DZIŚ JEST:   13   LISTOPADA   2019 r.

Świętych Braci Męczenników - Benedykta, Jana, Izaaka
 
 
 
 

Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję do Opola: Czy zagraża nam inwazja islamu?

Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję do Opola: Czy zagraża nam inwazja islamu?

Klub „Polonia Christiana” zaprasza do Opola na wykład dr Moniki Gabrieli Bartoszewicz „Czy zagraża nam inwazja islamu?”. Po wykładzie organizatorzy zapraszają do dyskusji.

 

23 września (środa) o godz. 18 w Domu Katechetycznym przy Katedrze Opolskiej, ul. Katedralna 2 dr Monika Gabriela Bartoszewicz wygłosi wykład „Czy zagraża nam inwazja islamu?”.

 

Patronem medialnym nad wydarzeniem jest portal PCh24.pl.

 

Wstęp wolny!

 

luk

 

 

 

 

 


DATA: 2015-09-22 16:37
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Podajcie czy taka dyskusja będzie też w Katowicach,lub innym mieście Górnego Śląska.
ponad 4 lata temu / Najemnik
 
Ksiądz Drechsler oczekuje dialogu z muzułmanami, ale nie oczekuje tego samego z nami, katolikami, często darczyńcami jego instytucji? jako współorganizatorka spotkania z Panią dr Bartoszewicz prosiłam o możliwość ogłoszenia tego interesującego spotkania. Bez rezultatów, jak widać bo nawet redakcja opolskiego Gościa Niedzielnego nie była łaskawa wrzucić tego pięknego plakatu wraz z info na swoje strony. Na stronie GN widnieje napis: ZAPRASZAMY Brak dostępnych wydarzeń. Szanowna Redakcjo, jest wydarzenie, w środę o godz. 18.00 w sali przy katedrze ale wy boicie się o tym poinformować waszych czytelników:)
ponad 4 lata temu / Anna
 
Polecam artykuł z księdzem Dyrektorem Caritas diecezji opolskiej, jaki ukazał się w opolskim GN http://opole.gosc.pl/doc/2706097.Jezus-byl-uchodzca-ale-wrocil-do-Galilei Ksiadz mówi o miłości bliźniego, o dialogu z innowiercami. O tym, że kościół ma okazję pokazać swoje prawdziwe oblicze, pełne miłości i zrozumienia, mamy okazję mówić o Bogu... Rozumiem, że ksiądz Drechsler porzuci swoje biurokratyczne obowiązki dyrektora i pojedzie nawracać muzułmanów? Pomogę szanownego księdza wyposazyć na drogę! A jak na razie oczekuję że do opolskiego kościoła powróci porządek miłości?! Bo widziałam ubogich Polaków, stojących za caritasowskimi konserwami wydawanymi w ramach unijnego programu " dla najuboższych regionów UE" Ci ludzie godzinami stali w kolejce, trzymajac w ręku świstki potwierdzające ich stan ubóstwa. Inaczej "opolskie miłosierdzie" nie zadziała! uważam to za rzecz wielce upokarzającą tych bezrobotnych czy emerytów. I hańbiące Caritas diecezji opolskiej
ponad 4 lata temu / Anna
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.