DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Aga - to mówisz że parodia z rondlem na głowie spełnia potrzeby dusz tych lgbtq? No to sama widzisz co to za fusze i czego potrzebują. Nie mam więcej pytań.
10 miesięcy temu / Jot
 
Andrzej - skoro do Boga należy odpłata to Eliasz sie troszkę wyglupił eksterminując 450 kapłanów Baala? Oj przydalby sie teraz Eliasz znowu i to bardzo.
10 miesięcy temu / Jot
 
Leszek - a Ty skarbie czego nauczyłeś się z Biblii? Bo ze Starego Testamentu to kamienowania synów, obcinania rąk niewiastom, mordowania okolicznych plemion, brania niewolników, zostawiania niewolnic ciekawostka - do czego? z dziewic ale mordowania mężatek, mordowania osesków płci męskiej, lichwy dla innych narodów...mam kontynuować? Że prawa zmyślał nawet Mojżesz to masz skarbie tutaj: "Odparli Mu: ?Czemu więc Mojżesz polecił dać jej list rozwodowy i odprawić ją??4 8 Odpowiedział im: ?Przez wzgląd na zatwardziałość serc waszych pozwolił wam Mojżesz oddalać wasze żony; lecz od początku tak nie było. 9 A powiadam wam: Kto oddala swoją żonę - chyba w wypadku nierządu5 - a bierze inną, popełnia cudzołóstwo. I kto oddaloną bierze za żonę, popełnia cudzołóstwo?."
10 miesięcy temu / Jot
 
Hahaha to kim on w końcu jest? jakimś biskupem którego nikt nie uznaje ani unici ani prawosławni ani katolicy!!!???????????????? Masakra jak ludzką odwala,za moich czasów mesjaszy , biskupów jakichś tam wyznań zamykali zwyczajnie do czubków!
10 miesięcy temu / Cudem nawrócon
 
No cóż. Za darmo tego nie robi. A ci jego ,,wierni,, w tej paradzie to są najprawdopodobniej nieświadoma tłuszcza która nabija mu portfel. Śmiech na sali,
10 miesięcy temu / Sołtys
 
@luke. Możesz podać te źródła?
11 miesięcy temu / Hanka
 
Szymon Niemiec ma wedle wszelkich źródeł ważne święcenia prezbiteratu, zachowujące sukcesję apostolską. I to jest w tym wszystkim najgorsze.
11 miesięcy temu / luke
 
Homosekciarz znaczy
11 miesięcy temu / Klisza08
 
Krótko!Psycholi się leczy w zammknięciu i izolacji,bo są chorzy!
11 miesięcy temu / Gość
 
LGBT domaga sie tolerancji a samo doko nują non stop prowokacji. Nie ma zhody na taką ppseudo tolerancję.
11 miesięcy temu / Alicja
 
Kim by nie był to bardzo przysluzyl się PO e jej znienawidzeniu przez Polakow.
11 miesięcy temu / Władysław
 
dlaczego on tak się nazywa przypadek?
11 miesięcy temu / fuji
 
Wizyta u psychiatry obowiązkowa.
11 miesięcy temu / Elzunia
 
Wy nic nie rozumiecie, bo kościół katolicki nie nauczył was Biblii. Obecnie spełnia się proroctwo, że religia fałszywa wszetecznica w czasach końca będzie obnażona naga aby szczerze wierzący zauważyli wyraźną różnicę między tą co Bogu Jehowie służy a tymi co Mu służyć nie chcą byście dokonać wyboru Obj.17:15-18. Co zaś będzie dalej z tymi co tolerują zło, to aż boję się pisać, gdyż tak drastycznie to przedstawiono.
11 miesięcy temu / Leszek
 
mówisz o kościele katolickim ,a Niemiec to przedstawiciel innego kościoła ,jest ich wiele i każdy z nich dla swoich wyznawców jest jedyny i prawdziwy ,uszanuj to
11 miesięcy temu / li do Katarzyna
 
"Czyim obrazem staje się człowiek dążąc do zatracenia obrazu Bożego w swojej ludzkiej naturze"? +++ Działalność Szymona Niemca i jego towarzyszy ma charakter karykatury jakiegokolwiek kościoła. Przy okazji należy nadmienić słowa pana prof. Dakowskiego do cotygodniowego komentarza ka. Małkowskiego w Warszawskiej Gazecie "Duch Święty odnawia grzesznych ludzi mocą swoich darów": "Czyim obrazem staje się człowiek dążąc do zatracenia obrazu Bożego w swojej ludzkiej naturze"?.
11 miesięcy temu / Jurek
 
do Aga .W Kościele nie ma osób LGBT+ , w Kościele są osoby z grzechem homoseksualizmu, które z tym grzechem walczą i są kapłani , którzy im pomagają w walce o czystość. Grupa LGBT+ to grzesznicy nie chcący się nawrócić i dla takich osób nie ma miejsca w Kościele bo Kościół to wsparcie ustanowione przez Boga dla ludzi , którzy chcą się stać dziećmi Bożymi. Musi być akt Woli zerwania z grzechem w środowisku LGBT+ nie ma takiego aktu Woli jest przeciwny wciągnięcia innych w grzech. Nie wprowadzaj więc zamętu!
11 miesięcy temu / Katarzyna
 
