarodowej i w życiu obywateli?
5 miesięcy temu / Tytus
 
Oj,tam zaraz koalicje i układy będą,oni zwyczajnie zmienią kluby i tyle.Przypomnijcie sobie jak to było z Kukiz 15 i z Nowoczesną.Na święta już będzie inny układ sił,oby jeszcze bardziej korzystny dla rządzących!
5 miesięcy temu / sobie myślę
 
Trojański koń wyborów. Gdyby te milion głosów było na PiS, byłoby kilkadziesiąt głosów więcej, a sami zdobyli 10. Co za strategia. Komu tam o Polskę chodzi? Prawdziwa konfederacja jak kiedyś tagowicka, za rosyjskie wsparcie. Już się naradzali, jak wyprowadzić partyjną dotację i oddać 1,5 mln Korwinowi.
5 miesięcy temu / panda
 
Konfederacja nie jest prorosyjska, tylko uważa, ze polityka to nie przyjaźń. Tu liczą się interesy a nie dozgonna lojalność. Jak się kończy bezwzględna lojalnosc w polityce wiemy- względem Brukseli czy Waszyngtonu.
5 miesięcy temu / Ewa
 
Czyżby Naczelnikiem państwa był minister Gowin ? Nie on decyduje i wyznacza kierunki działań Zjednoczonej Prawicy tylko wielki strateg Jarosław Kaczyński. Z góry bym nie przekreślał możliwość współpracy między PiS a Konfederacją w sprawach wartości - co do gospodarki, to nie widzę po stronie Konfederacji znawców tematu. Trudno rojenia i fantazmaty pana Korwin Mikkego traktować poważnie. Ale póki co to należy poczekać na oficjalne wyniki wyborów podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jednym słowem i tak Konfederacja jest wielką niespodzianką, że - wszystko wskazuje - weszła do Sejmu kadencji 2019-2024. Oby tylko Konfederacja nie podzieliła losu Kukiz15 - bo gdy występuje pospolite ruszenie - a tak widzę Konfederację, to takie niebezpieczeństwo jest realne.Jednak zwycięstwo PiS nie jest tak wielkie - jak można było sądzić przed wyborami - ażeby Zjednoczona Prawica chciała "ruszać" temat zmiany ustawy aborcyjnej -a to wielka szkoda. Ale konwencję stambulską ? Kto wie
5 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Sympatyk Żydów, Gowin sam może nim nawet jest... jasno udowodnił tymi słowami, że polscy Polacy to jego wrogowie...
5 miesięcy temu / Waldemar z Angl
 
Gowin to komunista,co sie spodziewac
5 miesięcy temu / R
 
Kurski będzie siedzieć a za co?Właśnie Korwin pokazał jak podchodzi do ppolityki, jakieś głupie żarty, głupie deklaracje a największy żart Korwin sobie robi z Ruchu Narodowego,wykorzystuje ich do rozbijania bloku patriotycznego.Konfederacja nie przetrwa.Jeżeli PiS będzie potrzebował koalicja na to Konfederacja musi iść z PiSem jeżeli nie to będą kolejne wybory i Konfederacji nie być w sejmie.
5 miesięcy temu / ckm
 
Konfederacja wszędzie widzi winowajcow tylko nie w swych szeregach. Gdyby nie było JKM to może więcej głosów by było na Konfederacjie.A może by tak Konfederacja z PO koalicja, jeden wspólny punkt jest antypis no i tego napewno Polacy chcą, nie reform a jedynie antypis.
5 miesięcy temu / Alan
 
Cóż spodziewać się po Gowinie, który jest wzorcowym przykładem patologii toczącej PiS. Milionowe dotacje z jego decyzji na antypolską dzielność środowisk naukowych, skrajna żydofilia i pro-ukraińskość. Można powiedzieć nowoczesny europejczyk całą gębą, i niestety wpływowy politykier w PiSie. Co oznacza dalszy syjonistyczno socjalistyczny kurs kamaryli Kaczyńskiego...
5 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Skąd w ogóle taki pomysł!!! Konfederacja jest wrogiem numer jeden PiSu. Robili wszystko, żeby ją przemilczeć TVP i sondaże przedwyborcze lub zepsuć jej opinię Sasin: jedyne ugrupowanie prorosyjskie. PiS prędzej by w szedł w koalicję z Lewicą niż z Konfederacją.
5 miesięcy temu / TZ.
 
Jako wyborca Konfederacji jestem przeciwny koalicji z socjalistami z PiSu.
5 miesięcy temu / Olaf
 
Chłopcy z PiS pokazują nie pierwszy raz swoje prawdziwe oblicze, które na codzień starają się ukryć za maską ?prawicy?. Przez nieuwagę znowu się wymsknęło. Tak bardzo boicie się prawdziwej polskiej prawicy, do której wam tak daleko. Nietrudno zgadnąć, z kim koalicja.
5 miesięcy temu / Antymodernista
 
Konfederacja będzie teraz was pilnować z tą ustawa 447.
5 miesięcy temu / hmm
 
Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z red. Witoldem Juraszem mówił o możliwości zawarcia sojuszu Polski z Rosją. Dodał, że "na razie" nie postulowałaby wejścia w strefę rubla. Powtórzyć? Janusz Korwin-Mikke...
5 miesięcy temu / cośwampowiem..
 
konfederacja zapomniała,że tvp jest"publiczna".
5 miesięcy temu / marek
 
Dobro Rzeczpospolitej Polskiej powinno być ważniejsze niż animozje pana Gowina wobec konfederatów!!! Konfederacja tak samo kocha Polskę jak i PiS, więc nie widzę powodów, aby wzajemnie się wykluczać!!
5 miesięcy temu / Król Artur
 
On chce z Ukraińców zrobić nowe polskie Elyty. Pewnie takie jak bracia Rylicz
5 miesięcy temu / Fitmen
 
Konfederacja pozwie Gowina do Sądu o upowszechnianie kłamstwa systemowego wobec Konfederacji.
5 miesięcy temu / ry.janszarmach3
 
PiS to partia kombinatorków dlatego się boją Konfederatów !
5 miesięcy temu / xyz
 
nie bądźcie niepowazni! partia interesów syjonistycznych nie ma z Konfederacja po drosze!
5 miesięcy temu / i tyle
 
Chodzi głównie o to, że TVP nie wykonała wyroku sądu nakazującego wyemitowanie przed wyborami przeprosin za nie uwzględnienie Konfederacji w 6 sondażach.
5 miesięcy temu / BP
 
Gowin wyszedł z Platformy ale platforma nie wyszła z Gowina = czas by tym wrócił!!!!!!!!!!!!!!!!
5 miesięcy temu / Wrona
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.