DZIŚ JEST:   13   SIERPNIA   2020 r.

NMP Kalwaryjskiej
IV Objawienie w Fatimie
Św. Hipolita, męczennika
Św. Jana Berchmansa
 
 
 
 

Klimatyczny obłęd: Znana piosenkarka Miley Cyrus nie chce mieć dzieci ze względu na klimat

Klimatyczny obłęd: Znana piosenkarka Miley Cyrus nie chce mieć dzieci ze względu na klimat
fot. Angela George [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]
#EKOLOGIZM    #OBŁĘD    #MILEY CYRUS    #USA    #KLIMAT    #DZIECI    #CO2

Znana amerykańska piosenkarka Miley Cyrus ogłosiła, że nie będzie mieć już żadnych dzieci. Przyczyną jest klimat. To przejaw coraz silniej rozpowszechnionego obłędu.

 

Deklaracja Miley Cyrus to przejaw prawdziwej paniki klimatycznej. Znana amerykańska piosenkarka ogłosiła na łamach czasopisma „Elle”, że nie chce urodzić żadnego dziecka. Przyczyną jest pogarszający się stan klimatu; piosenkarka uważa, że nie powinna dawać dziecku życia, by musiało egzystować na naszej planecie. Cyrus stwierdziła, że społeczeństwo „robi ziemi to samo, co robi kobietom” i obecnie „planeta jest wściekła”, więc „nie należy z nią zadzierać”.

 

Jak podał magazyn „Buisness Insider”, w Stanach Zjednoczonych aż 38 proc. osób w wieku od 18 do 29 lat nie chce mieć dzieci z podobnych powodów, co Cyrus.

 

A to nie wszystko, bo równolegle szerzy się również przekonanie o wielkiej szkodliwości samych dzieci dla klimatu. Naukowcy twierdzą, że nieurodzenie jednego dziecka oznacza brak emisji 58,6 ton dwutlenku węgla rocznie. To oznacza, że dziecko jest dla klimatu w ciągu roku tak „szkodliwe”, jak np. używanie samochodu przez 24 lata.

 

Takie tezy szerzy mainstreamowa prasa; w 2018 roku rezygnację z posiadania dzieci z powodów klimatycznych promował między innymi „New York Times” oraz brytyjski „The Guardian”. W tym roku z kolei niemiecka feministka Verena Brunschweiger ogłosiła, że dzieci są dla klimatu po prostu zbyt obciążające, stąd wraz ze swoim partnerem podjęła decyzję o życiu bez dzieci. Jak stwierdziła, nie będzie bezdzietna, ale „wolna od dzieci”.

 

Miley Cyrus jest aktywnie zaangażowana nie tylko w walkę ze zmianami klimtycznymi, ale także w promocję środowisk LGBT i przemysłu aborcyjnego.  

 

Źródło: kath.net, pch24.pl

PR

 


DATA: 2019-07-16 12:09
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Klimat to niedorzeczna wymówka, tego typu ludzie nie chcą mieć dzieci, aby nie musieć się nimi zajmować. Cóż , zastąpią ich inni którzy chcą mieć dzieci
ponad 1 rok temu / Kolo
 
Lepiej by było dla niej gdyby sie wogóle nie urodziła. Nie miałaby wtedy takiego dylematu samolubka i hetetyczka jedna. Ona zrobi wszystko aby sie upodobac panu tego świata
ponad 1 rok temu / Broker
 
Te 38%ludzi w wieku 18-29 lat powinno się jak najszybciej poddać eutanazji,żeby juz nie ocieplali klimatu i namówić wszystkich swoich przyjaciół i będzie ok.
ponad 1 rok temu / Kazimierz
 
Przez obecne zmiany klimatyczne jej dzieci może by jeszcze miały jakieś życie, ale na wnuki raczej brak szans. Sami sobie ten los zgotowaliśmy, na naszych oczach ginie planeta
ponad 1 rok temu / ja
 
Na co narkomance dzieci?
ponad 1 rok temu / zczc
 
Klimat się zmienia, już chyba nikt nie może temu zaprzeczyć. Gdy byłem dzieckiem każde święta były białe czego nie mogę powiedzieć o ostatnich latach. Moim zdaniem każdy sposób rozwiązujący problemy współczesnego świata, takie jak wyczerpanie źródeł wody pitnej, wzrost emisji gazów cieplarnianych, degradacja gleby pod uprawy roślin jest dobrym sposobem a ten właśnie taki jest. Jestem inżynierem i zajmuje się odnawialnymi źródłami energii i wiem że nawet gdy uda nam się rozwiązać problem zaopatrzenia w czystą energię i zahamować proces ocieplenia klimatu to pozostaje kwestia choćby wyżywienia. Ziemia będzie mieć trudności z wyżywieniem tylu ludzi ze względu na brak możliwości rekultywacji gleb w krótkim czasie który jest potrzebny przy tak dużej populacji to samo tyczy się wody.
ponad 1 rok temu / Dawid96
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.