Zwróćcie uwagę, że kościół katolicki nie ma monopolu na nabożeństwa. Wg waszego opisu nabożeństwo ekumeniczne jest parodią, ale nawet w kościele katolickim grupa może się spotkać na nabożeństwo bez formalnego udziału żadnego duchownego, odczytać biblię, odmówić modlitwę. Moim zdaniem trzeba tu zauważyć sygnał dla współczesnego Kościoła. Generalnie błędem jest że w Polskim Kościele brak dobrego duszpasterstwa LGBT, spójrzmy na stany gdzie obok parad równości i ruchów LGBT młodzież ma chrześcijańską i katolicką alternatywę, ruchy freedom, możliwość dołączenia do duszpasterstw czystości, spotkać przygotowanych i przeznaczonych księży, zakonnic i zakonników grupom wsparcia. A w Polsce co? Osoby lgbt, które są wierzące, szukałyby pomocy spotkają się z agresją słowną, wykluczeniem, wyrzutami a najlepiej by w Kościele nie istniały. Skoro takie nabożeństwo się odbyło widać, że wśród dych osób są osoby spragnione modlitwy i wspólnoty.
11 miesięcy temu / Aga
 
Zakuć go w kajdany różańca. Weźmy różaniec do ręki i walczmy.
11 miesięcy temu / czytelnik
 
Podziękujmy Vaticanum II za "deklarację o wolności religijnej". Każdy może teraz wyznawać co chce i jak chce.
11 miesięcy temu / Katolik prawiln
 
"Pycha kroczy przed upadkiem"to jest dopiero początek cisza przed burzą na początku Kler później nic niemów kard Prymas Polski Stefan Wyszyński "BĘDĄ CHCIELI ZNISZCZYĆ TEN NARÓD UDERZĄ W KOŚCIÓŁ".Te "parady "sodomitów przypominają marsze bezbożników w Rosji Bolszewickiej gdzie także profanowano liturgię katolicką
11 miesięcy temu / Tomasz
 
Agent walki z religią i z Kośćiołem.służy polskiej udokomunie do wszczynania awantur i szerzenia blużnierstw.
11 miesięcy temu / Zbigniew
 
Gdyby traktować nadstawianie policzka literalnie, to oznaczałoby, że w sytuacji molestowania trzeba nie tylko pozwolić i się oddać oprawcy, ale też wykonywać jego polecenia, manipulanci nazwaliby to "służbą i unizeniem"
11 miesięcy temu / Do Johnny
 
jego wygląd jest iście piekielny, dopełnieniem wizerunku tegoż indywiduum płomieni aureola wokoło pasa.
11 miesięcy temu / observer
 
Akurat Strong ma najprawdopodniej ważną sukcesję apostolską z linii zbuntowanego katolickiego biskupa Carlosa Duarte Costa. Podobnie Terry Flynn. Co oznacza, że Niemiec może mieć ważne święcenia,a to tylko pogarsza sprawę
11 miesięcy temu / MiDo
 
Katolicy nie powinni tylko nadstawiać drugiego policzka, może popatrzmy na muzułmanów. Oni jakoś potrafili nauczyć szacunku dla swojej wiary. Tam jakoś "bohatyry" LGBT siedzą cicho.
11 miesięcy temu / Johnny
 
Jak to napisała Maria Konopnicka: "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz...".
11 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
kim jest jest dokładnie napisane na wikipedii
11 miesięcy temu / klik
 
aleś dał popis nienawiści ,takim "obrońcom" dziękujemy
11 miesięcy temu / rety
 
To człowiek na pewno opętany po tylu latach życia jako sodomita. A że przy okazji dostaje duże pieniądze od LGBT, to inna kwestia...
11 miesięcy temu / tretka
 
To jest skandal ale Pan Jezus Chrystus byl haniebnie potraktowany ponad 2000 lat temu i dzis dzieje sie to samo.W Slowie Bozym BOG mowi do mnie nalezy odplata.Tak niech kazdy zastanowi sie kiedy jest jeszcze czas Laski.
11 miesięcy temu / Andrzej
 
