DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2020 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

Kim jest Rafał Trzaskowski? Zwolennikiem in vitro, LGBT i deprawującej seksedukacji

Kim jest Rafał Trzaskowski? Zwolennikiem in vitro, LGBT i deprawującej seksedukacji

Kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski jest Rafał Trzaskowski, były minister spraw zagranicznych, obecnie prezydent Warszawy. Trzaskowski dał się poznać jako zwolennik ideologii LGBT, in vitro oraz agresywnej edukacji seksualnej.

 

Trzaskowski jest zadeklarowanym zwolennikiem ideologii genderyzmu. Jako warszawski włodarz dokonał szeregu brutalnie antycywilizacyjnych posunięć. Oto kilka z nich.

 

Tęczowa ideologia

Ofensywę LGBT Trzaskowski rozpoczął tuż po objęciu urzędu prezydenta. Swoim zastępcą uczynił Pawła Rabieja, zagorzałego homoseksualnego aktywistę, zwolennika legalizacji jednopłciowych związków z prawem do adopcji dzieci. Już w grudniu 2018 roku na ulice Warszawy Trzaskowski wypuścił „Tramwaj Różnorodności”, ozdobiony między innymi tęczowymi wiatrakami, które miały zwiastować „otwartość” nowego włodarza stolicy. Z kolei w lutym 2019 roku prezydent podpisał tak zwaną „Kartę LGBT Plus”, czyli zestaw zobowiązań wobec środowiska homoseksualistów. Idzie tu między innymi o stworzenie interwencyjnego hostelu dla gejów, lesbijek, bi- oraz transseksualistów, a także o powołanie do życia centrum społeczno-kulturalnego środowisk LGBT. Karta zakłada też wprowadzenie do warszawskich szkół „latarników”, którzy wspierać będą uczniów skłaniających się ku „orientacji” homoseksualnej. Równolegle Trzaskowski zadeklarował, że jego partia, Platforma Obywatelska, popiera legalizację homozwiązków. „Tak, jesteśmy za związkami partnerskimi. W klubie jest duże poparcie dla tej inicjatywy. W tej sprawie na pewno powinna być ustawa i powinny być związki partnerskie” - mówił w lutym. W maju 2019 roku z kolei Trzaskowski objął patronatem planowaną „Paradę Równości”. Wziął w niej osobiście udział – u boku Rabieja fotografował się uśmiechnięty pod tęczowym parasolem.

 

Standardy WHO, czyli deprawacja dzieci

W podpisanej przez prezydenta Warszawy Karcie LGBT zawarto też zobowiązanie do wprowadzenia w szkołach zajęć antydyskryminacyjnych i zajęć z edukacji seksualnej w oparciu o tak zwane „standardy WHO”. Idzie o wytyczne, jakie kilka lat temu przyjęła Światowa Organizacja Zdrowia, a które opracowane zostały przez grupę niemieckich genderystów. Trzaskowski przekonywał, że rzecz jest zupełnie niegroźna i chodzi jedynie o tolerancję. Tymczasem w „standardach” mówi się między innymi o nauczaniu kilkuletnich dzieci masturbacji oraz o zachęcaniu osób nieletnich do nawiązywania z innymi relacji seksualnych.

 

 

Cywilizacja śmierci

Kandydat KO na prezydenta Polski jest też zwolennikiem procedury sztucznego zapłodnienia. W listopadzie ubiegłego roku postanowił przedłużyć warszawski program in vitro do roku 2022. Wreszcie w listopadzie 2019 roku Trzaskowski przedłużył też do roku 2022 warszawski program in vitro. Program wystartował za rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz; co istotne, jest adresowany także do kobiet, które nie są w małżeństwie, a to może oznaczać praktyczne wsparcie środowisk LGBT. Warszawski Ratusz dokłada do procedury in vitro do 5,6 tys. złotych - miasto dofinansowuje przy tym do trzech zabiegów sztucznego zapłodnienia. W latach 2019-2022 na ten cel Trzaskowski przeznaczy 33,3 mln złotych.

 

Gdy idzie o aborcję, to Trzaskowski ustawę zakazującą mordowania dzieci nienarodzonych, którą Sejm zajmował się na początku 2018 roku, określił jako „średniowieczną”. Z kolei jego zastępca Paweł Rabiej stanowczo bronił legalności zabijania dzieci, twierdząc przy tym, że wszystkie problemy moralne załatwia… zmiana języka. „My nie mówimy tu o zabijaniu dzieci, mówimy tu o usuwaniu niechcianej ciąży. To kwestia wordingu” - stwierdził Rabiej. A zatem dla zastępcy Trzaskowskiego aborcja to „kwestia wordingu”.

 

Znaki Antychrysta

Aborcja, in vitro, „małżeństwa” homoseksualne – to według Benedykta XVI trzy znaki antychrysta we współczesnej cywilizacji zachodniej. W ocenie emerytowanego papieża społeczeństwa w naszym kręgu kulturowym odrzuciły Credo, zamieniając je na antychrześcijańskie wyznanie wiary. W tym kontekście ocena kandydatury Rafała Trzaskowskiego musi być jednoznacznie krytyczna. Nie może prezydentem Polski zostać ktoś, kto, stosując pojęcia Benedykta XVI, aktywnie przykłada rękę do budowania antycywilizacji.

 

Paweł Chmielewski

 

 

Ideologia lGBT nie istnieje? Nie poddawajmy się tej narracji. Jej celem jest zburzenie świata opartego na naturalnym porządku i całkowite „przewartościowanie” naszego życia. Totalna wolność, bez zahamowań, powszechna seksualizacja, także dzieci.

 

Ten film pokazuje prawdę i otwiera oczy. Zobacz już teraz na PCh24.pl i PCh24TV

 

 Poznaj „ICH PRADWZIWE CELE”!

 

 

Masz problem z odtworzeniem filmu na YouTube - kliknij TUTAJ

 Czytaj także:
DATA: 2020-06-25 08:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
24
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Świetny Film, Dziękuję!!!!!
8 dni temu / MS
 
filmiki sa usuniete
11 dni temu / andzej
 
Debiluzm hamstwo narzucanie praw pedofilów do adopcji najlepiej pasowało by obrzezanie dzieci
12 dni temu / Hideharuanasiam
 
Teraz w sytuacji po epidemi gdzie covid został ukoronowany mamy jakieś niedobre tendencje jakby nie wybieralo się może covida ale dzume to tak.
20 dni temu / m
 
odp: N I K I M
21 dni temu / odp
 
Oficjalnie podano sondaże z których wynika, że w ciągu jednego tygodnia TVP Info poświęciło Rafałowi Trzaskowskiemu 42 godz. i 38 min. To niemal dwa razy więcej niż Andrzejowi Dudzie ? 21 godz. 20 min. Krzysztof Bosak dostał natomiast tylko 19 minut w ciągu całego tygodnia. Tak jak PiS przed poprzednimi wyborami wylansował Lewicę, z którą zawarł sejmowy sojusz, tak teraz lansuje Trzaskowskiego. PiS bez PO nie ma racji bytu.
21 dni temu / san
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.