Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Kimkolwiek jesteś sodomito w sutannie... || Ja, katolik


Odtwórz w YouTube
 

Piotr Damiani pisał o homoseksualizmie zdecydowanie i ostro. Szczególnie zaś ostro podchodził do kwestii homoseksualizmu wśród duchownych. Mówi o tym Krystian Kratiuk w programie "Ja, katolik".

Czytaj także:
DATA: 2021-01-12 15:59:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zapomniał?Pan o premedytacji i perfidii żydowskiej agentury w Kościele,która w tym właśnie celu została tam umieszczona. Sama Luna umieściła w seminariach ok.100 swoich szatańskich pachołków aby niszczyli Kościół od wewnątrz.A ilu umieścili tam jej następcy?Proszę dodać 30,40 lat do tamtych lat i pomyśleć ilu z nich piastuje dziś wysokie stanowiska w hierarchii kościelnej.
1 miesiąc temu / Max
 
@Tina cyt.: ''Co jednak zrobić by papież Franciszek /.../ na serio rozprawił się z homo lobby w Kościele?'' - Pytanie retoryczne. ''Kim jestem by homo lobby sądzić?''
1 miesiąc temu / Ewa
 
To wszystko zaczyna przypominać polowanie na czarownice! Nie ma zgody na sodomię, dym bardziej w kościele. Jednak coś mi tu nie gra. Po pierwsza P. redaktor pyta co laczy filmy braci sekiejskich film kler i książkę ks. Oko. Moim zdanie ni nie łączy! Kler ifilm sekielskich zostały zrobione na zamówienie! Dobór aktorów w klerze świadczy nie os, ukaniu prawdy ale o dowaleniu KK. Jeden z aktorów po premierze filmu nie kryje w wywiadzie swojej nienawiści do kk. I mowizebedacz synem zostali zwyzywa i od Żydów. Mamy wątek polskiego antysemityzmu. Defacto widz odbiera oba filmy jako walczące z pedfilja. Redaktor mówi też o jakimś filmie który dostał nawet oskara. Ale mi autorytet akademia filmowa z marksistowskiego kołchozu zwanego Hollywood! Postawa ks Isakowicza Zalewskiego godna pochwaly, ale bieganie od mediów z prawej strony do lewacki h trochę mnie dziwi. W WP wywiad z księdzem obok artykuł o prześladowaniach w Polzce lgbt. a wydźwięk wywiadu to walka z pedofila w kk. Lewacka prop.
1 miesiąc temu / Antymarks
 
@trzygrosze Uważam, że nie masz racji. Święte są ręce kapłana i stąd niegdysiejszy zwyczaj całowania rąk kapłanów. Zaś sam kapłan to człowiek z ludu wzięty - taki sam, jak my. Twoim chrześcijańskim obowiązkiem jest go napominać, gdy grzeszy, bo na szali jest jego zbawienie. I - jeśli - jak cytuje p. Krystian - spowiadają się sami sobie i sami się rozgrzeszają, to trzeba uświadomić im, że powinni stanąć już teraz przed Bogiem, nazwać swój grzech, żałować go i starać się Pan Bogu wynagrodzić za to, co zrobili. Przepraszam, ale jak czytam, że sutanna to czy sutanna tamto to aż chcę się zapytać: a co? Kościół to jakaś cepelia? Przez wzgląd na kawałek płótna nie można mówić prawdy? Mamy stroić się w protestanckie piórka i mówić tylko dobre i miłe dla ucha rzeczy...???? TYLKO PRAWDA WAS WYZWOLI.
1 miesiąc temu / Michał
 
Ave Maria! Dziękuję za kolejną porcję solidnej wiedzy o prawdziwej nauce Kościoła. Grzechy sodomskie są bardzo ciężkie, trzeba o tym jak najwięcej mówić. Napominać grzeszących to pierwszy z uczynków miłosierdzia względem duszy.
1 miesiąc temu / ewcia
 
Świetny odcinek, jak każdy zresztą. Co jednak zrobić by papież Franciszek wziął to wszystko pod uwagę i by na serio rozprawił się z homo lobby w Kościele? By nasi biskupi to zrobili? Dosyć już gorszenia ludzi i profanacji stanu kapłańskiego. Publiczna chłosta - to bardzo dobry pomysł. Walczmy świeccy katolicy o oczyszczenie Kościoła z tego lawendowego plugawego diabelstwa. Uważam, że aktywni homoseksualiści w koloratkach tak bardzo szkodzą Kościołowi, że powinni być usuwani do stanu świeckiego. Być może książka księdza Dariusza Oko i inne podobne publikacje przyczynią się do szybszego załatwienia tego problemu. Oby tak się się stało.
1 miesiąc temu / Tina
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.