Krowa, która dużo ryczy daje mało mleka. Oni ryczą bo wiedzą, że przegrali, więc stracili kontrolę nad sobą i swoimi emocjami. Są słabi, jałowi, nie mogą mieć dzieci. A to, że próbują walczyć z Bogiem? Bolszewicy i faszyści także próbowali i skończyli w piachu. I jeszcze jedno: nie będzie niemiec pluł nam w twarz - jest na to za cienki. Z Polską jeszcze nikt nie wygrał tak samo jak z Bogiem.
11 miesięcy temu / Michał Imiołe
 
DNA masz rację. Zastanawiam się czy Ziobro zareaguje. Z reguły władza czeka na reakcję obywateli a później przyzwala aby ten obywatel oberwal za swoją aktywność. Dlatego chociaż mnie bolą takie zdarzenia to nie mam pieniędzy ani ochoty na ciąganie się po sądach. Ale poprę każdego kto potrafi się przeciwstawić takim bluznierstwom
11 miesięcy temu / Qwerty
 
Za chwile Schetyna wyjdzie i znowu nie będzie mógł zrozumieć czemu PiS ma już 60% w sondażach
11 miesięcy temu / bvr
 
do "Aha"... protestanci to heretycy, a prawosławni schizmatycy.. to proste.. ale raczej nie sekta
11 miesięcy temu / bing
 
Czy prawosławie i Protestantyzm to też sekty?
11 miesięcy temu / Aha
 
Spojrzenie jak pewien czarny charakter z filmu "pasja"...
11 miesięcy temu / O
 
Warszawiacy wybrali sobie debila?
11 miesięcy temu / Fakt
 
Moja refleksja: Zdecydowana i jasna wypowiedź Episkopatu. Czyżby tym razem to Kościół był organizatorem tej parodii? Dwa lata temu prof. Jacek Leociak z PAN zapytał kard. Nycza o to czy marsze smoleńskie są "uroczystościami religijnymi". I dostał z kurii odpowiedź: "Nie jesteśmy kompetentni, by odpowiedzieć na pana pytanie, ponieważ Archidiecezja Warszawska, ani żadna z jej instytucji czy parafii, nie była i nie jest organizatorem marszu".
11 miesięcy temu / przechodzien
 
Degenerat nihilista i do tego opętany. Czekamy na reakcję prokuratury... z urzędu!
11 miesięcy temu / DNA
 
,,Aleksandro", sądzę, że wiesz, co znaczy słowo KRET? I nie mam tu na myśli Szymona Niemca.
11 miesięcy temu / Maria
 
To jest ewangelikalny kosciol tzw.wolny od czego wolny??chrzescijanin.
11 miesięcy temu / Alessandra
 
Do ,,Aleksandry": ,,Dlaczego nie napiszecie ,że jest on czlonkiem tzw. Freie Kirche, wolnego kosciola, sekty" Co za pytanie Aleksandro. Dlatego, że jest to portal KATOL-ICKI. Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaha
11 miesięcy temu / Maria
 
Widzę, że katolicy o wiele bardziej interesują się życiorysami "synów zła" niż życiorysami świętych Kościoła świętego :
11 miesięcy temu / biały kieł
 
Piegowaty jak przepiórcze jajo
11 miesięcy temu / fish1
 
bo nie jest ,nie chodzi szukanie sensacji
11 miesięcy temu / do Alessandra
 
grzeszysz puchą ,TY uznajesz tylko swój Kościół ,dla innych ich kościół jest święty ,nie win przykładowo Hindusa że urodził się Hindusem
11 miesięcy temu / do Daro
 
Jest TYLKO JEDEN, ŚWIĘTY, POWSZECHNY I APOSTOLSKI KOŚCIÓŁ !!! Przestańcie mówić i pisać o zborach i sektach heretyków i odszczepieńców jako o członkach jakichś tam kościołów !!! JEZUS CHRYSTUS założył KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY i tylko ten ma prawo być nazywany KOŚCIOŁEM !!! Jeżeli będziecie heretyckie wspólnoty nazywać kościołami to znaczy, że przeczycie temu co wyznajemy w naszym KATOLICKIM CREDO !!!
11 miesięcy temu / Daro
 
Dlaczego nie napiszecie ,ze jedt on czlonkiem tzw. Freie Kirche, wolnego kosciola, sekty
11 miesięcy temu / Alessandra
 
10 lat w łagrze za profanację do tego mandat i wpłata na wybran przez epyskopat cel charytatywny.
11 miesięcy temu / zofia
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.