DZIŚ JEST:   15   SIERPNIA   2020 r.

Wniebowzięcie NMP
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Mariusz - w sumie to logiczne że antychryst będzie sodomitą.
2 miesiące temu / Jot
 
Jest taki kanal Wisdom Calls. Tutaj jest film, w ktorym ktos zebral ponad 60 punktow, ktore prawdopodobnie wypelni czlowiek zatracenia. Trzeba przygladac sie swiatu i czytac Pismo Swiete. Nie wierzyc we wszystko co ponadnaturalne.
2 miesiące temu / Second
 
antychryst nie będzie sodomitą, będzie czysty jak łza i będzie walczył o czystość jak typowy żyd kabalista, ale jak dojdzie do samego szczytu władzy tj 33 stopnia masonerii, to w duchu posłuszeństwa odda się grzechowi homo, do 32 stopnia członek loży masońskiej ma odznaczać się czystością, a więc nie będzie sodomitą, na 33 stopniu ważniejsze od grzechu sodomskiego jest posłuszeństwo, ten 33 stopień obrazuje strukturę homolobby, także w kościele i na tym polega fałszywość antychrysta i jego struktury, ze będzie walczył nawet z sodomitami, będzie ich wsadzał do więzienia, tak działają loże masońskie do 33 stopnia.
2 miesiące temu / znawca
 
Zwiedzenie na Świecie już jest potężne, a kolejne narzędzia są i czekają na użycie. Mam na myśli możliwość wyświetlania hologramów na Niebie czy narzędzia potrafiące wsadzić dowolne słowa w usta dowolnej osoby. Tym co dzisiaj powstrzymuje pełne wykorzystanie infrastruktury jest Duch Święty mieszkający w sercach chrześcijan.
2 miesiące temu / Mariusz
 
Pierwsze zdanie, ktore wypowiedzial Jezus na temat czasow konca zawiera przestroge "Uwazajcie by was nikt nie oszukal..." Mateusza 24. W swiecie katolickim, gdzie prawie wszyscy wierza w rozne objawienia prywatne nie bedzie to trudne by zwiezc. Popatrzcie na Medjugorie. Jak sligo to trwa, dziwne rzeczy sie dzieja, a najwazniejsze , ze ludzie tam jezdza. Tak wynika z przekazow medialnych. Nikogo nie obchodzi, ze moze byc to zrodlo demoniczne. A po co to sie dzieje? Czy Ewangelia nie zostala nam dana?
2 miesiące temu / Second
 
Myślę że chodzi o PO
2 miesiące temu / Kitek
 
o. Pelanowski pewne rzeczy nakreślił i dosadnie nazwał, naszym zadaniem jest modlitwa za papieża, wedle zaleceń MB Fatimskiej, ale wiele rzeczy się odsłoniło, każdy kto posiada rozum dawno to zauważył, tak zwany pakt z Abu Dabi wszystko wyjaśnia, w tle masoneria i islam, tzw akcja z nachodćcami na Europę przeprowadzona sprawnie też o czymś mówi, nie chcę poruszać tak ważnych znaków, ale warto sobie odświeżyć wizytę św JP II w Maroku, tam papież głosił zdrową Piotrową naukę o Chrystusie, zebrało się wiele tysięcy słuchaczy, obecne wizyty do krajów arabskich w tym Maroka, mają jakąś płaszczyznę umów, rozporządzeń, tak jakby nauka Chrystusowa odeszła na bok, liczył się tylko cel za wszelką cenę tzw "ekumenizm" wbrew dokumentowi wydanemu przez papieża Benedykta XVI tj "DOMINUS JESUS" gdzie zdemaskowany jest fałszywy ekumenizm bez Chrystusa, takie są moje obserwacje.
2 miesiące temu / axe
 
Antychryst będzie przywódcą politycznym. Ma zapisane, że nie dba o względy kobiet i Żydzi muszą mu zaufać, więc duża szansa, że będzie gejem i etnicznie Żydem. Muzułmanin nie pasuje. Raczej wśród amerykańskiej lewicy trzeba szukać.
2 miesiące temu / Mariusz
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.