DZIŚ JEST:   26   LUTY   2020 r.

Środa Popielcowa
Św. Aleksandra, biskupa
Św. Pauli Montal
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wymienieni dziennikarze osiągnęli dno moralne.
ponad 4 lata temu / jj
 
No cóż-"umarł król,niech żyje nowy król".Teraz wykluli się z jaja nowi poprawiacze rzeczywistości,która bezlitośnie otacza ten lud Polski marzący od wieków o potędze dyktującej innym swoje znaczenie,a tu trzeba być posłusznym za dotację z krajów UE.Bo Polska gospodarka bez tych dotacji nie jest wstanie rozwijać się i doganiać te kraje.Mimo wszelkich negatywnych ocen przez współczesnych historyków,Polskie społeczeństwo największy solidarny wysiłek,który przyniósł owoce poniosło w okresie po II wojnie.Z tego wysiłku,wymagającego wielkich wyrzeczeń,których dzisiejsze społeczności nie są skłonne ponieść,a raczej stwarzają wymogi roszczeniowe,korzystają obecne pokolenia.Lepiej by było zamiast oceniać i gloryfikować tych bohaterów,którzy działali jakby;z motyką na słońce,chcieć zbilansować sukcesy całego społeczeństwa Polskiego podnoszącego się po wojnie z ruiny gospodarczej,o nich mówić oraz stawiać za wzór dla współczesnych obywateli.Patriotyzm to przeważnie ofiarność.
ponad 4 lata temu / NN
 
Zbydlęcone do granic możliwości polskojezyczne żydo-media i ich przedstawiciele , borsuki, olejarki i inne tałatajstwo ,walnie przyczyniło sie do sromotnej kleski PO . I za to im czapki z głów !
ponad 4 lata temu / ZBYSZEK77
 
niech wyją do księzyca poza rogatkami miast na rozstajach dróg i błagaja swoich bożków żeby sie nad nimi zlitowali... bo w Polsce sie skończyło... Polacy śpią spokojnie.. tylko komuchy i złodzieje boja sie że jak bedą na kacu to o świcie obudzą ich służby poaństwowe... ale nie dlatego że maja kaca...
ponad 4 lata temu / nonpossumus
 
Psl, Zlew, Nowoczesna, o Razem nie wspomnę. Czuć szwindel na kilomentr...
ponad 4 lata temu / teodor
 
Wasz dobrobyt ma sie liczyć,a nie przecietnych ludzi,ktorzy w niczym wam nie ustepuja,a nawet wrech przeciwnie...Chcemy Polski sprawiedliwej,nie takiej która opuszcza miliony ludzi za chlebem,bo nie dostapilo waszego dobrobytu i wybujałych zarobków...PiS nie chce rewolucji,tylko uczciwego zycia dla wszystkich,nie tylko wybranych {niczym szczegolnym sie nie wyrozniacie !
ponad 4 lata temu / lulu
 
To, że Żakowski poświęca dużo miejsca marksistowskiej partii Razem, nie jest "o dziwo". Już oni potrafią się zwąchać i w konspiracji dążyć do przechwycenia władzy nad gojem. Robią to od setek lat.
ponad 4 lata temu / Robokopo
 
Aż miło popatrzeć na zdziwione i zadumane japki. Ile było można Panie Lis, toż to już się ulewało i mdliło, ąż tylko.
ponad 4 lata temu / trawa
 
Wielu ludzi się cieszy że trochę wygraliśmy ale tak na prawdę nie wiadomo ile procent okantowali w systemie wyborczym rodem z komuny, i nie wiadomo jeszcze jak będzie się udawało przegłosowywać ustawy, bo to te ustawy ich odwołowywanie i przegłosowanie będzie zależeć dobro państwa i obywateli ! Na razie trzeba się uzbroić w ostrożność i modlic o zmiłowanie Boga Wszechmogącego by ludzie kochający Polskę mogli działać w sejmie !
ponad 4 lata temu / qwerty
 
Jeśli owym "oświeconym" publicystom nie podobają się wyroki demokracji to mają dwa wyjścia: 1. Wymienić nieposłuszne społeczeństwo na kulturalnych muzułmanów. 2. Samemu wyjechać do gdzie pieprz rośnie, czyli daleko. Polecam drugie rozwiązanie - jest prostsze i tańsze.
ponad 4 lata temu / Piotr
 
A dzisiaj w Porannym TVP info prof Raciborski (wcale nie homo ale sovieticus na pewno) stwierdził że właściwie to PiS nie wygrał wyborów. Dziennikarzy aż zamurowało i próbowali z towrzyszącym mu dr-rem z UW? jakoś to przetłumaczyć, ale taki KIT z ust kierownika Katedry socjologi kładzie na dno cała katedre UW. Nic dziwnego że tam na etacie w stołki pierdzi jakaś Środa. Takiego bagna widać na uczelniach wyższych jeszcze na tony! Kto wyczyści ta stajnię Augiasza?
ponad 4 lata temu / gad
 
Salon znowu przedawkował dopalacze
ponad 4 lata temu / Venatrix
 
psl znów kantuje na wyborach
ponad 4 lata temu / jaaconieja?
 
I nawet Jareczek Kuźniar płacze. Jaka żałoba ich ogarnęła. Biedne postacie. Może byśmy zrobili dla nich zrzutkę ze swoich 1300 zł miesięcznie pensji?
ponad 4 lata temu / Aldona
 
Ojejku jejku, jaka tragedia. Najpierw Michnik rozpaczał, a teraz rozpacz ogarnęła Lisa. Panie Lisie nie smuć się Pan, toż pieniędzy na kontach ma Pan na pewno uskładane, bieda w oczy nie zajrzy. Jak to dobrze, że PIS wygrał. Wreszcie zmiana twarzy na nowe.
ponad 4 lata temu / Dąbek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.